2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    290
Dogum zamanı el üstünden damar yolu açılıyor zaten fakat el üstü en acıyan yerlerden biri 😬 fakat doğum zamanı acıyan yeriniz olmuyo zaten korkunuz olmasın 🤩
Ay dogru söylüyorsunuz başa gelmeden bilinmiyor tabi☺️ kimi annelerin fotolarında koldan takıldıgını gördüm de bikaç arkadaşımda iyice korkuttu beni bakalım normal mi sezaryen mi olacak o da ayrı heyecan tabi bilemiyorum dualarınızı esirgemeyin🥲😔☺️

Benimki de almiyor kendisi daha hisirtili kitabi eline tutturunca baya hışırdattı ama. Bir de piyanolu oyun halisinda sarkilara eslik ediyo uuu vuuu diye. Aynasina da hayran hayran bakiyo begeniyor kendini 😁 Çıngıragi da sallansin diye veriyorum yere atiyor
Agulama başladı baya baya dedikodu yapıyoruz anne kız 🤭 ayna yok benimkinde ☹️
Yavaş yavaş tutmaya başlayacaktır artık benimki de yenilerde tutuyor hatta birkaç gündür böyle eline verdiğim bir şeyi tutup inceliyor iki eline alıyor
İnsallah ya 🙏 deniyorum değişik materyaller tutturmayı 🤔
Benimki ayna görmeye tahammül edemiyor sanırım kendini beğenmedi 🤣
Benimki ayna görünce cilveleniyo kendine gülüşüp duruyo 🤭

Benimki de almiyor kendisi daha hisirtili kitabi eline tutturunca baya hışırdattı ama. Bir de piyanolu oyun halisinda sarkilara eslik ediyo uuu vuuu diye. Aynasina da hayran hayran bakiyo begeniyor kendini 😁 Çıngıragi da sallansin diye veriyorum yere atiyor
Benımkıde tutmuyır bısı eller sureklı boyle yumruk aksi liginden

Eklentiler

• 17152716399876296208438727073908.jpg
    17152716399876296208438727073908.jpg
    85,5 KB · Görüntüleme: 52
En kısa zamanda sıparıs vereyim ya çıngırak falanda alayım kırmızı balık şarkısını çok sevıyor aguluyı veya ben konuşurken aynen

Ay dogru söylüyorsunuz başa gelmeden bilinmiyor tabi☺️ kimi annelerin fotolarında koldan takıldıgını gördüm de bikaç arkadaşımda iyice korkuttu beni bakalım normal mi sezaryen mi olacak o da ayrı heyecan tabi bilemiyorum dualarınızı esirgemeyin🥲😔☺️
Tek telasiniz o olsun. Dua edin bolca. La havle zikrini çekin. Bana çok faydası olmuştu. Kendinizi dogum sonrasi psikolojisine hazırlayın. Doğumun iki türlüsü de hem zor hem kolay yanları var. Ne olursa olsun sağlıklı doğum nasip olsun. 🤲

Bugün çok yoğun bir gündü… sabah rutin kontrolümüz sırasında doktor kalpte üfürüm gördü bugün tam 3 aylık oğlum. İlk kez üfürüm tespit etti. Biz apar topar izmire gittik 2 saat yolu ağlayarak gittim eşimin ailesinde erken kayıplar var kalp sorunları genetik onlarda. Profesöre gittik iyice kontrol etti üfürüm var ama problem yaratmaz dedi ilkokula kadar devam edebilirmiş. 10,11 yaşlarında detaylı kontrole götürün o yaşlarda bir şey varsa çıkar dedi

Rota menenjit dün oldu hemen yıkadım banyoya devam ebede sorun olmaz dedi

Bugün çok yoğun bir gündü… sabah rutin kontrolümüz sırasında doktor kalpte üfürüm gördü bugün tam 3 aylık oğlum. İlk kez üfürüm tespit etti. Biz apar topar izmire gittik 2 saat yolu ağlayarak gittim eşimin ailesinde erken kayıplar var kalp sorunları genetik onlarda. Profesöre gittik iyice kontrol etti üfürüm var ama problem yaratmaz dedi ilkokula kadar devam edebilirmiş. 10,11 yaşlarında detaylı kontrole götürün o yaşlarda bir şey varsa çıkar dedi
Merhaba, üzülmeyin benim de bebeğim 3 aylık şu an ve 2. Ay kontrolünde doktorumuz üfürüm tespit etti. Eşimin ailesinde de kalp problemleri olduğu için korktum ve ben de çocuk kardiyoloğuna götürdüm. Sonuç olarak evet kalpte delik var ama zamanla kapanabilir bazı bebeklerde olabilen bir durummuş. 8-9 ay sonra kontrole gelirsin demişti. Ekg de çekilmişti hiç bir sorun yoktu.

Merhaba, üzülmeyin benim de bebeğim 3 aylık şu an ve 2. Ay kontrolünde doktorumuz üfürüm tespit etti. Eşimin ailesinde de kalp problemleri olduğu için korktum ve ben de çocuk kardiyoloğuna götürdüm. Sonuç olarak evet kalpte delik var ama zamanla kapanabilir bazı bebeklerde olabilen bir durummuş. 8-9 ay sonra kontrole gelirsin demişti. Ekg de çekilmişti hiç bir sorun yoktu.
Çok geçmiş olsun 💐 konu evlat olunca insan panik oluyormuş 😅 eşimin babası 38 yaşında kalp sebebi ile vefat etti amcası da 40 yaşında bu sebeple doktorumuzda dedi erkek çocuğu olduğu için genetik olabiliyor kontrol ettirin dedi sizin de mi erkek bebiş

Çok geçmiş olsun 💐 konu evlat olunca insan panik oluyormuş 😅 eşimin babası 38 yaşında kalp sebebi ile vefat etti amcası da 40 yaşında bu sebeple doktorumuzda dedi erkek çocuğu olduğu için genetik olabiliyor kontrol ettirin dedi sizin de mi erkek bebiş
Size de çok geçmiş olsun, böyle dediğime bakmayın ben de duyduğumda çok üzülmüştüm. Benim kayınvalidemin kalbi delik, eşimin abisinde kalp pili var haliyle korktum. Benim bebişim kız 😊

Bir sorun olmaz Allahın izniyle canım🤲🤲 bir çok yeni doğana görülüyor ve zamanla kayboluyor.

X