Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 8 42,1%
  • erkek

OY: 10 52,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,3%

• Ankete Katılan
    19
Edit: Prilam'a devam :) Özür diliyorum ilacımızdan meğer kusmayı bayağı önlüyormuş. Çok fazla kusmak da rahatlatmıyor, mahvediyormuş. Bu gece kaldığımız yerden devam bir günlük deneme sürecinin ardından... edahandro edahandro 🥹

nursen6161 nursen6161 sabrına hayran kaldım ben doktordan utanmasam üç günde bir giderim 😂 hatta zengin olsam eve ultrason aleti alırdım… maksimum durabildiğim 1 hafta 10 gün…
Ahahhaa kız ben 4. Kez gebelik yaşıyorum o yüzden oğlum ve 2 kızım var supriz bir gebelik oldu beklemiyodum hiç🙄🙄

Edit: Prilam'a devam :) Özür diliyorum ilacımızdan meğer kusmayı bayağı önlüyormuş. Çok fazla kusmak da rahatlatmıyor, mahvediyormuş. Bu gece kaldığımız yerden devam bir günlük deneme sürecinin ardından... edahandro edahandro 🥹
Off yaaa sen de mi döndün ilaca. Nolcak bizim halimiz yaa. Şimdi kustum bi tur daha. İki tane prilam içmeme rağmen. Ama buna razıyım. En azından belli aralıklarla kusuyorum. Sabah asla kontrol edemiyordum. Rennie yi attım ağzıma şimdi. Çıkardıktan sonra aşırı midem yanıyor. Ona iyi geliyor. Rabbim bulantısız günlerimizi tez eylesin inşallah 🙏

Off yaaa sen de mi döndün ilaca. Nolcak bizim halimiz yaa. Şimdi kustum bi tur daha. İki tane prilam içmeme rağmen. Ama buna razıyım. En azından belli aralıklarla kusuyorum. Sabah asla kontrol edemiyordum. Rennie yi attım ağzıma şimdi. Çıkardıktan sonra aşırı midem yanıyor. Ona iyi geliyor. Rabbim bulantısız günlerimizi tez eylesin inşallah 🙏
Akşam saatlerine kadar inan iyiydim. Hatta kronik bulantı halim hala daha az diyebilirim. Ama içtiğim günler 3 kez kusma durumu oluyorsa bugün 7-8 oldu sayamadım bile. Bir de su içemesem de başka türlü içecekler içebiliyordum prilam aldığımda. Ama bugün başka türlü sıvı da alamadım canım da istemedi. Bir kutu ilaç iki hafta gidiyor zaten ikinci kutuya geçtim şimdi. Bittiğinde kontrol var inşallah o zamana geçmiş olur diyorum geçmezse konuşacağım doktorla canım. Sen Rennie'yi doktora sormadan her gün almasan mı ki Edacım? Belki onu değil de şunu kullan falan der doktorun. İstersen bir görüş. Reflü, yanma şikayetin olduğunu söyle.

Yok kuzum şükür. Ne kadar kaldı diye takvime bakıyorum daha geçen hafta gitmişim, geçmemiş günler 😅 pazartesi işe başlayacağım iznim bitti, kafayı dağıtırım biraz
Ayy canım bana da bir ay demişti ama 12 gnde felan tekrar gitmek zorunda kaldım hayırlısı sen iyi ol da bebiş de iyidir

nursen6161 nursen6161 ouy maşallah 🧿😃 valla benim bir gebelik oldu herkes havaya uçtu. Sonra kalbi durdu herkes yıkıldı. İki ay geçti tekrar gebelik oluştu aaa bak boşuna üzülmüşüz dedi ailem falan onunda beta artmadı 😃 yine yıkıldılar. İki ay daha geçti hamileyim diye aradım kimsede gram sevinç olmadı üzülüyoruz bekleyelim hemen sevinmeyelim dediler 😂 şuan beklemede herkes haliyle sevinmenin bile en tedbirli hali ile ilerliyoruz…

Selam kizlar bikacgundur gelemedim buralara bugün 10+2 normalde muayne günüm haftaya ama ben gitmicem 13+ olunca gidicem ozaman daha iyi olur😂
Bende 10+6 yım bugün önümüzdeki cuma gidicem 11+4 te yani en son kanamam olduğunda gittim 6+6 da çokkk merak ediyorumm😀

günaydın herkese 🌹 ben de sabah akşam prilam içiyorum ama daima bir bulantı hâli var. oğlumla da ilgilenemiyorum. bu çok kötü hissettiriyor. umarım yakın zamanda hafifler. bir de yemeği abartmama rağmen 2 kilo almışım 🤭

Günaydın herkese bugun gecikmenin 5 gunu regl gelmediği için bi test daha yaptım üstteki artımed alttakı ilk defa kullandım firs diye bir test damlatır damlatmaz cıktı dk bile olmadı desem yer var umarım testlerin kurbanı degilimdir 🥹 erken gebelik testimide dun öğlen yaptım ☺️

Eklentiler

• IMG_0566.jpeg
    IMG_0566.jpeg
    125,3 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_0564.jpeg
    IMG_0564.jpeg
    71,4 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_0533.jpeg
    IMG_0533.jpeg
    52,7 KB · Görüntüleme: 44
X