Aşılama 2021 Nisan ayı 2.ci Aşılama tedavisi olacaklar buraya 🙋🏼‍♀️🤲🏻💕

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Selamün Aleyküm
Merhabalar Cumanız mübarek olsun 🤗
Nisan ayı aşılama olacak arkadaşlar hep beraber birbirimize destek olmaya ne dersiniz ?
Tecrübeli Tecrübesiz hepinizi bu başlık altına davet ediyorum 🙋🙋🏼‍♀️👶🤗🌺
Ben varım inşallah sali kontrolde belli olacak 🙏

Selamün Aleyküm
Nisan ayı aşılama olacak arkadaşlar hep beraber birbirimize destek olmaya ne dersiniz ?
Ben de ilk defa aşılama yaptıracağım bu ay bugün hormon testlerimi verdim kist felan da yok iğneye başladık hadi hepimize hayırlı olsun gonal f 75 ml ile basladik pazartesi kontrole gideceğim tekrar. Sizler hangi ilaçları kullanıyorsunuz???

Selamün Aleyküm
Merhaba bende yarın ikinci aşılamamı olucam. Bu sefer daha erken büyüdü yumurtalarım ve daha çok oldu. Korkuyorum çoğul gebelikten. Fostimon 75 ve femera kullandım belki onun etkisi vardır. 24 martta başladım tedaviye bu arada. Bu sefer sperm perhizi iki gün olduğu için pek umudum yok ama doktor o şekilde uygun gördü. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Merhaba bende yarın ikinci aşılamamı olucam. Bu sefer daha erken büyüdü yumurtalarım ve daha çok oldu. Korkuyorum çoğul gebelikten. Fostimon 75 ve femera kullandım belki onun etkisi vardır. 24 martta başladım tedaviye bu arada. Bu sefer sperm perhizi iki gün olduğu için pek umudum yok ama doktor o şekilde uygun gördü. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 🙏 kac tane kac mm oldu yumurtalar, genelde çoğul gebelik 2 den fazlası icin aşılama iptal oluyor

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 🙏 kac tane kac mm oldu yumurtalar, genelde çoğul gebelik 2 den fazlası icin aşılama iptal oluyor
İlk aşılamada bir tane olmuştu sevinmiştim çoğul gebelikten korktuğum için ama tutmadı. Şimdi net bilmiyorum ama dr saydı 4 tane falan saydı galiba 18 mm olmuştu. İptal etmedi. Yarın sorucam aşılama olurken. Çok endişeliyim tutsa dert tutmasa dert.

Merhaba Arkadaşlar.. öncelikle hepimiz için hayırlısı olsun inşallah.. 2 nisanda 3. Aşılamami yaptırdım.. aslında 2. Aşılamam olumsuz sonuçlanınca tüp bebek tedavisine başlayacaktım ama görüştüğüm 2 tüp bebek uzmanı da 3. Bir aşılama daha yaptırmami istedi.. inşallah tüp bebek tedavisine gerek kalmaz.. ilk 2 aşılamamda da çok heyecanlı idim ama bu sefer hiç heyecanlı değilim..

Merhabalar, ikinci asilama icin yerimi alayim. Gonal-f günlük 75 ml ile başladik bugün. Gecen ay 23mm tek yumurtam vardi ama aşilama tutmadi. Hayirlisi olsun inşallah bu sefer tutar. Doktorum iki aşilamadan sonra tüp bebek tavsiye etti, yas 34 diye. Rabbim kucaklarimizi bebişlerimizle doldursun, evlatsiz birakmasin 🙏😊

Merhaba Arkadaşlar.. öncelikle hepimiz için hayırlısı olsun inşallah.. 2 nisanda 3. Aşılamami yaptırdım.. aslında 2. Aşılamam olumsuz sonuçlanınca tüp bebek tedavisine başlayacaktım ama görüştüğüm 2 tüp bebek uzmanı da 3. Bir aşılama daha yaptırmami istedi.. inşallah tüp bebek tedavisine gerek kalmaz.. ilk 2 aşılamamda da çok heyecanlı idim ama bu sefer hiç heyecanlı değilim
Merhaba yasiniz kaç acaba? Benim de ikinci asilamam tutmazsa tüp bebege geçicem. Neden 3.aşilamada israr ettiler diye merak ediyorum. Hem hevesinizi kirmayin, nasip bu işler. Tüple bebeği olmayip sonradan aşilama yapip bebeğine kavuşanlar var. Ne olacaği belli olmaz 😊

Merhabalar, ikinci asilama icin yerimi alayim. Gonal-f günlük 75 ml ile başladik bugün. Gecen ay 23mm tek yumurtam vardi ama aşilama tutmadi. Hayirlisi olsun inşallah bu sefer tutar. Doktorum iki aşilamadan sonra tüp bebek tavsiye etti, yas 34 diye. Rabbim kucaklarimizi bebişlerimizle doldursun, evlatsiz birakmasin 🙏😊
GONALF a adetin kaçıncı günü başladınız acaba?

Merhaba ben 29 mart saat 11 de ilk aşılamamı oldum ilk günden beri artarak oluşan göğüs hassasiyetim var ve her gün artan idrara çıkarkrn yumurtalık ve kasıklarda ağrım var bunlar progestanın etkileri mi acaba?

Merhaba yasiniz kaç acaba? Benim de ikinci asilamam tutmazsa tüp bebege geçicem. Neden 3.aşilamada israr ettiler diye merak ediyorum. Hem hevesinizi kirmayin, nasip bu işler. Tüple bebeği olmayip sonradan aşilama yapip bebeğine kavuşanlar var. Ne olacaği belli olmaz 😊
35 yaşındayım.. eşimin de benim de tüm tahlil sonuçları iyi olduğu için ve elimde 2. Aşılamadan kalan 2 kutu gonal-f vardı.. hazır elimde ilaç varken Doktorlar 3. Aşılamayı da yap dediler.. bakalım şimdi sonucunu bekliyorum.. :)

Ben de başladım ilk ve mucizemi getiren son aşılamam olsun inşallah 😇 yarın adetimin 3. Günü ilaçlara yarın başlanmam söylendi
Klomen 25 mg günde 2 tane .. Çook heycanlıyım 😍

Merhaba ben 29 mart saat 11 de ilk aşılamamı oldum ilk günden beri artarak oluşan göğüs hassasiyetim var ve her gün artan idrara çıkarkrn yumurtalık ve kasıklarda ağrım var bunlar progestanın etkileri mi acaba?
Evet olabilir.. korkmana gerek yok :) bende de yumurtalık ve kasık ağrıları var.. inşallah güzel haberler alırız :) pozitif ve güzel düşün :)

X