2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    295
Her dedıgını ters anlıyorum bayramda Ankara'ya gıdecektıj abım gelecek sen nereye gıdersen gıt dedı sana gıtme dıyen yok dedi ben burdayım senı koyar gerı gekırım ahnı gün dedı

Her dedıgını ters anlıyorum bayramda Ankara'ya gıdecektıj abım gelecek sen nereye gıdersen gıt dedı sana gıtme dıyen yok dedi ben burdayım senı koyar gerı gekırım ahnı gün dedı
Normalde hangi şehirde yaşıyorsunuz yakın mi ankara size . Her evde oluyor tartışma ki bebekten sonra soğuma olabiliyormuş . Kaç tane cocugun var canim

Ben gıbı esınden her gün esınden soğuyan boşanmak isteyen var mı ama caresızlıkten bısı yaoamayan
Ben ya 😓boşanma düşünmedim, Seviyorum esimi ama inanılmaz soğumuş durumdayım. Bir süreçten geçiyoruz bence zamanla düzelecek. Sen de içini ferah tut, geçecek bu günler

Herkese merhaba buraya yeni katıldım , belki yukarı da konuşmuşsunuzdur ama çok fazla mesaj var hepsini okuyamadım. 1 şubatta doğum yaptım yani yakında 4 aylık olucaz gece gündüz ayrımımız var geve uzun uykuya geçiyoruz sma devamlı uyku bölünüyor aç desem aç değil artık gaz sorunuda pek yok ama mızmızlanıp uyanıyor ve aşırı uykusuzum. Nasıl uzun uyku uyuyabilirim. En azından 2 saat arayla uyansa ona bile razıyım :KK43:

X