Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    194
Berbat bir gece geçirdim. Çok sıcak bastı terleyerek uyandım kaç kere. Dönememek ayrı bir sıkıntı. Bir de sol kolum aşıdan hala acıyor onun da üstüne yatamayınca kabus gibi geçti gecem. Muhtemelen eşimle vedalaşıp klima olan odaya taşınacağım geceleri :KK70:

Günaydın kızlar nasılsınız 🌺 şey bende bişey soracağım hani bebek vuruyor yaa sizinde karnınızla birlikte komple vücudunuz da titrer gibi oluyor mu acaba yoksa kilodan kaynaklı olarak mı böyle oluyor bana 🤔🤔🤔🤔🤔

Düşük tehlikesi için Progestan kullananlar doktor ne zaman bırakmanızı söyledi benim 200 lük günde bir kereye düşürdü 27. Haftamdayım

Günaydın kızlar nasılsınız 🌺 şey bende bişey soracağım hani bebek vuruyor yaa sizinde karnınızla birlikte komple vücudunuz da titrer gibi oluyor mu acaba yoksa kilodan kaynaklı olarak mı böyle oluyor bana 🤔🤔🤔🤔🤔
Ben de oluyor hatta dün bir an ne oluyor dedim bebek olduğunu sonradan fark ettim😃dönüyor ya da sert bir vuruş muydu anlamadim

Ben de oluyor hatta dün bir an ne oluyor dedim bebek olduğunu sonradan fark ettim😃dönüyor ya da sert bir vuruş muydu anlamadim
Bana baya zamandır oluyor sanki kalp çarpıntısı olur vücud oynar ya aynı o şekil bugün kontorolüm var bakalım soracağım doktora

Düşük tehlikesi için Progestan kullananlar doktor ne zaman bırakmanızı söyledi benim 200 lük günde bir kereye düşürdü 27. Haftamdayım
26+6 oldum. Başından beri kullanıyorum. 200mg günde 1 kere yatarken. 28.haftada kontrolüm var. Rahim uzunluğuna bakarım ona göre büyük ihtimalle artık bırakırız dedi. Beklemedeyim.

Ben de de sulu akıntı var çamaşırım ıslanıyor. Doktor bi test yapmadı ama verdiğim fitili kullan dedi sekresyon akıntııs dedi. İçim hiç rahat değil. Medikallerde amniyotik sıvı testleri satılıyormuş ped gibi çamaşırına koyuyorsun, rengi değişirse bebeğin suyuymuş. Fiyatı nette baktıgıma göre çok pahalı. Bugün çıkabilirsem gidip sorucam medikallere
Anladım canım inşallah korktuğumuz gibi çıkmaz gidebilirsem acile gidicem bende bakalim

Merhaba bende 25+6 yim ayni sey oluyor hafif sıktığımda süt geliyor seffaf halde tabiki süt yapiyor memeler ondan dolayi sızlıyor
Canım gogusleri tetikleme klosturum muydu neydi adı ilk gelen süt çok çok değerli ve bebeğin içmesi gerekiyor o nedenle sakın sıkma hatta rahat çamaşır giy göğüslerin uyarılmasın. 36. Hafta sonrası göğüs kremlemesi yaparken bile göğüsleri uyarmadan krem sürün diyorlar hep. Göğüsler uyarılinca rahimde uyarılır ve doğumu tetikleyebilir gerçekten çok dikkat etmekte fayda var

Ben de de sulu akıntı var çamaşırım ıslanıyor. Doktor bi test yapmadı ama verdiğim fitili kullan dedi sekresyon akıntııs dedi. İçim hiç rahat değil. Medikallerde amniyotik sıvı testleri satılıyormuş ped gibi çamaşırına koyuyorsun, rengi değişirse bebeğin suyuymuş. Fiyatı nette baktıgıma göre çok pahalı. Bugün çıkabilirsem gidip sorucam medikallere
Doktor test yapmamış ama suyunuzun durumu nasıl? Normal demekki çünkü her kontrolde su normal seviyede mi bakması gerekiyor eğer bu şekilde akıntıyla bebeğin suyu azalsaydı bunu görüp uyarması gerekirdi bebeğin suyu azalırdı böyle demekki bebeğin suyu normal

X