Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ne kadar da bensin ben de öyleyim. sözelciyim, ilk önce sözelleri halledip en son mattan ne yaparsam diye düşünüyorum. eşim de sayısalcı mat yapmadan kazanamazsın mat çalış sürekli diyor. ne yapcağımı da şaşırdım zamanda az
Mat olsa iyi olur tabi ama benim arkadaşımın 1 doğrusu vardı 76 puan yaptı atandı umutluyum ben de 😄
Kuzum senin sınavına bizden daha çok var. Sakin ol. Düzenli çalış. Soru çözerek konular oturuyor. Sürekli okumak yetmez. Tg denemeler çoğu yayinevinin başladı ama önlisans için erken. Matematiği de geçe bırakma, aynı anda devam ettir. Toparlamak çok zor. Matematik istikrar seviyor, deneyerek öğrendim🥺
Aynen kuşum benim eylülde bakalım ya inşallah bi kaç soru yapabilirim

merhaba kızlar.
nasılsınız
gelemedim 2 hafta önce gözden operasyon geçirdim.
bugün işe başladım yeniden
göz merceğim değişti. uzak lens takıldı. fırın ve ısıdan dolayı bozulmuştu mercek.
benden böyle.
sizler nasılsınız.
o arada gözüm battı sanki kirpik kaçmış gibi . bir kaç gün.
şimdi daha iyiyim şükür.
görüyorum daha ne olsun.
o göz 6 derece uzağı göremiyordu.
ilk başlarda az az başladı . ilerledi. gözlük işe yaramadı.
o yüzden turbo fırınlarınızdan . çaydanlık tencere buharından uzak durun. gözünüzü koruyun.

çalışmalar nasıl gidiyor sizin.
safran nasıl oralar . kar yağdı mı. ısınıyor musunuz. işini seviyor musun.

yeni yıl inşallah çok daha güzel günler getirir.
Allah memleketimizi vatanımızı milletimizi korusun.
ortalık çok fena.
Allah yardımcıları olsun inşallah zordakilerin.
dünyanın çivisi çıkmış malesef

merhaba kızlar.
nasılsınız
gelemedim 2 hafta önce gözden operasyon geçirdim.
bugün işe başladım yeniden
göz merceğim değişti. uzak lens takıldı. fırın ve ısıdan dolayı bozulmuştu mercek.
benden böyle.
sizler nasılsınız.
o arada gözüm battı sanki kirpik kaçmış gibi . bir kaç gün.
şimdi daha iyiyim şükür.
görüyorum daha ne olsun.
o göz 6 derece uzağı göremiyordu.
ilk başlarda az az başladı . ilerledi. gözlük işe yaramadı.
o yüzden turbo fırınlarınızdan . çaydanlık tencere buharından uzak durun. gözünüzü koruyun.

çalışmalar nasıl gidiyor sizin.
safran nasıl oralar . kar yağdı mı. ısınıyor musunuz. işini seviyor musun.

yeni yıl inşallah çok daha güzel günler getirir.
Allah memleketimizi vatanımızı milletimizi korusun.
ortalık çok fena.
Allah yardımcıları olsun inşallah zordakilerin.
dünyanın çivisi çıkmış malesef
Çok geçmiş olsun kuzum benim, rabbim sağlık versin 🤲🥰😍🍒🍒🍒🫶😘

Ben istikrarlı devam etmeye çalışıyorum inş 🤲

3 aydır Tarih çalışıyorum 3 tekrarım ama hiçbir şey yapamıyorum nasıl olacak kızlar ya Nasıl tariha çalışıyorsunuz
merhaba
tarih için bol soru çözmek lazım.
konu çalıştın . hemen ardından konu ile ilgili bol soru çözmelisin.
sorularla pekişir tarih
başarılar dilerim

Kızlar nasılsınız ASSOSyal ASSOSyal cim nasılsın nasıl gidiyor 🥰🧡
Kuzuumm nerelerdesin 🥺 ben kamp yapmaya çalışıyorum, tarih ve coğrafya 🫶 tarih aralikli tekrar yapiyorum. Mehmet hocanın kampı var onu uygulamaya çalışıyorum cografya. Matematik hala devam ,problem kitabi bitmedi. Yaş problemlerindeyim. Bir sürü deneme aldim ama erken tabi başlamadım daha.

Sen napiyon kuzu🤗🤤

Kuzuumm nerelerdesin 🥺 ben kamp yapmaya çalışıyorum, tarih ve coğrafya 🫶 tarih aralikli tekrar yapiyorum. Mehmet hocanın kampı var onu uygulamaya çalışıyorum cografya. Matematik hala devam ,problem kitabi bitmedi. Yaş problemlerindeyim. Bir sürü deneme aldim ama erken tabi başlamadım daha.

Sen napiyon kuzu🤗🤤
Canım napayım ben de işe gidip geliyorum yoruluyorum bayağı 😪haftaya çıkıyorum inşallah yoksa çalışamıyorum doğru dürüst kpss ye zaten çalıştığım yer ayakçılık sınavı kazanamazsam bile kaybettiğim bir şey olmayacak bakalım
Ben şimdilik matematik Türkçe ilerliyorum buradan çıkınca tarih coğrafya ya bakacağım öyle bakalım
Problemleri yaparmıyız sence ya onlar bana zor gibi geliyor 🙈gerçi bir iki kolay problem çıkıyor kpss de diye biliyorum

Canım napayım ben de işe gidip geliyorum yoruluyorum bayağı 😪haftaya çıkıyorum inşallah yoksa çalışamıyorum doğru dürüst kpss ye zaten çalıştığım yer ayakçılık sınavı kazanamazsam bile kaybettiğim bir şey olmayacak bakalım
Ben şimdilik matematik Türkçe ilerliyorum buradan çıkınca tarih coğrafya ya bakacağım öyle bakalım
Problemleri yaparmıyız sence ya onlar bana zor gibi geliyor 🙈gerçi bir iki kolay problem çıkıyor kpss de diye biliyorum
En iyisini yaparsın kuzum,zaten beş ay var. İşten çıkınca beş ayda bir şey kaybetmezsin. Coğrafya kısa zaten onu her türlü halledersin. Sadece tarih çok yoğun o biraz yorar seni ama bayağı en önemli konuları bitirsen faydası olur. Bence problem yapabiliriz. Çünkü grafik sayısal mantik her zaman zor gelmiyor. Ben geçen sınavda sayı problemi cozmustum çünkü kolaydı. Soruyu doğru okuyup anlayınca bazen mantikla bile sonuca ulaşılıyor. Yotubeda ve instagramda kpssnin dnasi kanalı var, çok güzel içerik üretiyor hocamız. Üç çocuğuyla derece yapmış. Harika tavsiyeler veriyor. Mutlaka dinle. İçini karartma daha çok vakit var. Temelin var,boş değiliz. Hallederiz. Yeter ki sakin ol🥰🤩😍🫶🍒🍒🍒

İyiyim canım.
İkinci tüp bebek surecindeyim.
İlaçlar kulaniyorum bir ton, onlarin yan etkileri felan oylegeciyor günler.

Sen nasılsın ?
Rabbim tez zamanda yüzünü güldürsün inş canım benim,dualarim seninle. Allah yardimcin olsun inşallah 🤲🫶🥰🍒🍒

Bende iyi çok şükür, derse devam,idare ediyorum 🤲👍🤞🫶🥰🍒😍

X