2. Çocuğuna hamilelik deneyenler buraya 😍

Selam kızlar bnmde bi oğlum var 4 bucuk yasında artık ikinci kardeşi olsun istedik bu ay ilk denemeleri yaptık yarın adetimin ilk günü adet olacak gibi belim ve gögüslerim ağrıyor

Selam kızlar bnmde bi oğlum var 4 bucuk yasında artık ikinci kardeşi olsun istedik bu ay ilk denemeleri yaptık yarın adetimin ilk günü adet olacak gibi belim ve gögüslerim ağrıyor
Hoşgeldinn... Test yapmayı düşünüyor musun benim de 5gunum fln var elimde de test var ilişki oldugu hafta aldım dursun dye zor duruyrm yapsam mı dye suan. Senin baya cıkar yaa😍

Kızlar bugün sürekli ateşler alevler çıktı üstümden yürüdükçe kasıklarım sağlı sollu ağrıdı sürekli idrara çıkıyorum göğüslerimi Ağrı batmayan mı oluyor alışverişe çıktık arkadaşlarla O kadar rahatsızdıki vücudum Bir de şişkinlik full devam kalbim çarptı resmen şişkinlikten bütün gün yarın sabah testi artık yapsam diyorum 4 gün falan kalmış olacak keşke şimdi yapsam Ama yanlış sonuç verir mi diye yapamıyorum

Hoşgeldinn... Test yapmayı düşünüyor musun benim de 5gunum fln var elimde de test var ilişki oldugu hafta aldım dursun dye zor duruyrm yapsam mı dye suan. Senin baya cıkar yaa😍
Hoşbulduk canım 4 Gün önce yapmıstım negatifti bakalım beklemedeyim sen yapma canım biraz daha geçsin bi kaç güne sende yap merakla bekliyoruz

Hoşbulduk canım 4 Gün önce yapmıstım negatifti bakalım beklemedeyim senin ne zaman adet tarihin
Yumurtlama günüm 25i ise 8 Mayıs 26sı ise 9 Mayıs. Kasık ve gogus hassasıyetı 25ınde coktu ama bazal vücut ısısı en dipte 25iydi 26sında arttı yarım derece. Genelde arttıktan 1 gün oncesı yumjrtlama olur ondan dolayı emin degılım ya 4 ya 5 dıcem yarın kalana 🙊

Yumurtlama günüm 25i ise 8 Mayıs 26sı ise 9 Mayıs. Kasık ve gogus hassasıyetı 25ınde coktu ama bazal vücut ısısı en dipte 25iydi 26sında arttı yarım derece. Genelde arttıktan 1 gün oncesı yumjrtlama olur ondan dolayı emin degılım ya 4 ya 5 dıcem yarın kalana 🙊
Daha erken canım ben yaptım cıkmadı adetten bi ikigün sonra tam çıkıyor aslında bn biraz acele ettim 8gün önce kan testide verdm tabili negatif çıktı bakalım canım gögüslerim ve belim ağrıyor adet olacak gibiym

Daha erken canım ben yaptım cıkmadı adetten bi ikigün sonra tam çıkıyor aslında bn biraz acele ettim 8gün önce kan testide verdm tabili negatif çıktı bakalım canım gögüslerim ve belim ağrıyor adet olacak gibiym
Benim kızım adete 9 kala cıktı testte ilişkinin 5.günüydü. kızımdan oncekı düşükte de 5gunde yerlesmıstı oyuzden yarn sbah bı bakıcam🙈

Merhaba arkadaşlar benim 5,5 yaşında bir kızım var şimdi 2. Çocuk denemesindeyiz. Benim gibi olanları bekliyorum ♥️🌹
Bende ikinciyi istiyorum ama doğum kontrol hapıni yeni bıraktım hemen hamile kalabilir miyim bilmiyorum. Allah'ım inşallah isteyen herkese verir. Sağlıklı bir şekilde nasip eder inşallah Rabbim 🙏🤲

Selam kızlar ben Çarşamba günü kan vermiştim negatif çıkmıştı. Yarın Bat günüm. Adetin 4.günü de doktor kontrolüm var hormonlara filan bakacak. Bakalım hayırlısıyla bu ay olsun inşallah.

Hadi bakalım insallah evet erkendi biraz azıcık daha bekle bakalım bisey kalmadı surda
Ama üzülmedim sbah uyandım dalamadım meraktan. Kalktım yaptım sonra uyudum gerı yoksa da hayırlısı. Önümüzdeki ay denemeyebilirm Ben şu anda mardin'deyim kışları burdayız kendi evimiz deSakarya'da Haziran 14'te 17 saatlik yol gideceğiz eğer şu an hamilelik yoksa önümüzdeki ay sıkıntı benm ııcn bıkac esya vs toplanma derken kendimi çok yormak istemiyorum O yüzden boş geçebilirim

Ama üzülmedim sbah uyandım dalamadım meraktan. Kalktım yaptım sonra uyudum gerı yoksa da hayırlısı. Önümüzdeki ay denemeyebilirm Ben şu anda mardin'deyim kışları burdayız kendi evimiz deSakarya'da Haziran 14'te 17 saatlik yol gideceğiz eğer şu an hamilelik yoksa önümüzdeki ay sıkıntı benm ııcn bıkac esya vs toplanma derken kendimi çok yormak istemiyorum O yüzden boş geçebilirim
Bence yine dene de akışına bırak oldu mu olmadı mı düşünme çünkü öyle bebek daha rahat tutunacaktır 🥰

Bence yine dene de akışına bırak oldu mu olmadı mı düşünme çünkü öyle bebek daha rahat tutunacaktır 🥰
Aslında ikinci çocukta Ben her zaman dedim ki aman kafama ne takacağım bir tane çocuğum var zaten Ama öyle olmuyormuş insan yaşamayınca anlıyor kendimi o kadar şaşırıyorum ki normalde meraklı biri değilim ama bu konuda yine çok meraklı oldum peki sen ne durumlar nasıl canımm

X