Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Arkadaslar lisans mezunuyum iibf
Duz memurluk icin sinava girecegim ama 2025 dusunuyorum
Altyapim resmen sifir matematik dogal sayilar falan hic kalmams bende
Bu kpss sinavindan snra mulakat oluyormus o nasil oluyor
Herkes torpilli kadrolar icin mulakat oldugunu soyluyor bu dogru mu

Hic anlayamadigim bir konu var
Simdi cift yillarda yapilan kpss icin lisans mezunlari duz memurluk,tek yillarda yapilan kpss icin lisans mezunlari mufettis vs gibi mesleklerde tercih yapabiliyor imis. Belediyelerdeki duz memurluk icin cift yil kpssine mi girmek lazim ?kafam cok karisti ben duz memurluk icin 2015 sinavina hazirlanmayi dusunuyorum alan olmadan hersey altust oldu bu bilgilerle

Hic anlayamadigim bir konu var
Simdi cift yillarda yapilan kpss icin lisans mezunlari duz memurluk,tek yillarda yapilan kpss icin lisans mezunlari mufettis vs gibi mesleklerde tercih yapabiliyor imis. Belediyelerdeki duz memurluk icin cift yil kpssine mi girmek lazim ?kafam cok karisti ben duz memurluk icin 2015 sinavina hazirlanmayi dusunuyorum alan olmadan hersey altust oldu bu bilgilerle
Canım tek yıllarda öğretmenler için ve alan sınavları için oluyor (gelir uzman yardımcılığı gibi )
Geri kalan bölümler çift yıllar.
Belediye diye kendini neden kisitliyorsum bilmiyorum ama çift yılda girmen gerek

Merhabalar ☺️
ASSOSyal ASSOSyal canım matematik çıkmış soruları hangi kaynaktan çözüyorsun? İnformal mi ?
matematikten çıkmış sorular kaynak arıyorum da 🙈
Canım yargının son 10 yıl çıkmış sorularını aldım. Ales icinde aynı şekilde son on sınav. Birde yotubeda çıkmış soruların çözümleri var çok iyi oluyor o yönden 🤗 önce kendim çözmeye çalışıyorum. Sonra videodan açıp izliyorum. Hoşuma giden sorulari isaretliyorum. Sonra açıp tekrar çözeceğim. Ösym kafasını iyi kavramamiz gerekiyor Diye düşünüyorum 💪👍

Canım tek yıllarda öğretmenler için ve alan sınavları için oluyor (gelir uzman yardımcılığı gibi )
Belediye diye kendini neden kisitliyorsum bilmiyorum ama çift yılda girmen gerek
Bana dua et nolur,aile bakanlığı gelsin,bir mucize olsun🥺🤲

Bana dua et nolur,aile bakanlığı gelsin,bir mucize olsun🥺🤲
İnşallah canım inşallah.
Bir ay önce bizden ticarete alım oldu 77 puana düşmüş.
Soklardayim 85 aşağı inmeyen bölüm, bir kere 83 e düşmüştü şimdiye kadar.
Bu sene 77 ve sınava daha 4-5 ay var, bir alim daha olacak.
Hangi sene ne kadar alım olacak belli olmuyor, calisabildigin kadar çalışıp elinde hazır puan bulundurmak gerek.
İnşallah sana da kısmet olur aile bakanlığı.
Olmazsa önümüzdeki alımlar olur inşallah.
Yanlız ataninca ders çalışmak bitiyor sanma 😁✌️

Eklentiler

• IMG_20240228_144306.jpg
    IMG_20240228_144306.jpg
    124,7 KB · Görüntüleme: 25
İnşallah canım inşallah.
Bir ay önce bizden ticarete alım oldu 77 puana düşmüş.
Soklardayim 85 aşağı inmeyen bölüm, bir kere 83 e düşmüştü şimdiye kadar.
Bu sene 77 ve sınava daha 4-5 ay var, bir alim daha olacak.
Hangi sene ne kadar alım olacak belli olmuyor, calisabildigin kadar çalışıp elinde hazır puan bulundurmak gerek.
İnşallah sana da kısmet olur aile bakanlığı.
Olmazsa önümüzdeki alımlar olur inşallah.
Yanlız ataninca ders çalışmak bitiyor sanma 😁✌️
Ah kuzum bizim bölümü almıyorlar ki iste ya çıldırıyorum. Neden bu kadar oteleniyor anlamiyorum 🥺 ben ders çalışmayı seviyorum iyi ki, atanayim da çalışırım inş yine kuzum🥺🤲 aileye acaba olur mu diye çok heyecan yaptım ama kimbilir ne zaman açıklayacaklar zaten. 🥺 en iyisi ders çalışmaya, matematik izlemeye devam 🥺

Bazı insanlar kitap defter kalem için yaratılmış bence bizde öyleyiz 🥰🤩😍🍒🍒🍒 ruhumuzda var 🥳💃

Ah kuzum bizim bölümü almıyorlar ki iste ya çıldırıyorum. Neden bu kadar oteleniyor anlamiyorum 🥺 ben ders çalışmayı seviyorum iyi ki, atanayim da çalışırım inş yine kuzum🥺🤲 aileye acaba olur mu diye çok heyecan yaptım ama kimbilir ne zaman açıklayacaklar zaten. 🥺 en iyisi ders çalışmaya, matematik izlemeye devam 🥺

Bazı insanlar kitap defter kalem için yaratılmış bence bizde öyleyiz 🥰🤩😍🍒🍒🍒 ruhumuzda var 🥳💃
İnşallah bundan sonraki ders çalışmaların yükselmek için olur canim.

Benim kendi bolumumden alim az olunca acikogretimden isletme okumuştum, iyiki okumuşum.
Sonra bu bölümde yüksek kapatıyor diye bir ara çocuk gelişim okumayı düşündüm açıktan ama baktım ki oda emek derc calisma istiyor. Yeni bir bölüm okumaya vereceğim emeği kpss ye vereyim dedim, iyiki bu kararı vermişim.

Şu motivasyonla çalışmak gerekiyor, 10 kişi atanacaksa bu 10 un arasında olmalıyım. Kadro azlığı çokluğu gözünü korkutmasin, yapabileceğin en iyisini yap sen 😘

İnşallah bundan sonraki ders çalışmaların yükselmek için olur canim.

Benim kendi bolumumden alim az olunca acikogretimden isletme okumuştum, iyiki okumuşum.
Sonra bu bölümde yüksek kapatıyor diye bir ara çocuk gelişim okumayı düşündüm açıktan ama baktım ki oda emek derc calisma istiyor. Yeni bir bölüm okumaya vereceğim emeği kpss ye vereyim dedim, iyiki bu kararı vermişim.

Şu motivasyonla çalışmak gerekiyor, 10 kişi atanacaksa bu 10 un arasında olmalıyım. Kadro azlığı çokluğu gözünü korkutmasin, yapabileceğin en iyisini yap sen 😘
İçimi rahatlatiyorsun kuzu,sen arada yaz buraya birşeyler. Hepimizin öğreneceği çok şey var senden 🤲🥰🫶 başka bölümü bende düşündüm ama dediğin gibi gerçekten çok emek. O emeği kpss vermek banada daha makul geldi. İnş bende başaracağım, buraya gelip atandım yazacağım 🤲🥰🫶🍒🍒 önemli olan son süreci son depar atıp kapatmak 💃🥳🤲

Belediye diye kendini neden kisitliyorsum bilmiyorum ama çift yılda girmen

Kisitlamiyorum aslinda bazi memurluklarin sozlu mulakatla alip bazilarinin almamasi kafami karistirdi
Kpss icin ock yeniyim hicbirsey bilmiyorum tek bildigim sey su ana kadar kim deli gibi hazirlandiysa yillarca kazanamadigi
bu yil degil de 2026 ya kaldim bakalim jayirlisi artk

Kisitlamiyorum aslinda bazi memurluklarin sozlu mulakatla alip bazilarinin almamasi kafami karistirdi
Kpss icin ock yeniyim hicbirsey bilmiyorum tek bildigim sey su ana kadar kim deli gibi hazirlandiysa yillarca kazanamadigi
bu yil degil de 2026 ya kaldim bakalim jayirlisi artk
Ben deli gibi çalıştım, 5. Hazırlanisimda atandım 😁 şükürler olsun.
Siz mülakatı gözünüzde büyütmeyin, mulakatlidan çok mulakatsiz alim var. Alabileceğiniz en yüksek puanı alıp arkanıza yaslanın.
Hakkınızda hayırlısı olsun.

Aaaaa canımmmm hadi inşallah gelir aile bakanlığı şu mesajını görünce inan ki çok mutlu oldum inşallah sonuçta senin istediğin gibi gelir inşallah ❤️❤️şu sonuç olumlu olursa kendime olmuş gibi sevineceğim
Ah kuzucum mucize gerekiyor, ins mucize olur da puanlar düşer. Yoksa gelmez. Sonuçlanması uzun sürecek büyük ihtimal, o yüzden yine derse devam edeceğiz biz🤲🥰🫶 safranla konuşmak çok iyi geldi bana, devam ediyoruz beraber 🤲🥰🫶🍒

Ah kuzucum mucize gerekiyor, ins mucize olur da puanlar düşer. Yoksa gelmez. Sonuçlanması uzun sürecek büyük ihtimal, o yüzden yine derse devam edeceğiz biz🤲🥰🫶 safranla konuşmak çok iyi geldi bana, devam ediyoruz beraber 🤲🥰🫶🍒
Canım hiç belli olmaz bence düşebilir zaten yüksek puan alanlar atandı bir yerlere senin puanda 76 düşük bir puan değil inşallah olur ❤️safranı ben de seviyorum atanmış ama hala burada bize yazıyor bize destek oluyor ❤️benim net sıkıntım oluyor canım netim bitince giremiyorum girdikçe en son ne yazılmış onlara bakıyorum

Canım hiç belli olmaz bence düşebilir zaten yüksek puan alanlar atandı bir yerlere senin puanda 76 düşük bir puan değil inşallah olur ❤️safranı ben de seviyorum atanmış ama hala burada bize yazıyor bize destek oluyor ❤️benim net sıkıntım oluyor canım netim bitince giremiyorum girdikçe en son ne yazılmış onlara bakıyorum
Allah buyuk kuzum,inş 🤲Benimde netim yetmiyor kuzum, o yüzden buraya girmeyip ders çalışmaya ağırlık veriyorum. Arada bakıyorum. Biz bu son ayları böyle geçirelim,ins sonu güzel olur 🤲🫶🥰🍒 İnanıyoruz olacak💪🤲👏🥰🍒🍒😘

Video izlerken kolay geliyor ama soruları görünce tikaniyorum kuzum 🥴 kpssnin ilk sınavları daha kolaymış daha netmis sorular. Ama şuan paragraflari çoğalmış, daha karmaşık hale gelmiş. Eski matematik soruları bile farklı 🫣 simdiki mutlak değer sorusu ile yıllar oncesi arasında dağlar kadar fark var. Alisacagiz .elimizden geleni yapalım inş. Yapmadik diye pişman olmaktansa yaptık deriz. Bana hep yaz kuzu bu süreçte yalnız olmadığımı bilmek bana destek oluyor 🤲🍒🍒🍒🫶😘
Canım sormaaa sormaaa🥺 o matematik ilk zamanlar bildiğin dört işlem gibi basbasitmiş🙄şimdi de bizim zamana bak sanki Türkçe paragraf gibi uzun problemler çok zaman alıyor diye sayısalcılar bile şikayetçi 😐aman canım ,benim hedefim kalem kıvışlatalım şu matematikte çıkmış soru çözelim soru çeşitleri görelim aynen dediğin gibi yapmadım demektense elimizden geleni yapalım ben sana elimden geldiğince hep yazarım canım❤️ destek olurum inşallah şu sonuç olumlu açıklanır ya 76 düşük değil 2022 için gayet iyi puan🤍

Canım sormaaa sormaaa🥺 o matematik ilk zamanlar bildiğin dört işlem gibi basbasitmiş🙄şimdi de bizim zamana bak sanki Türkçe paragraf gibi uzun problemler çok zaman alıyor diye sayısalcılar bile şikayetçi 😐aman canım ,benim hedefim kalem kıvışlatalım şu matematikte çıkmış soru çözelim soru çeşitleri görelim aynen dediğin gibi yapmadım demektense elimizden geleni yapalım ben sana elimden geldiğince hep yazarım canım❤️ destek olurum inşallah şu sonuç olumlu açıklanır ya 76 düşük değil 2022 için gayet iyi puan🤍
Allah razı olsun canım benim inş, biz devam devam devam🤲😍🤩🥰🫶🍒🍒😘

X