2. Tüp Bebek Tedaviyi Yaptıracak Olanlar , Acaba Kaç Kişiyiz ?

sifaa

Mucize Prenseslerim
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2009
11.309
137
:nazar:TEDAVİDE OLAN ARKADAŞLARIMIZ:nazar:
ADIYAŞINEDENİMERKEZİDENEMEAŞAMA
sifaa
29Tüpler Fonksiyonel Değiller+ Rezerv Azlığı + FMF (Ailevi Akdeniz Ateşi)Kayseri Acıbadem
2​
Şükürler Olsun Bebişi Göbişinde :KK49: :nazar:
mnkprmk
profilepic358777_1.gif
32Rezerv AzlığıAmerikan Hastanesi
2​
Bir Dahaki Denemeye :KK31:
inci_tanesi
27Genetik HastalıkMemorial Hastanesi
2​
gülsu
32Erkek İnfertilitesiAntalya Tüp Bebek Merkezi
2​
nmelis
24Erkek İnfertilitesiKayseri Tüp Bebek Merkezi
2​
tek yumurta ikiz bebeklerinin kalp atışı durması sebebiyle kürtaj oldu :KK5:
elca
25Sebepsiz İnfertiliteÖzel Afiyet Hastanesi (İstanbul )
2​
şu an tedavide:nazar:
giz1978
03.jpg
33Rezerv Azlığı+Kan Pıhtılaşması+Eşinde Hareket SorunuZekai Tahir Burak Hastanesi
2​
tuanamasal
26AzospermKadıköy Acıbadem
2​
Dondurulmuş Embrioları Çözülürken Bozulmuşlar ve Tedavi Eylül Ayı Gibi Olacak :nazar:
derin28
30eşinin az spermi olmasıEge Üniversitesi
2​
encan
31Tubal FaktörAntalya Tüp Bebek Merkezi
3​
zerrin06
32FSH Yüksekliği + Yumurta Rezerv Azlığı Fatih Hastanesi
2​
3-5 Ay Sonra Tedaviye Başlayacak :nazar:
Kullandığı İlaçlar:3 Aydır Dhea Kullanıyor
yildizimmmm
03.jpg
25Polistik Over Kayseri Acıbadem
2​
HEOZ
3310 cmlik Çikolata Kisti + 4. Evre Endometriozis
Rezerv Azlığı + Tüplerde Şekil Bozukluğu
Ankada Tüp Bebek Merkezi ADANA
2​
4 Adet Embriosu Donduruldu kisti (seröz kist) 18 cm olmuş olunca laporoskopik ameliyat oldu (iyileşince transfer olacak ) :nazar:
papatya_ozmen
27Sebepsiz İnfertilite Kayseri Acıbadem
4​
Şükürler Olsun Bebişleri Göbişinde :KK49: :nazar:
umutege16
25Sperm Sayı düşüklüğü ve MorfolojiMemorıal
2​
[TR]

DUALAR
[td]TRANSFER AŞAMASINDAKİ ARKADAŞLAR :KK34: transferden önce Enbiya Suresinin 18 ve 19. ayetlerini okuyup öyle girsinler
-ENBİYÂ-18: Bel nakzifu bil hakkı alel bâtıli fe yedmeguhu fe izâ huve zâhik(zâhikun) , ve lekumul veylu mimmâ tasıfûn(tasıfûne) .
Hayır, Biz, hakkı bâtılın üzerine atarız. Böylece onu mahveder. O zaman o (bâtıl) , zail olmuştur. Vasfettiğiniz (Allah'a isnat ettiğiniz) şeylerden dolayı size yazıklar olsun.
-ENBİYÂ-19: Ve lehu men fîs semâvâti vel ard(ardı) , ve men indehu lâ yestekbirûne an ıbâdetihî ve lâ yestahsirûn (yestahsirûne) .
Semalardaki (göklerdeki) ve arzdaki (yerdeki) bütün kişiler, O'nundur. Ve O'nun katında olan kişiler (huzur namazını kılanlar) , O'na ibadet etmekten kibirlenmezler ve onlar yorulmazlar.
[/td]

[tr]

[td]YA FALİGAL HAB ( TRANSFERDEN ÖNCE bol- bol oku ) , Anlamı: Ey tohumları çatlatan Rabbim demektir[/td]
[/tr]
[tr]

[td]TRANSFERDEN SONRA elin karnındayken , Muhammed - Mustafa , Ali - Mürteza , Hasan - Hüseyin , Fatıma ( sırasıyla süreli oku ) [/td]
Bir de :KK66: El Mütekebbir , El Mübdi , Allahümme Ya Evvelü , ( Bunları sürekli Oku )
[/td]
[/tr]
[tr]

[td]Eşin Elini Senin Karnına Koysun 707 Kere Ya Varis okusun ,[/td]
[/tr]
[tr]

[td]70 Bin LA İLAHE İLLALLAH için : 2 rekat Tövbe Namazı , 33 Besmele , 33 Tövbe İstiğfar ( Estağfirullah El Aziym Ve Etubu İleyh ) , 33 Salavat ( Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed ) 1 Adet Ayetel Kürsi Oku ve Niyet Ederek Başla , NOT: Her 100. de LA İLAHE İLLAHLAH MUHAMMEDEN RESULULLAH de,[/td]
[/tr]
[tr]

[td]100 KEVSER okuyalım
Bismillahirrahmanirrahim innâ a' taynâkel-kevser fe-salli li-rabbike venhar inne sânı eke hüvel ebter
Anlamı :Biz sana kevseri verdik, o halde sen de Rabbin için namaz kıl, kurban kes Asıl zürriyetsiz olan, sana buğzedenin kendisidir
[/td]
[/tr]
[tr]

[td]200 NASR okuyalım
Bismillahirrahmânirrahîm İzaca enasrullahi velfeth. Veraeytennese yedhulune fi dinillahi efvece. Fesebbih bihamdi rabbike vestağfirh. innehu kane tevvebe.
Anlamı : Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla Allah’ın yardımı ve fetih (Mekke fethi) geldiğinde ve insanların bölük bölük Allah’ın dinine girdiğini gördüğünde, Rabbine hamd ederek tespihte bulun ve O’ndan bağışlama dile. Çünkü O tövbeleri çok kabul edendir.
[/td]
[/tr]
[tr]

[td]ÇOCUK İSTEYENLER İÇİN ( 4 CUMA Günü Boyunca ) 1000 Defa YA EVVEL Okursa ALLAH ' ın İzniyle Olur [/td]
[/tr]
[tr]

[td]313 KEZ AYETE-L KÜRSİ Okuyalım
Bismillahirrahmânirrahîm Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm
Anlamı: Allah… O’ndan başka İlah yoktur Diridir, Kaimdir O’nu uyuklama ve uyku tutmaz Göklerde ve yerde ne varsa hepsi O’nundur İzni olmaksızın O’nun Katında şefaatte bulunacak kimdir? O, önlerindekini ve arkalarındakini bilir (Onlar ise) Dilediği kadarının dışında, O’nun ilminden hiçbir şeyi kavrayıp-kuşatamazlar O’nun kürsüsü, bütün gökleri ve yeri kaplayıp-kuşatmıştır Onların korunması O’na güç gelmez O, pek Yücedir, pek büyüktür
[/td]
[/tr]
[tr]

[td]BEBEK OLMASI İÇİN
41 Yasin , 41 Amme ( Nebe ) , 41 Tebareke ( Mülk ) , 41 Vakıa , 41 Kıyame , 41 Meryem Suresi ( Secdesi Var ) 1000 İhlas , 5000 Salavat , 6666 Ayete-l Kürsi , 4444 Salavatı Tefriciye
[/td]
[/tr]
[tr]

[td]ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERİN HER GÜN OKUYACAĞI DUA
Bismillahirrahmânirrahîm Bu Niyetle Başlanacak Kıbleye Dönüp 500 İstiğfar , 11 Salavat Getirilecek , 7 ' şer Kez Fatiha , Ayete-l Kürsi , Kureyş , İhlas , Felak , Nas Sureleri İle 450 Kere "LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİM" Tesbihi Okunması Tavsiye Edilir
[/td]
[/tr]
[tr]

[td]HER KİMİN GERÇEKLEŞMESİNİ İSTEDİĞİ MURADI HACETİ VARSA
Gusül Abdesti Alınıp , 2 Rekat Namaz Kılınacak ( Her Rekatında 1 Fatiha 11 İhlas Okunacak ) , Kıbleye Karşı Oturup 152 Kere İNŞİRAH SURESİ Okunacak ,( İsteğini Dergah-Zü'l Celale Arz Ederse ALLAH-U TEALA'nınİzniye Muradı Hasıl OLur )
[/td]
[/tr]
[tr]

[td]DİLEK İÇİN
41 Yasin , 41 Meryem , 200 Nasr , 100 Kevser , 313 Ayete-l Kürsi , 66 Kez Ya Vekil ( ALLAH ' tan Her Türlü Yardımı Görmek İçin ) ,129 Kez Ya Latif ( Dileklerin Olması İçin ) , 156 Kez Ya Kayyum ( ALLAH ' ın İzniyle Her İsteği Olur ) , 180 Kez Ya Semi ( "İşiten" Duaların Kabul Olması İçin ) ,100 Tesbih Rabbi Yessir Ve La Tüassir Rabbi Temmim Bil Hayır , 21 Kez Ya Musavvir , 21 Kez Ya Bari , 21 Kez Ya Halık , 100 Kez Ya Kadir , 1054 Kez Hüvallahü ' l Haliku ' l - Bariü ( O Yaratandır Ve Yokken Var Edendir ) 70 Kez "Bedi ' Assemavat ( Yapılan Duaların Kabul Olması İçin )
[/td]
[/tr]
[tr]

[td]DİLEK İÇİN
10 BİN İhlas Oku , Vakıa Oku , 70 BİN Kelime-i Tevhid Oku ,( Ayrıca Vakıa Duası Eve Bereket , Rızık Getirir )
[/td]
[/tr]
[tr]

[td]BEBEK İÇİN 99 Kişiye 3 İhlas 1 Fatiha Okutulacak[/td]
[/tr]
[tr]

[td] Kenzül Arş Duası Bol Bol Okuyalım [/td]
[/tr]
[tr]

[td]TESBİHLER
1 Tesbih Ya Varis Çek , 1 Tesbih Ya Rezzak , 1 Tesbih Estağfirullah , 1 Tesbih La İlahe İllallah Ente Sübhaneke İnni Künti Minezzalimin ( Her Gün 1 Tesbih Genelde Sabah Namazından Sonra Çek , Evinin Bereketli Olması İçin Sabah Namazından Sonra Çek )
[/td]
[/tr]
[tr]

[td]KEFH SURESİ 84. AYET ( Dileklerin Kabulü İçin )Her 7 Cuma 1001 Kez Okunacak (Sela İle Ezan Arası Oku )
İnnâ mekkennâ lehu fîl ardı ve âteynâhu min kulli şey’in sebebâ(sebeben) .
Anlamı: Muhakkak ki Biz, onu yeryüzünde kuvvetlendirdik (destekledik) . Ve ona sebep olan herşeyden verdik.
[/td]
[/tr]
[tr]

[td]HZ. İbrahim ' in Duası : Rabbi Hebli Minessalihin Anlamı : Rabbim Bana Salih Evlat Ver Demektir (Kadının Biri Bu Duayı Hep Okumuş Çok Uslu Bir Erkek Çocuğu Olmuş ) [/td]
[/tr]
[tr]

[td]İKİZ ÇOCUK İsteyenler İçin Dua
Kıyamet Suresinin Son 3 Ayetini oku ( 40 Gün Okunacak , Bir de Bol - Bol İstiğfar Oku )
38. Summe kane 'alekaten fehaleka fesevva.
39. Fece'ale minhuzzeyceynizzekere vel'unsa.
40. Eleyse zalike bikadirin 'ala en yuhyiyelmevra.
[/td]
[/tr]
[tr]

[td]YAĞMUR SUYUNA OKUNACAK DUA Resulullah (s.a.v) Efendimiz Buyurdu ki ; Bir Kimse Bir Kap İçerisine Bir Miktar Yağmur Suyu (Nisan Yağmuru Olması Daha İyidir ) Biriktirir de O Suya
70 Fatiha , 70 Ayete-l Kürsi , 70 İhlas , 70 Felak , 70 Nas suresini okursa varlığımı Kudretinde Olan Rabbime Yemin Ederim ki Bir Gün Bana Cebrail Aleyhisselam Geldiğinde Dedi ki : " Ya Muhammed (s.a.v) Her Kim Bu tertip Üzerine Okunmuş Sudan 7 Gün İçerse ALLAH-U TEALA O Kimseden Bütün Hastalıkları Giderir Varlığını Saran Her Hastalık Gider Kim O Sudan Karısına İçirirse Ve Onunla İlişkiye Girerse ALLAH 'ın İzniyle Hamile Kalır" (Daha Çok Faydası Var , Saymakla Bitmez )
[/td]
[/tr]
[tr]

[td]DUA-İ ŞAHMERANAllahu la ilahe illa Hüvel Hayyul Kayyum
Allahu la ilahe illa Hüvel aliyul Hakim Allahu la ilahe illa hüves Semiul Alim Allahu la ilahe illa Hüver Rahmanürrahim Allahu la ilahe illa Hüvel Vahidul Ehad Allahu la ilahe illa Hüvel Ferdül Varid Allahu la ilahe illa Hüve Raufur Rahim Allahu la ilahe illa Hüvel Aziz'ur Rahim Allahu la ilahe illa hüvez Zahirul Batinu Allahu la ilahe illa Hüvel Ahadus Samedu
Allahu la ilahe illa Hüvel Fetta'ul Alim Allahu la ilahe illa Hüvel Aziz'ul Alim Allahu la illa Hüvel Hannan'ul Mennan'ul Deyyan Allahu la ilahe illa Hüvel Adir'ul Kahiru Allahu la ilahe illa Hüver Rafiul Alim Allahu la ilahe illa Hüver Rabbül arş'il Azim Allahu la ilahe illa Hüvel Melikul Kudüs Allahu la ilahe illa Hüvel Hamdul mubin Allahu la ilahe illa Hüvel Bais''ul Varis Allahu la ilahe illa Hüvel Esaul Hüsna Huvel Hayy'u la ilahe illa Huve Fadi'u Muhlisine Lehuddiyn Subhane birahmetike ya erhamerrahimin.Velhamdu-lillahi Rabbil alemin

ilk gün hacet namazı kılınacak. ilk gün okumadan niyet edilecek dua öle okunacak diğer günler niyet etmeye ve hacet namazına gerek yok ama hiç ara verilmemesi gerekiyor eğer ara verirseniz yeniden başlamanız gerekmekte ( ikindi namazının hemen arkasına okumalısın namaz bitince kalkmayıp duayı oku )
iş için hergün 7 defa ikindi namazından sonra okunacak
satılmayan mal için 11 gün hergün 7 defa ikindi namazından sonra okunacak
nasip kısmet için 21 gün hergün 7 defa ikindi namazından sonra okunacak
[/td]
[/tr]
[tr]

[td]BEBEK OLMASI İÇİN enbiya suresinin 87 ve 88 inci ayetlerini ilişki öncesi abdest alarak ilişkiye girmeden önce avret yerleri kapalıyken hem eşinizin hem sizin 3 defa okumanızla bu özleminize son vereceğinize inanmaktayım yanan bir yürekle edilen dua kabul olurmus heleki böylesi bir güzellik için
Rabbimden dilerim yüreği evlat sevgisi ile yananların derdine derman olur bu dua
87. Ayet :Ve zennûni iz zehebe mugâdıben fe zanne en len nakdire aleyhi fe nâdâ fiz zulumâti en lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn(zâlimîne).
Anlamı: Zünnûn’u da hatırla. Hani öfkelenerek (halkından ayrılıp) gitmişti de kendisini asla sıkıştırmayacağımızı sanmıştı. Derken karanlıklar içinde, “Senden başka hiçbir ilâh yoktur. Seni eksikliklerden uzak tutarım. Ben gerçekten (nefsine) zulmedenlerden oldum” diye dua etti.
88. Ayet :Festecebnâ lehu ve necceynâhu minel gamm(gammi) , ve kezâlike nuncil mu’minîn(mu’minîne) .
Anlamı: Biz de duasını kabul ettik ve kendisini kederden kurtardık. İşte biz mü’minleri böyle kurtarırız
[/td]
[/tr]
[tr]

[td] Bebek Sahibi Olmak İçin 4 Cuma Üstüste 1000 Kere "El Evvel" Diyeceksiniz Ve Duanızı Edeceksiziniz ALLAH Kabul Eder İnşallah Ve Bunun Gün Sınırı Yok İstediğiniz Zaman 707 Kere "Ya Varis" Lütfen İnanarak Yapın Bunları İnanarak Üşenmeden İsteyerek Sonucunda Bebeğiniz Olacağını Düşünerek Hissederek
Ya Evvel Oku, Bolluk Bereket İçin
Ya Latif 129 Kere Oku
Ya Habir celle celaluhu Oku Aslında 7 Gün Üstüste 810 Kere Çekilirse ALLAH Katından Ruhani Haberler Zuhur Eder..
Ya Musavvir Oruçlu Kimse Güneş Battıktan Sonra İftardan Önce 21 Kere 7 Gün Bir Suya Üflerse Ve O Suyu Kısır Kadın İçse Çocuğu Olur.
[/td]
[/tr]
[tr]

[td]Bebek olması için bol bol okuVellezine Yekulune Rabbena Heb Lena Min Ezvacina Ve Zürriyyatina Kurrete Ayünin Vecalna Lil Muttekine İmmama
Anlamı: Ve Şöyle Niyaz Ederler "Ey Keremi Bol Rabbimiz Bize Gözümüzün Gönlümüzün Süruru Olan Temiz Eşler Ve Nesiller İhsan Eyle Takva Sahiplerine Bizi Önder Eyle".
[/td]
[/tr]
[tr]

[td]1000 Besmeli Şerif , 500 Hasbinallahi Velivelvekil . 100 Ve La Kavle Ve La Kuvvete İllallahil Azim , 100 Elhamdülillahi Rabbil Alemin , 100 Ya Rahman , 100 Selamün Gavlenmirrabirrahim , 300 Ya Zelcelali Vel İkram , 1500 Salavatı Şerif ( 61 Gün Çekilecek )Sabah Namazlarında Yetişmezse İkindiden Sora Çekilecek[/td]
[/tr]
[tr]

[td][/td]
[/tr]
[tr]

[td][/td]
[/tr]
[tr]

[td][/td]
[/tr]
[tr]

[td][/td]
[/tr]
[tr]

[td][/td]
[/tr]
[tr]

[td][/td]
[/tr]
[tr]

Son düzenleme:
selam arkadaşlar :KK3: ben geçen ay ilk tüp bebek tedavimi yaptırdım malesef negatif :KK5: inşallah ramazan ayı sonrası 2. tedaviye geçeceğiz :KK31: Rabbim hepimizin emeklerini boşa çıkarmasın inşallah :KK49::emir_bebek::nazar:

benim gibi 2. tüp bebek tedavi tarihini gün sayan arkadaşlarımla dertleşmek isterim :KK19: :KK16:

Sifaa merhaba diğer topiklerden biliyorum canım seni ben ve çok üzgün olduğunu da biliyorum.
Benim gittiğim doktor yakın bir arkadaşıma tüp bebek yaptı ve ikizi oldu hemde ilk seferde :) Bende o gazla olaya % 80 hatta 90 bakıyordum :KK70: (aptal gibi) araba için biriktirdiğimiz paralar gidicekti neyse önemli değil ben hamile kalıyorum ve bebek doğmadan alıyoruz gene.4 Şubattı hatta doktorum o gun evleniyordu,eşimin çok önemli bir toplantısı vardı gitmek istediği,kız kardeşim işi için iyi olucak bir davete katılıyordu süperdi herşey
Kocaman bir 0,77.Kağıdı görünce ne yaptığımı hatırlamıyorum sadece hemsirenin iyimisiniz dediğini ve su getirin birilerinin dediğini. 2 hafta öyle geçti.Donor kullanın diyen kisiler çıktı (bu arada doktorum benle ilgilenmedi)
Beni zorla bir doktora götürdüler (kadın doğum) sadece raporlara bakacakmış asla muane yokmuş,hatta çıkmak istersem çıkarmışız.
Ben o odadan çıktığımda baska biriydim.Suan çok mutlu ve pozitifim(hatta geçen cuma esimin kuzeni doğum yapti,kayınvaldem ve görümcem bir koca sepet bebek eşyaları almış minik çeyiz yani, tek tek aldiklarını çikarıp gösterdi,benim yanımda verdiler,ağladılar) ona bile 2 saat uzuldum geçti düsün.
Mayıs ayında baslıcaz suan ilaç kullanıyorum.Folik asit.vitamin.dhe.aspirin. Once kendini psikolojini düzelt sonra inan.Tamam mı tatlım.Hep beraber sağlıklı bebeklere sahip olucaz

Bende şu anda 2. denemenin içindeyim. İlkindede hiç umudum yoktu şu andada yok.
Psikolojim çok iyi ama olumlu olmaz gibi hissediyorum.

Nasip olursa haftaya 2.denememe başlıyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun...

yogun ve karmaşık duygularrrrrrrrrr
canım hoş geldin :KK71: :KK70: offff sorma canım olumlu olmayan tüm duygular sabitleniyor hepimize malesef :KK5:

Sifaa merhaba diğer topiklerden biliyorum canım seni ben ve çok üzgün olduğunu da biliyorum.
Benim gittiğim doktor yakın bir arkadaşıma tüp bebek yaptı ve ikizi oldu hemde ilk seferde :) Bende o gazla olaya % 80 hatta 90 bakıyordum :KK70: (aptal gibi) araba için biriktirdiğimiz paralar gidicekti neyse önemli değil ben hamile kalıyorum ve bebek doğmadan alıyoruz gene.4 Şubattı hatta doktorum o gun evleniyordu,eşimin çok önemli bir toplantısı vardı gitmek istediği,kız kardeşim işi için iyi olucak bir davete katılıyordu süperdi herşey
Kocaman bir 0,77.Kağıdı görünce ne yaptığımı hatırlamıyorum sadece hemsirenin iyimisiniz dediğini ve su getirin birilerinin dediğini. 2 hafta öyle geçti.Donor kullanın diyen kisiler çıktı (bu arada doktorum benle ilgilenmedi)
Beni zorla bir doktora götürdüler (kadın doğum) sadece raporlara bakacakmış asla muane yokmuş,hatta çıkmak istersem çıkarmışız.
Ben o odadan çıktığımda baska biriydim.Suan çok mutlu ve pozitifim(hatta geçen cuma esimin kuzeni doğum yapti,kayınvaldem ve görümcem bir koca sepet bebek eşyaları almış minik çeyiz yani, tek tek aldiklarını çikarıp gösterdi,benim yanımda verdiler,ağladılar) ona bile 2 saat uzuldum geçti düsün.
Mayıs ayında baslıcaz suan ilaç kullanıyorum.Folik asit.vitamin.dhe.aspirin. Once kendini psikolojini düzelt sonra inan.Tamam mı tatlım.Hep beraber sağlıklı bebeklere sahip olucaz
canımmm hoş geldin :KK71: :KK70: bende seni hatırladım :KK19: çokk üzüldüm :KK5: o dolu dolu umutla beklediğimiz test sonucu işte :KK14: ( hoş ben test sonucumdan 2 gün evvel adet olmuştum :KK14: )
Allah Yardımcın olsuun.Sans melekleri seninle olsun
inşallah cnm hepimizin inşallah :KK34:

canım hoş geldin :KK71: :KK70: hayırlı uğurlu olsun tedavin canım benim aslında şartlanmamak en güzeli yaa :KK15: bende diğer tedavimde daha temkinli olacağım içimdeki fışkıran duygulara dur diyeceğim inşallah :nazar:

Nasip olursa haftaya 2.denememe başlıyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun...
canım hoş geldin :KK71: :KK70: hadi hayırlı olsun inşallah bebeğin göbişine konsun canım benimm :KK49: :KK16:

Amin sifacım inşaallah... Rabbim bu yola baş koyan tüm anne baba adaylarının yardımcısı olsun...

Amin sifacım inşaallah... Rabbim bu yola baş koyan tüm anne baba adaylarının yardımcısı olsun...
aminn canım benimmm aminn biz yaşayanlar daha iyi anlıyoruzz halimizi :KK5: çok zor bir süreç Yüce Rabbim evlatlarımızı kucağımıza alana kadar bol sabır ve güç versin inşallah :KK31:

Sakın bu sefer olucak,hemen kafandan at o düsünceyi.
Benim doktorum bana Hipotalamus,Limbik Sistemden bahsetti bir netten oku.Ben asla Kuantuma inanmam yada ben hiç beceremedim.Olumsuzlukları da olumluyu da beynimize kodluyomuşuz.Senin Kodun 2. defa tutuyor ve ben burdan sevinç haberleri veriyorum olsun.

Sifaa

32 yas ,Rezerve azlığı,klinik yok ama amerikan hastanesi olucak galiba.Deneme 2

saol şifaa Allah hepimizin yardımcısı olsun sağlıkla sağlıklı bebişlerimize kavuşalım inşallah::KK56:

saol şifaa Allah hepimizin yardımcısı olsun sağlıkla sağlıklı bebişlerimize kavuşalım inşallah::KK56:
amin canım benim aminn inşallah hayırlı ve sağlıklı olsun hepimizin özlemle beklenen yavruları :emir_bebek::nazar:

32 antalya tüp bebek erkek infertilitesi caniko ekler misin donmuşlarla deniycem inşallah:KK76:

inşallah şekerim vallahi süper olurrrr 3tane beklediğim olay var 3üde gerçekleşse süperr olurrrrrrrrrr

inşallah şekerim vallahi süper olurrrr 3tane beklediğim olay var 3üde gerçekleşse süperr olurrrrrrrrrr
ev araba bebek mi :KK52: inaşallah canım benim Gönlümüzdekileri sırasıyla hayırlıca nasip etsin Rabbim inşallah :nazar::KK16:

X