Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    185
Ayyy ben beğendim yaa 😍 bnce iyi yapmışsın 42 almakla gelmedi ama daha dimi deneyemedin bende tankini istiyorum iki ayrı olunca daha rahat ederim gibi geliyor bu akşam bişeye karar verip alacğım teşekkür ederim fikir için sağol canım 😘🌸
Geldi ama denemeye üşendim bi deniyim onu ben yarın iyi hatırlattın😂

Selam kızlar kişisel bakımınızı nasıl yapıyorsunuz ben önceden epilasyona falan gittim ama az da olsa gitmişti tüpler ama sonra ağda falan kullanmak zorunda kaldım şimdi nasıl yapsam ne yapsam bilmiyorum bu konuda ki durumunuz nedir ..
Epilasyon yaptırdığım için yoktu ama özel bölgede biraz çıkıyor artık. Banyoda bir yere ayna koyarak jilet ile hallediyorum
Ya benim karnımda tuylenme başladı oraya bir şey yapan var mı rahatsız oluyorum siyah siyah çıkmıyor ama
Bence birşey yapma. Doğumdan bir süre sonra normalleşiyor. Benim normale dönmüştü. Zaten bir işlem yaparsa daha fazla ve sert çıkmaya başlar

bi taraftaki sert yumru olayina benim doktor da rahmin kasilmasi ama cok normal dedi. susuz kalmak, bebegin cok hareket etmesi, yorulmak, arabanin sarsmasi gibi seyler tetikleyebiliyomus. hatta baska birinin karna dokunmasi bile tetikleyebiliyomus! 😱
Peki normal miymiş yani ? Benimki sanki çok sık oluyor ya evet yorulunca daha çok oluyor ama bugn de sorduktan sonra çok hisseder oldum gerçekten normal mi değil mi anlamıyorum ya.

Peki normal miymiş yani ? Benimki sanki çok sık oluyor ya evet yorulunca daha çok oluyor ama bugn de sorduktan sonra çok hisseder oldum gerçekten normal mi değil mi anlamıyorum ya.
Benim doktor normal dedi. 1 saat içinde 10 kereye kadar normal diye geciyo. Bi de işte ağrısı şiddeti falan önemliymis eğer böyle çok hissettirmeden gelip geciyosa sıkıntı yok gibi anladım ben.

Benim doktor normal dedi. 1 saat içinde 10 kereye kadar normal diye geciyo. Bi de işte ağrısı şiddeti falan önemliymis eğer böyle çok hissettirmeden gelip geciyosa sıkıntı yok gibi anladım ben.
İnsallah canim çok sağol yarın gidecektim tekrar soracağım iyice aklıma yatana kadar valla telaşlandım bugün çok.

Kızlar bugün 24+6 şeker yükleme testi vardı. Gittim toplamda 5 kilo aldığım için yapmaya gerek yok dedi. Cidden aşırı gerilmiştim nedense 🥲 fotoğraf çekimlerini konuşmuşsunuz da ne zamana ayarlamak gerek. Bide kıyafetleri nasıl alıyorsunuz ya 😅 kaçar tane hangisinden mesela
Canım bende yaptırmadım Dr um gerek yok dedi bakalım sen ölçüm yapıyor musun

Kızlar bugün 24+6 şeker yükleme testi vardı. Gittim toplamda 5 kilo aldığım için yapmaya gerek yok dedi. Cidden aşırı gerilmiştim nedense 🥲 fotoğraf çekimlerini konuşmuşsunuz da ne zamana ayarlamak gerek. Bide kıyafetleri nasıl alıyorsunuz ya 😅 kaçar tane hangisinden mesela
Ben de sağlık ocağında aç ve tok olarak kan şekerine baktırdım. Tokluk daha düşük çıktı. Dr um Şeker yüklemesine gerek yok dedi. Ama son 2 ayda 6 kilo aldım. Foto çekimi doğum paketimin içinde olduğu için hastanede çekecekler. 2 tane hastane çıkışı yeterli olacak. Bence stüdyoda 40 ı çıkmadan yeni doğan çekimleri yapıyorlar. Çünkü büyüdüklerinde el ayak durmuyor çekimde zorlanıyorlar. Onlar daha güzel oluyor :)

Günaydın hanımlar :KK54: 24+4 günlüğüz 19. haftadan beri tekmeler giderek güçleniyordu ama son 3 gündür tekmelerin hem şiddeti hem de sayısı azaldı normal mi sizce? Cuma kontrolüm var ama içime kurt düştü aynı durumu yaşayan var mı?

Günaydın hanımlar :KK54: 24+4 günlüğüz 19. haftadan beri tekmeler giderek güçleniyordu ama son 3 gündür tekmelerin hem şiddeti hem de sayısı azaldı normal mi sizce? Cuma kontrolüm var ama içime kurt düştü aynı durumu yaşayan var mı?
Geçen hafta bana da oldu çok yoğun hareketli olduğum 2 gün oldu çok hissetmediğimi fark ettim sonra yine düzeliyor merak etme.

Ben sabahları binde bir hissediyorum canım ama gece şimdiden alışın der gibi sen düşün 25+3deyim bende 🤭🤭🤭

ben ben beeeen 24+2 yiz 3 gundur resmen nadir hisseder oldum hatta baba ogul konusma gerceklestiriyolar ben panik oldugum icin vurmasi yonunde ikna calismalarina basladik 😂 azda olsa hissettigim icin sorun yaratmiyorum belki sirtini donmustur falan diye bizimde cumartesi muayne ve seker yuklememiz var o zaman gorcez bakalim insallah bi problem yoktur gelip gecici bi hissizliktir ama suankihissetme ilk hissettigim zamandaki siddetten ve yogunluktan bayaaa az bi his ve hareket cok bariz

Bazen sırtlarını dönüyorlar yani eller ve ayaklar iç organlara denk gelecek şekilde konumlandıkları zaman hareketleri az hissediliyor önemli olan azda olsa hissetmek

Ben 75 gramlık şeker yüklemesine gitmedim. Onun yerine kendim dikkat etmeye başlamaya karar verdim. Ve o günkü ölçümde gece meyve yemiştim sabah kahvaltı etmiştim üstüne de 50 gr içmiştim. Şimdi kahvaltı ettim tam 1. saatinde ölçtüm tokluk şekerim 82 çıktı. Normalde de şekerim düşüktür zaten. Denemeden yükletmediğim iyi oldu boş yere

Ben de şeker yüklemesi için geldim. Açlık kan şekerim için kan verdim 1 saat sonra şeker yüklemesi yapılıp tekrar kan verip sonra tekrar 1 saat sonra kan verecekmişim.4 kilo almışım toplamda bebiş de iyiymiş şükür.27+2 çıktı 1050 grmış. Tahmini doğum temmuz sonu ağustos başı dedi 🙏🏻

Ayyy leyla benim de çok istediğim bir isimdi adıyla büyüsün

Çook güzel bi isim biz de çok beğeniyoruz ama anlamı beni tatmin etmediği için koyup koymamakta kararsız kaldık😌 adıyla sağlıkla büyüsün 🥰
cok tesekkurler kizlar :)) bize gore anlami cok sevilen kadın :) insallah cok sevilir mutlu harika bir omru olur. Esimle tanıstıgımızda hep derdik uzerinde konusurduk.

X