Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    185
İyi geceler hanımlar ovülasyon testime bir bakabilir misiniz? Birden silikleşti normal midir neden böyle olur çatlamışmıdır?
Tek olan resimler bugüne ait
IMG_20231123_002747.jpg
img_20231124_000704-jpg.3340406

Eklentiler

• IMG_20231124_000704.jpg
    IMG_20231124_000704.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 1.148
16. Gün yumurtlama gibi duruyor. O yüzden silikleşmiştir

15 ve 16 gibi çatlamış sanırım sonrada silikleşmesi normal diye biliyorum ama ben takip etmedim hiç o yüzden tam bilmiyorum
Umarım öyledir ve inşallah bu ay güzel haberler alırım. Amh düşüklüğü var doktorum takip etmeden denemeni istiyorum demişti ama ben acaba yumurtlama gibi bir sıkıntımda var mı diye bilmek açısından bu ay testle takip etmek istedim. Rabbim evlat sahibi olmak isteyen herkesi hayırlısıyla en yakın zamanda nasip etsin inşallah

kızlar varmı güzel haberler alanlar hamiş olanlar takvim yapsın profilden görelim sayfamız çogalsın ben beklemedeyim dün regl günümde gelen giden yok. akşamda geç çıktım işten eşime alalım mı test dedim nöbetçi eczane uzaktı kalsın boşver dedik öyle bekliyoruz:)

Merhaba yeni üyeyim ve pazartesi regl olmam gerekiyordu olmadım salı günü testte pozitifi gördüm dün sağlık ocağında kanda HCG 111.5 çıktı yarına doktora randevu aldım🙈

kızlar varmı güzel haberler alanlar hamiş olanlar takvim yapsın profilden görelim sayfamız çogalsın ben beklemedeyim dün regl günümde gelen giden yok. akşamda geç çıktım işten eşime alalım mı test dedim nöbetçi eczane uzaktı kalsın boşver dedik öyle bekliyoruz:)
Profilde nasıl takvim yapılıyor ben bilmiyorum. İnşallah güzel haberlerini alırız canım 💜😍

Profilde nasıl takvim yapılıyor ben bilmiyorum. İnşallah güzel haberlerini alırız canım 💜😍
Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 01-08-2024

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 01-08-2024
Bende yaptım ama gözüküyor mu acaba bende pazartesi kan vericem testim pozitif çıktı

Eklentiler

• IMG_3738.jpeg
    IMG_3738.jpeg
    62,8 KB · Görüntüleme: 217
Merhaba benim sat 1 kasım yumurtlama tarihlerimiz yakın 15 kasımda pik oldu sonra silikleşti. Bende bekliyorum bakalım hayırlısı inşallah
Benimde SAT 7 Kasım. Pik olana kadar yavaş yavaş kızarıyor ya silikleşirkende öyle olacak diye öyle bekledim birden belli belirsiz bir çizgi var acaba çatlama olmadı mı ne oldu çözemedim. Bekleyip göreceğiz hakkımızda hayırlısı umarım pozitif sonuçlar alırız

gözüküyor baya belli hayırlısı olsun bakalım sağlıkla ilerlersin inaşşalh. geçtimi adet günün ne zamandı
Cnm reglm değişmişti çok bir sağlıksız gebelik yaşadım kürtaj olmuştum gecikme yada erken oluyodum ama eski düzenime göre yarın regl günümdü

kızlar test almaya gidiyorum eczaneye bugün 2.günüm regl gelmedi off heyecanlıyım dua edin yaaa

X