Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 48,8%
  • erkek

OY: 96 47,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    201
Ayy kızlarrr 35 haftalığım amaa sağ kalcam yürürken hep batma oluyo çokta yavaş yürüyorum topal gibi çok yoruldum bu dr da tutturdu 13hazirana neolcak all yanii gayette kilolu bi bebe yanii sinirlerim cok bozuldu
Jou bende büyük ihtimal 12 hazırana alacağım amelıyat günümğ. Ama bu hafta hep sancım bar. Salıydı doktor kontrolum ama perşenbeye ertelemek zorunda kaldık iş durumundan dolayı. Bakalım okadar duracakmı bizim kız

• Beğen
Reactions: Jou
Themiscan Themiscan ve ben yarın doğuruyoruz :rolleyes: . Tabii benim şu grip işinden dolayı ertelenmez inşallah amin 🙏🏻😂. Son hazırlıkları yapıyorum. Göğüs pompasını falan dezenfekte ettim vs vs. Heyecanlı ve korkuluyum
Ben de öyle. Son hazırlıklar 🥲 şerbetimi kompostomu hazırlayıp koydum doktoruma baklava ve çiçek yaptırdım 😂 bebişe inip küçük kutu bir mama ve kaşık biberon aldım. Sütüm hemen gelmezse diye. Bakalım nasıl uyuyacağım bu gece

Ben de öyle. Son hazırlıklar 🥲 şerbetimi kompostomu hazırlayıp koydum doktoruma baklava ve çiçek yaptırdım 😂 bebişe inip küçük kutu bir mama ve kaşık biberon aldım. Sütüm hemen gelmezse diye. Bakalım nasıl uyuyacağım bu gece
İnanmıyorumm şerbeti hatırlattın bana şu annn 🤣🤣🤣 unutmuştum. Uyuyamayacağızz tabii ki heyecandan :rolleyes:

Ayy kızlarrr 35 haftalığım amaa sağ kalcam yürürken hep batma oluyo çokta yavaş yürüyorum topal gibi çok yoruldum bu dr da tutturdu 13hazirana neolcak all yanii gayette kilolu bi bebe yanii sinirlerim cok bozuldu
Bu ay sonu alabilir aslında 37hafyalik olunca sezeryansa

Bende de aynı ya her akşam bir heyecan sonra her şey normal devam 😬 ama okuduğum da duyduğum da hep şöyle, önce bele feci bir ağrı vuruyormuş oradan anlıyormuşsun. Tecrübeli annişler aydınlatın bizi, paranoyak olduk yahu 🥺🥺🥺

Ya dunden beri o kadar cok sey okudum ki… bazilari olumcul bir agriyla anladim dogumun basladigini diyor, bazilari da gecmeyen bel agrisiyla basladi, duzenli girip cikan bir sanci yoktu diyor. Gercekten kisiye ozel sanirim… ama dun aksam cidden dedim herhalde dogurucam… hala belim agriyor ama dun aksamki gibi kasilmalar yok. Ay cildirazammmmm🤣🤣
Kızlar ilk çocuğumda 36.haftadaydım, ertesi gün kontrolüm vardı ve sezeryan gününü belirleyecektik. O gece ben sabaha kadar öyle bi bek ağrısı yaşadım ki ne oturabildim ne yatabildim. Sabaha kadar evin içinde yürüdüm ağrıdan ama bel ağrısı işte normal dedim aklıma bişey gelmedi. İyi ki tesadüf komtrolüm varmış. Hemen nst ye aldı beni ve 20 dk içinde ameliyathanedesin dedi ben olduğunu anlayana kadar oğlum doğmuştu bile 🙈🤣 yani kasık ağrısı hiç hatırlamıyorum. Olduysa da belimin ağrısı onu bastırmış demek ki.. ben de hala ya kasıktan gelirse sancı diye tereddütteyim yani herkeste aynı olur mu bilemiyorum açıkçası

Kızlar ilk çocuğumda 36.haftadaydım, ertesi gün kontrolüm vardı ve sezeryan gününü belirleyecektik. O gece ben sabaha kadar öyle bi bek ağrısı yaşadım ki ne oturabildim ne yatabildim. Sabaha kadar evin içinde yürüdüm ağrıdan ama bel ağrısı işte normal dedim aklıma bişey gelmedi. İyi ki tesadüf komtrolüm varmış. Hemen nst ye aldı beni ve 20 dk içinde ameliyathanedesin dedi ben olduğunu anlayana kadar oğlum doğmuştu bile 🙈🤣 yani kasık ağrısı hiç hatırlamıyorum. Olduysa da belimin ağrısı onu bastırmış demek ki.. ben de hala ya kasıktan gelirse sancı diye tereddütteyim yani herkeste aynı olur mu bilemiyorum açıkçası
İste bakk herkeste o kadar farkli ki… benimki oyle dayanilmazzz olduren bir agri degil ama rahatsiz edici ve bazen siddetli gelip terletiyor resmen. Kisa suruyor geciyor sonra… sık olmasini bekliyorum…

İste bakk herkeste o kadar farkli ki… benimki oyle dayanilmazzz olduren bir agri degil ama rahatsiz edici ve bazen siddetli gelip terletiyor resmen. Kisa suruyor geciyor sonra… sık olmasini bekliyorum…
Sık olması lazım zaten evet. Yani ben doğum sancısı olduğunu bilmediğim için süre falan tutmadım ya da dikkat etmedim ama sabaha kadar hiç oturamadım sadece onu hatırlıyorum. Gerçekten o bile farkediyor kişiye göre o yüzden ben de kasıktan ya da belden şöyle böyle gelir diye takılmıyorum. Zaten sezeryan olucam ama ilk çocuğumda da öyle planlamıştık o da erken geldi. Şimdi bu da onun gibi 3 hafta ilerden gidiyor o yüzden yine zamanından önce sancı gelebilir diye hazırlıyorum bu sefer kendimi. Süre tuttun mu peki? Uzun aralıklar olsa da düzenli mi sancı aralığın acaba?

Bende öyleyim dün gece sabaha kadar sancım vardı dedim kesin doğuracam hiç uyuyamadım şimdi geçti sadece aşağıdaki kemiklerde sızlama var bakalım daha erken ama Allah bilir
Ne kadarsin şuan acemim çok ağrimiyor ama uykumdan uyanıyorum sonra uyuyorum çok olsa uyuyamam sanırım

Oyyy yerimm ne güzelde tospik olmuş oğlan pohhluuuu🤣🤣😍😍
He he tam tospik hiç durmayan hareketli tospik nst de ultrason da hiç durmadı Dr diyor ki oğlum bu ne hareket durda bir fotografini çekeyim annen nasıl gostercek bu çirkin hallerini diyor bide gözlerini açıp kapattığını gördük ay çok farklıydı 😅🥰

Sık olması lazım zaten evet. Yani ben doğum sancısı olduğunu bilmediğim için süre falan tutmadım ya da dikkat etmedim ama sabaha kadar hiç oturamadım sadece onu hatırlıyorum. Gerçekten o bile farkediyor kişiye göre o yüzden ben de kasıktan ya da belden şöyle böyle gelir diye takılmıyorum. Zaten sezeryan olucam ama ilk çocuğumda da öyle planlamıştık o da erken geldi. Şimdi bu da onun gibi 3 hafta ilerden gidiyor o yüzden yine zamanından önce sancı gelebilir diye hazırlıyorum bu sefer kendimi. Süre tuttun mu peki? Uzun aralıklar olsa da düzenli mi sancı aralığın acaba?
Yok ya coook seyrek geliyor saatte bir gibi bazen iki saatte bir… sıklasmaya baslasa tutucam sure ama iste🙁 benimkinin de basi 2 hafta onde gidiyor acaba bi problem teskil eder mi bilmiyorum… iste erken gelmesi gibi.🙄 bi yandan da hemen gelsin istiyorum artik her sey cok zor🥵

X