2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    322
Kızlar bebeğim hala çok kusuyor kafayı yemek üzereyim 3 kez acile gittik verdikleri ilaçlar hiç fayda etmiyor serum için de damar yolu bulamıyorlar takamadılar. Öyle halsiz öyle bitkin ki onu öyle gördükçe ben ağlamaktan helak oldum dua edin bize😭
Bebeklerde damary yolu cok uğraştırici bebekler icin iskence gibi geçiyor. Cok cok geçmiş olsun bir bir uzmanına götürün canım acil bazen anlık çözüm sunuyor bölümü daha iyi ilgili olur kiyamam ya canları ne kadar ki zaten hastada olunca kus. Gibi kalıyorlar kiyamam onlara ya hava gece soğuk sabah güneşli yakıcı değişik gündüz kisa gece uzun kolluyuz bu havalarda biraz dikkat cook cok geçmiş olsun canım suan nasılsınız

Teşekkür ederim canım.. bağırsak enfeksiyonu geçiriyormuş hastanedeyiz 2 gündür. Yarın çıkacağız inşallah. Şu 4 gündür ömrümden bir 10 yıl gitti desem yalan olmaz
Çok geçmiş olsun canım ya kiyamam aman su cocukar hasta olmasın artık. Ya canları ne ki hastalar yaa😔😔

Komşularım geliyorda kahveyi zor yapıyorum. Bazen yapamıyorum onlar yapıyor içiyoruz..
Yani ben mümkün değil böyle menü hazırlayayım. wc gidiyorum çıktığımda gözlerden boncuk boncuk akıyor yaş..
Wc berabee gırıyoz. Yemek yaparken ya abılerı beklıyoz yada bakkal amca acıp yanımda oturtup yapıyorm. Tek kotu alıskanlıgım tv de bakkal amca acmak ama tekken wc ye kacmanın yada camasır asmanın tek yolu

Teşekkür ederim canım.. bağırsak enfeksiyonu geçiriyormuş hastanedeyiz 2 gündür. Yarın çıkacağız inşallah. Şu 4 gündür ömrümden bir 10 yıl gitti desem yalan olmaz
Daha dur asıya ragmen rotada olıyorlar mıde grıbı de. Alışmaya bakacaksın. Gunumızde hastalıklar arrtı. Mutasyona mı ugradılar naptılar. Denıze gıdıp ıshal oluyorlar ve mavı bayraklı olan alanda yanı yaz ayrı kıs ayrı cıle

Dr la görüştük bugün sonuçları ve aşısı için her şeyleri gayet iyi dedi sadece o enfeksiyon lu zamnlarda kilo kaybi beklenir normal dedi birde kendi tartti 8.180 gram. Çıktı fıstım yank. Geçen haftada bu zamana almis 7.700 den biz kiloyu 0 100 kadar değerlendirme yaparız dedi suan da 25 kisminda dedi daha aşşağı olursa sıkıntı 10 dan aşağısı dedi zamanla alir uc aya tekrar bir kilo kontrolü yapalım dedi drumuz bugün değerleri için de herşeyi iyi dedi
Çok güzel cnm hiç takma kafana kız bebeklerle erkek bebeklerin kilo oranı da farklı mesela Mete de 8.100 kg 72 cm çıktı zayıf dediler ama kendi persentilinde gittiği için ben sıkıntı etmiyorum

Sevgili anneler. Misafir konusu gercekten suan en buyukk stresim. Gıttıgım gıbı bana gekıcekler ve herseyı kendılerı yapıyorlar bnde yapmassm olmaz yemeyı sevdıgım gıbu yedırmeyı de severim okullr kapanınca bulusmalar parklarda olucak ozmn bu kadar problem degıl şimdilik evde oldugu için 5,6 cesıt bulmam lazım
Çilekli tart dısında dıgerlerınden emın degılım
Anket gıbı dusunun bn onerj yazayım aralarımdan beraber secelım. Hem ekonomik hemde kolay seyler secmeye calısıyorum.3 tuzlu, 1 salata, 1 veya 2 tatlu yapıyolar
Soganlı börek peynirli fırın makarna
Mercimek köftesi yada kuru dolma patesli etimek salatası
Çilekli trilecş elmali turta
Uada çilekli turta, çikolatalı triliçe
Ekleme cıkarma degısme yaparım son durum bu gıbı

Çok güzel cnm hiç takma kafana kız bebeklerle erkek bebeklerin kilo oranı da farklı mesela Mete de 8.100 kg 72 cm çıktı zayıf dediler ama kendi persentilinde gittiği için ben sıkıntı etmiyorum
Maşallah hemn hemen aynılar yani bu bebek baksan ciliz iskeleti belli değil hani etli metli birşey niye zayif almamış diyorlarki ister istemez niye öyle dedi diyip duruyor insan

Sevgili anneler. Misafir konusu gercekten suan en buyukk stresim. Gıttıgım gıbı bana gekıcekler ve herseyı kendılerı yapıyorlar bnde yapmassm olmaz yemeyı sevdıgım gıbu yedırmeyı de severim okullr kapanınca bulusmalar parklarda olucak ozmn bu kadar problem degıl şimdilik evde oldugu için 5,6 cesıt bulmam lazım
Anket gıbı dusunun bn onerj yazayım aralarımdan beraber secelım. Hem ekonomik hemde kolay seyler secmeye calısıyorum.3 tuzlu, 1 salata, 1 veya 2 tatlu yapıyolar
Kolay gelsin bebekle misafir ağırlamak da doyurmak ta zor geçiyor biraz büyüse ler daha kolay ve az stresli geçer

Kolay gelsin bebekle misafir ağırlamak da doyurmak ta zor geçiyor biraz büyüse ler daha kolay ve az stresli geçer
Gercekten oyle ama cagormayınca da olmuyor. İnsan ıstıyor buluşalım oturalım. Kafeye gıdemıyoruz bebkle hıc olmuyo. Bahceler parklar hava ayarsız daha. Evde de iştw temızlık ıkram bıraz zoeluyo

Yazılanları okurken canımın çekmesi yarabbim bu diyet işi o kadar zor ki akşam olunca istemsiz cnm birşeyler istiyor sabah başlıyorum akşam bozuyorum ama bu sefer iki gündür bozmadım bozmucam zayiflicam inşallah
Menü güzel cnm ben çikolatalı trilice isterdim şahsen

Gercekten oyle ama cagormayınca da olmuyor. İnsan ıstıyor buluşalım oturalım. Kafeye gıdemıyoruz bebkle hıc olmuyo. Bahceler parklar hava ayarsız daha. Evde de iştw temızlık ıkram bıraz zoeluyo
Yazında cok sicak denilcek aman n'olcak böyle ya hastalıktan korkar olduk artık çocuklar sık sık oldukça.. Parklar en güzel i aynen böyle şeyler için tabiki de içi daralıyor kendini evde kapalı gibi hissediyor daralıyor insan biraz kafan dağılmış olur iyi yapmıssın canim

S Sefika053 6 ustu 1 anne 6 ustu 1 anne teşekkür ederim kızlar dün taburcu olduk evdeyiz. İyi çok şükür ama biz bu psikolojiyi nasıl atlatacağız bilemiyorum çok korktuk.. bağırsak düğümlenmesinden şüphelendiler teşhisin o olmadığı netleşene kadar saçlarımız ağardı.
Gerçekten Allah dermansız dert vermesin ya buna da şükür enfeksiyona sevindik resmen

S Sefika053 6 ustu 1 anne 6 ustu 1 anne teşekkür ederim kızlar dün taburcu olduk evdeyiz. İyi çok şükür ama biz bu psikolojiyi nasıl atlatacağız bilemiyorum çok korktuk.. bağırsak düğümlenmesinden şüphelendiler teşhisin o olmadığı netleşene kadar saçlarımız ağardı.
Gerçekten Allah dermansız dert vermesin ya buna da şükür enfeksiyona sevindik resmen
Şükür ki. Bunada şükür canım gelmiş geçmiş olsun tek iyi olsunda agaran saçlar olsun

Geçmiş olsun canım artık o kadar çok hastalıkla boğuşuyoruz ki biz de en azından çaresi çözümü var diye avunuyoruz

Bebiş bugün tam 9 aylık oldu ve bende tam bugün adet oldum bir mutluyum bir mutluyum anlatamam 😂 bana çok dert olmuştu olmamak

Vizecim benim de akıntım çoğaldı gibi ama hala adet anlamında tık yok, ilk bebekte böyle olmamıştı bunda bakalım ne zaman olacağım (geçenlerde büyüklerden biri demişti bebek çok emiyorsa geç adet olursun diye benim Miray kuş da ek gıda ile arası yok beni ne zaman görse Çocugun ağzı sulanıyor, belki de çok emmek istemesinden 🤷🏻‍♀️)

Yazılanları okurken canımın çekmesi yarabbim bu diyet işi o kadar zor ki akşam olunca istemsiz cnm birşeyler istiyor sabah başlıyorum akşam bozuyorum ama bu sefer iki gündür bozmadım bozmucam zayiflicam inşallah
Menü güzel cnm ben çikolatalı trilice isterdim şahsen
Dıyet yapamıyom ya. Yapınca daha cok yıyesım gelıyo. Bnde porsıyon azalttım o sekılde 3 kılo vermişim caktırmadan 59,60 arası gelıp gıdıyom. Ama gobek bakı o gıtmıyı.
Dun çilek soslu trılıce denedım cocuklara tabıkı 3 sutle yapamıycam için krema ile cokzel olmus. Tavsıye ederım. Poyraz pasa alerji cıkmaıdgı için cılege az verıyım dedım daha dogrusu o saldırdı tabaklara ıkı tabak gomdu mıdeye 😂yemek yemez tatlıya bayılıyor.
Dut var bahcede kırmızı dut cıkılota yerıne dutla yapmaya karar verdım. Meyvelı cokzl oluyomus
Yazında cok sicak denilcek aman n'olcak böyle ya hastalıktan korkar olduk artık çocuklar sık sık oldukça.. Parklar en güzel i aynen böyle şeyler için tabiki de içi daralıyor kendini evde kapalı gibi hissediyor daralıyor insan biraz kafan dağılmış olur iyi yapmıssın canim
Gercekten sıkıldık. Bebekler evde de olsa buyuyo dısarda da olsa buyuyo. Atalım kendımızı sokkalara. Gelın kız toplasın beraber yapalım yiyelim vala

Cok sevımdım. Enfeksıyon bu gelır gecer daha nelere yakalancaklar. Rabbım dermansız dert vermesın

X