Aşılama 2 yaş aşısını yaptırmayan var mı aranızda?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ben kızımın hepsini yaptırdım böyle düşünmeniz çok yanlış .
Şifa olsun. Ben de yaptırdım zatenn hep Duyduklarım karşısında korku, duymam mı yanlış? Ben aşılar çok zararlı aman kimse yaptırmasın, veya ben çocupıma aşı yaptırmycam vs demedim ama nedense böyle bir algı yaratıldı. Oğlum iki yaşında ve bugüne kadar ki tüm aşılarını da yaptırdım. Sonrasında öğrendiğim şeyler beni çok korkuttu ve sadece bununla ilgili endişemi paylaştım, o an içimi rahatlatacak bir şeyler duymak istedim sanırım

Keyfi yaklaşmak mı? Çocuğumu aşıya götürmeye üşeniyorum o gğn gezmeye gitmek istiyorum aslında deseydim haklısınız cidden korkunç olurdu. Ancak aşıların otizme sebep olduğu ile ilgili bir çok bilgi okudum doğrumudur yanlışmıdır elbette emin olma şansım yok ama korkunç olan o iddialar ve söz konusu çocuğum, olunca elbette ki en doğru olanı yapmak, istediğim için bu endişeyi yaşıyorum.
Benim yakın bi arkadaşımın oğlunda da Otizme benzer etkileri oldu hatta bana ısrarla bebeğine o aşıyı yapma sakın dedi, bende düşünmüyorum yaptırmaya tabiki her çocukta etkileri farklıdır ama yinede yapmayı düşünmüyorum bende, mesela benim 6. Ay aşısını yaptığımda hafif kuşak enfeksiyonu vardı antibiyotik kullandım sonra bebeğimin kanındaki trombosit sayısı 450.000'den 8.000 bine düştüğ aşıdan mı yoksa antibiyotik ten mi hala emin değilim, demem o ki kabul edin yada etmeyin yan etkileri oluyor bazı ilaçlarin..

Triande Triande umarım mesajımı görürüz. Bizim 2 ay asimiz 3 aya yaklaştık gecikti sizin gibi kararsız kaldım çocuğum biraz hiperaktif aşı daha da kötü yapar diye korkuyorum siz ne yaptınız yaptırdınız mi?

X