Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    185
Kızlar eşimin görevlendirmesi çıkmış bende İzmir’de doğum yapacağım bildiğiniz iyi bir kadın Doğum doktoru var mı
Şöyle anlatayım hatta ilk gebelikte 36. Haftamda kontrole gittiğimde bebeğin beynine giden kan akışında farklılık tespit etti önlem amaçlı o gün yatmamı istemeseydi belki de kaybedecektik çünkü yattıktan bir kaç saat sonra doğuma alındım

Eşim gece habersiz dışarıda uyuyakaldı çakırkeyif arkadaşlarla eğlendi filan. Bende tel kapalı zor ulaştım kayınbabam buldu neyse. Dışarı yasağı aldı benden. Dünde baktım tartıştı sonra evde durulmaz dedi kalkıp gidecek, bende tamam o zaman ben çıkarım dedim ondan önce vurdum kapıyı çıktım. Ayağımda terlik üst baş ev hali . Gezdim avm de arkadaşla. O da iki çocukla evde kaldı . Ben biliyorum evden çıkmaya bahane arıyordu arkadaşları ofisine toplayacaktı ama evde oturdu kaldı öyle ohh oldu. 22:30 du eve geldim çocuklarla uyumaya geçtik konuşmadı surat yaptı bende oralı olmadım
Durumun çok zormuş. 2 çocuk var 3.e hamilesin. Eşinin en çok yardımcı olması gerektiği zamandasın. Evden çıkarak kaçmayı tercih ediyorsa bunalmış olabilir. Eşini en iyi sen tanırsın tabiki, nasıl davranacağını bilirsin, kavga ederek değil de oturup durumu konuşsan belki inatlaşma yerine daha çok dikkat eder.
Hergun çilek yemek istiyorum ya bir abla dedi çilek yeme çilek lekesi olur diye saklı yeme evde dedi kendim parayla aldığım şeyi nasıl saklı yiycem valla herseydn korkar oldum yaaa
Ciğer i, sakattı biliyorum, çileği ilk defa duydum. Arkadaşım çileği çok yedim kızım ondan zeki bence derdi hep. Çok güzel ve okul birincisi kızı. Leke de yok 🤣

Ben ölçüyorum eczanenin iyi dediğini aldım umarım kandirilmamisimdir 🙈🙈
Bu listelere bakarak kontrol edebilirsiniz.
Sağdaki de sağlık bakanlığının listesinin ilk sayfa fotoğrafı. Bence mutlaka bakın bu ikisine de.

Eklentiler

• IMG_5661.png
    IMG_5661.png
    211 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_5662.png
    IMG_5662.png
    209,9 KB · Görüntüleme: 46
C
Bu listelere bakarak kontrol edebilirsiniz.
Sağdaki de sağlık bakanlığının listesinin ilk sayfa fotoğrafı. Bence mutlaka bakın bu ikisine d
Çok teşekkürler listede yok benim cihaz ama güvenebilir miyiz emin degilim cihazım contour plus ,15 Mayıs'ta şeker yüklemem iyi çıksın başka şey istemiyorum 🙏 🙏 siz yaptirdiniz mi

Kızlar bu sıralar midem de çok yanma oluyor ekşime gibi akşam yemekten sonra bişi yemiyorum korkudan ona rağmen oluyor maden suyu ,soğuk süt iyi gelirdi normalde.. Birde bebek saçı çıkıyormuş ondan diyorlar ne kadar doğru.. Benim her iki bebeğim çok saçlı doğmuştu

Benimde Ağustos ortası ama ben kurban bayramı sonrasında yıllık iznimle bağlayıp ayrılıyorum :KK70: şimdiden zaten alınganlık dayanamama durumları başladı. İş stresi yorgunluk beyin olarak da dayanılmaz daha
Bende zor dayanıyorum ama ne kadar doğumdan sonraya iznim kalırsa o kadar iyi çünkü bebek 2 yaşına gelene kadar dönmeyi düşünmüyorum nasipse dayanmaya çalışıyorum gün saya saya bakalım 🙈

X