Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Safransari Safransari ASSOSyal ASSOSyal Ben de alıştım sayılır kızlar. Hatta 1 haftalık izne geldim. 4 gün nöbet izni + 3 gün de kendi iznim vardı. Yarın işe dönüyorum. İlçe küçük olduğu için imkanlar kısıtlı. Ekip arkadaşlarım desen değişik tipler onlarla pek uyuşamıyoruz. Buna da şükür diyerek direnmeye çalışıyorum.

Safransari Safransari ASSOSyal ASSOSyal Ben de alıştım sayılır kızlar. Hatta 1 haftalık izne geldim. 4 gün nöbet izni + 3 gün de kendi iznim vardı. Yarın işe dönüyorum. İlçe küçük olduğu için imkanlar kısıtlı. Ekip arkadaşlarım desen değişik tipler onlarla pek uyuşamıyoruz. Buna da şükür diyerek direnmeye çalışıyorum.
Bu günleri yaşamak bike mucize kuzu, sen herkesle konuşmak zorunda değilsin. İşine bak huzurla evine git,bu en önemlisi 🤲🫶🥰🍒

Kuzum sen nasılsın 🍒🫶🥰
İyiyim şükür canim. Bir aksilik yok.
Canım nereye gitsen Rabbim birseyke sinayacak zaten. Dediğin gibi buna şükür

X