2024 ikiz gebelik

Teşekkürler canım benim, siz inanın ve kendinize güvenin. Sizin enerjiniz bebeğinize sirâyet ediyor. Ne kadar mutlu olursanız o kadar güzel geçer süreç. Benim 3. Kez yaptığım doğumdu ve hepsi peş peşe oldu. Tek plesentaydı. Doğunca aralarında 500 gr farka rağmen direkt yanıma verdiler o kadar sağlıklılardı. Gebeliğim boyunca da sanki karnımda atom bombası taşıyormuşçasına davrandı herkes. 2 haftada bir evime 1 saat uzaklıkta olan hastaneye iki küçük bebe ile gittim. Allah'ımmm ne günlerdi. 😌😌 Siz de bir gün böyle diyeceksiniz. Zor oldu ama değdi diyeceksiniz.
Ay maşallah çok güzel bişey direk yanınıza gelebilmeleri de.
Benimkiler de tek kese tek plesanta. Aralarında fark oluşmaya da başladı inşallah daha fazla açılmaz.
Böyle güzel seyler duyunca kendiminmiş gibi seviniyorum çünkü herkes felaket tellalı gibi

Biz de kontrole gittik doktor ikinci bir kese mi kanama mi emin olamadi ama daha çok küçüguz biz 5+0 yarın başka bir doktora randevu aldım bakalım inşallah ikizdir

Tüp bebek doktorum benim sonrasina bakmiyo ayni hastanede başka Tüp bebek doktoru ayni zamanda da kadın doğum doktoru var ama hastane bana çok uzak ve araba yok o yüzden gidemiyorum bana yakin çok güzel hastane var yorumlari da güzel doktorun yorumuda güzel ilgi alanlarinda riskli gebelikte yazıyor kararim o yönde olacak gibi ama henüz tam da karar veremiyorum.🙄 bu arada siz hangi sehirdesiniz sanırım doğdu sizin bebisler🥰
İçinize sinen dr gidin tabiki🙏🏻 ben kocaelideyim siz?
Benim minnoşlar doğdu çok şükür 13 gün bir kızım küvezde kaldı 20 gün diğer kızım sonra kavuştuk çok şükür 🙏🏻🧿🥰

Merhabalar bende çift yumurta ikizlerime hamileyim.Ikiz gebelik ve daha öncesi geçirdiğim pihtilasmadan kaynaklı damar tıkanıklığı yaşadığım için perinatalojide takipteyim.Biri kız biri erkek yarın 17.haftaya giriş yapacağız inşallah kızımda malesef tek arter ve tek ven olduğu anlaşıldı.Tek başına sorun teşkil etmiyormuş ama gelişim geriliği olabilir deniyor çok şükür şu zamana kadar bi soru olmadı ama insan yinede endişe ediyor.Rabbim herkesin yavrusunu saglicakla kucagina almayi nasip etsin.

Merhabalar bende çift yumurta ikizlerime hamileyim.Ikiz gebelik ve daha öncesi geçirdiğim pihtilasmadan kaynaklı damar tıkanıklığı yaşadığım için perinatalojide takipteyim.Biri kız biri erkek yarın 17.haftaya giriş yapacağız inşallah kızımda malesef tek arter ve tek ven olduğu anlaşıldı.Tek başına sorun teşkil etmiyormuş ama gelişim geriliği olabilir deniyor çok şükür şu zamana kadar bi soru olmadı ama insan yinede endişe ediyor.Rabbim herkesin yavrusunu saglicakla kucagina almayi nasip etsin.
Amin inşallah bundan sonra da olmaz
Maşallah büyümüşler bile 🥰

Benimkiler de tek kese tek plesanta. Aralarında fark oluşmaya da başladı inşallah daha fazla açılmaz.
Böyle güzel seyler duyunca kendiminmiş gibi seviniyorum çünkü herkes felaket tellalı gibi
Merhaba Runam Runam benimde iki kese tek plasenta kaçıncı haftadasınız hayırlısıyla alalım kucağımıza inşallah🙏

Vallahi benim bebeklerim doğal yolla oldu. Hemde zaten iki çocuğum varken ve hiç çocuk beklemezken. Bana da çok tellallık yaptılar. Herkes önünden yesin dedim. Anladım ki milletin derdi kıskançlıkmış. Biz ikiz anneleri gerçekten seçilmiş kişiler olduğumuzu düşünüyorum. Herkes üstesinden gelemez. Diyeceğim o ki takmayın kimseyi ☺

Teşekkürler canım benim, siz inanın ve kendinize güvenin. Sizin enerjiniz bebeğinize sirâyet ediyor. Ne kadar mutlu olursanız o kadar güzel geçer süreç. Benim 3. Kez yaptığım doğumdu ve hepsi peş peşe oldu. Tek plesentaydı. Doğunca aralarında 500 gr farka rağmen direkt yanıma verdiler o kadar sağlıklılardı. Gebeliğim boyunca da sanki karnımda atom bombası taşıyormuşçasına davrandı herkes. 2 haftada bir evime 1 saat uzaklıkta olan hastaneye iki küçük bebe ile gittim. Allah'ımmm ne günlerdi. 😌😌 Siz de bir gün böyle diyeceksiniz. Zor oldu ama değdi diyeceksiniz.
Merhaba benimde tek kese tek plesanta şuan 35+4 üz sizin bu haftalarda aralarında kilo farkı var mıydı acaba bizim 300 gram fark oluşmuş malesef ama 2 hafta önce aynıydılar

Merhaba benimde tek kese tek plesanta şuan 35+4 üz sizin bu haftalarda aralarında kilo farkı var mıydı acaba bizim 300 gram fark oluşmuş malesef ama 2 hafta önce aynıydılar
Aa canım bak buradada karşılaştık 😂😂 bende başka bir konuda kaç haftalık olduğunu sordum az önce 🤣
Perinatoloğum araların %25 ten fazla fark olursa sıkıntı olur demişti. Ama maşallah sen zaten yolun sonundasın hayırlısıyla al kucağına inşallah🙏

Aa canım bak buradada karşılaştık 😂😂 bende başka bir konuda kaç haftalık olduğunu sordum az önce 🤣
Perinatoloğum araların %25 ten fazla fark olursa sıkıntı olur demişti. Ama maşallah sen zaten yolun sonundasın hayırlısıyla al kucağına inşallah🙏
32 haftadan sonra arada fark oluşmaya başlıyor dedi doktorum bakalım haftaya gittiğimde ne olcak

Merhabalar ikiz anneleri ☺️ sormak istediğim bir şey var aileniz de ikiz varmıydı acaba ?

Annemde ve anneannemle varmış ama erken doğum nedeni ile yasamamislar.Benimkilerde ikiz fakat tüp bebek
Anladım sağlıkla kucağınıza alın inşallah bebeklerinizi ☺️ benim ailemde ikiz hiç yok hamileyim şuan daha yeni fakat nedense içime ikiz gibi doğuyor acaba ailede hiç olmadan ikiz olma şansı varmıdır merak ettim 😃

X