Menopoz 20 yaşındayım ve erken menopoz dururmm var doktor asla çocuğun olmaz dedi bunları yaşayıp doğal yöntemlerle hamile kalan varmı acaba?

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Ayseofficiall23 Instagram adresim eğer konuyla ilgilenen olursa bana yazın ordan birbirimize yardmci olalım sorunlarımızı konuşalım kızlar
Iyi bi doktor bul hatta amh düşük olanlara devlet raporlu tüp bebek tedavisi uyguluyor şuan bana öyle yapılıyor yasadigin şehrin kadın doğum hastanelerine yada universite hastanesine git infertili kliniği ne yonlendircekler devlette 3 hakkin var dene bekleyerek vakit kaybetme ve vitamin takviyelerine başla ari sütü bal polen omega 3 koenzim q10 ve en önemlisi doktor kontrolü ile sana verilen ilaçlar ile takibi yap

Eklentiler

• Screenshot_20211207-160457_Instagram.jpg
    Screenshot_20211207-160457_Instagram.jpg
    120,8 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_20211207-160504_Instagram.jpg
    Screenshot_20211207-160504_Instagram.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 44
Cok teşekkür ederim sizin durumunuz nasıl şuan hamile falnmisiniz ve kullandığınız kürler neler
Yok hamile değilim malsf Erzurumlym buradan aldm biri macun biri hayıt tohumu sıvı şurup gibi biride civanpercemli karışık bitkisel çay

Aynı durum bende de var. Erken menopuzum ve hiç yumurtam yok 29 yaşındayım . Gittiğim doktorlar tüp bebek şansımın bile olmadığını söyledi. Şimdi PRP yaptıracağım bi umut işe yarar diye.
Kür olarak “hayıt” çok etkili diyorlar. Çeşitli şekiller de ulaşılabiliyor( kapsül, macun, ot gibi). Ben bi ara hayıt, kedi pençesi çeşitli vitamin ve mineral takviyeleri kullanmıştım. Kullandığım ilk ay adet oldum.(normalde 2 senedir adet olmuyordum) Ama sonraki aylarda adet devam etmedi.

Sonrasında da C-life a denk geldim. İçinde hayıt adaçayı, bal vs karışımı bir macun. Yorumları güzel gözüküyordu ben de aldım. Ama henüz daha bi ay kullanmadan bi tedavi denemeye başladım doktor eşliğinde o yüzden bıraktım.

Diğer arkadaşların da dediği gibi doktorlar bu tarz şeyleri pek tavsiye etmiyor. Biz de tam olarak vücudumuza nasıl bi etki ediyor bilemiyoruz tabiki. Bence kimse kimseye kesinlikle şunu kullan gibi tavsiyeler vermemeli. Ben tecrübelerimi paylaştım. Düşünüp taşınıp kullanıp kullanmamak size kalmış. İnşallah her şey gönlünüzce olur🙏

100.000bin TL çıkıyor masrafı biz de asgari ücretle geçiniyoruz başka gelirimiz yok imkanımız olsa giderdim ama yok burda ki kürler falan görünce bende sormak istedim
Ah canım benim Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin.Hakkında hayırlı ise gönlünde istediğin kadar çocuğun olsun.Konu hakkkmda bilgim yok ama dua etmek istedim..

Canım amh yükselmez diyolar benimde 0.03 fsh 20 senin fsh yüksek onu düşürmek lazım saçma sapan kürler sakim yapma doğal olmasada tup bebek yoluna git yaşın küçük ama yumurta rezervin kötü:KK43: doğal regl oluyomusun ilaçları oluyon peki
Tüp bebek olmaz dediler hiç yumurtam.olmadigi için Kıbrıs önerdiler orasida 5 bin euro ona durumumuz yok

Tüp bebek olmaz dediler hiç yumurtam.olmadigi için Kıbrıs önerdiler orasida 5 bin euro ona durumumuz yok
Azarbeycan var orası 3500 euro ama en son tercih olunmalı istiyorsanız tabiki :KK43: bence fsh düşürmeye çalışın umudumuzu yok etmeyin Allah büyük hayıt macunu alıp normal regl olmayı sağla sonra fsh falan düşerse belki yumurta oluşur canım

Selam kızlar ben 23 yaşında bekar birisiyim. Amh değerim sırasıyla. 1.17---2.49----1.42 cıktı. 2. 49 cıkınca şaşırdım çünkü ınternette artmayacağı yazıyordu ancak doktorum hayır artabilir dedi. Ama amh tekrar düştü benle dalga geçiyor olabilir. Sizlere şunu sormak istiyorum sizin adet olmama veya düzensizliginiz mi var sureciniz nasil gidiyor?

X