2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Genetik hakkında bilginiz var mı rahim dinlendirme nedir eğer ilaç felan verılmıyor 2 3 ay sonra gel denıyorsa neden para alınıyor. Yanlış anlamayın bılmedıgım için soruyorum. Doktordan ve klınıkten memnunmusunuz
Genetik hakkında pek bir bilgim yok. Rahim dinlendirme aşamasında bir veya iki adet bekleme süresi oluyor ve bu süre zarfında yapilan testlerin parası oluyor galiba her gidişinde hormon testlerini takip ediyorlar benim bildiğim bu gereklimi bilmiyorum ama bahçeci merkezlerin hepsinde bu prosedür var. Memnunmuyum evet bence takip etmeleri sürekli ilgili olmaları beni memnun etti inşallah gerek kalmadan güzel bir haber alırsın ama tedaviye başlayacaksanda için rahat olsun maddi bakımdan zorluyor ama güzel sonuç almak için bence değer buna hepimiz için en hayırlısı olsun inşallah umarım yeterince anlatabilmisimdir 😊🌺

Genetik hakkında pek bir bilgim yok. Rahim dinlendirme aşamasında bir veya iki adet bekleme süresi oluyor ve bu süre zarfında yapilan testlerin parası oluyor galiba her gidişinde hormon testlerini takip ediyorlar benim bildiğim bu gereklimi bilmiyorum ama bahçeci merkezlerin hepsinde bu prosedür var. Memnunmuyum evet bence takip etmeleri sürekli ilgili olmaları beni memnun etti inşallah gerek kalmadan güzel bir haber alırsın ama tedaviye başlayacaksanda için rahat olsun maddi bakımdan zorluyor ama güzel sonuç almak için bence değer buna hepimiz için en hayırlısı olsun inşallah umarım yeterince anlatabilmisimdir 😊🌺

Amin çok teşekkür ediyorum bilgilendirdiğiniz için. İnşallah sizde güzel sonuçlar alırsınız🙏🏻

Ben kullanmadım sadece estrofem ilk adetimden beri kullanıyorum aynı zamanda coraspin de kullanıyordum hala devam ve transfere 5 gün kala progestan dex iğne artı prednol oda sadece 5 gün kullanımı vardı şuan devam ettiklerim progestan dex igne ,coraspin , estrofem ve artı ağrım olursa die parol ve bir şurup verdiler onuda kabızlık olursa die kullanicam inşallah gerek kalmaz bazılarinda ovitre iğne kullananlar oluyor vardır doktorlarinda bir bildiği inşallah güzel geçer hayırlı sonuçlar alırız
Bazı grubuna bende giriyorum sanırım. Benimki naturel takip olacak dedi. İlaç hormon kullanmayacakmış. İntralipid sordum onuda vermeyecekmiş. Kendi kendime olmuyor diye gittim. Yine kendi kendime kaldım. İnşallah bir bildiği vardır. Kadın doğum dr um progestan, omega 3, coraspin, endokrinde eksik vitaminler için tek tek vitamin verdi tamam. Olursa hakikaten mucize olacak 🙈 İnşallah canı gönülden amin🙏 Mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine gülsün yüzümüz🤲🙏 cevap için çok teşekkür ederim.

Benim yarın transferim var ama yarın 5. Günü embriyolarımın 17.30 gibi transferdeyim nasipse sizde mi öyle?
Nerelerdesin kz transfer nasl geçti inşaallah mutlu haberi hep beraber paylaşırız hemen hemen herkesin transfer tarihi aynı bı iki gün oynama var bebiş haberleriyle dolar inşallah 😇🤲🤲🙏

Nerelerdesin kz transfer nasl geçti inşaallah mutlu haberi hep beraber paylaşırız hemen hemen herkesin transfer tarihi aynı bı iki gün oynama var bebiş haberleriyle dolar inşallah 😇🤲🤲🙏
Merhaba buralardayım transferim güzel geçti çok şükür iki embriyo konuldu hayırlısı olsun inşallah güzel haberler alırız trombofili testi yaptırmıştım da iki genim mutasyonlu çıkmış kan sulandırıcı kullanmalı mıyım kullanmamalı mı onun derdine düştüm kendi kadın doğumcum kullan diyor tüp bebekçim hayır diyor beni delirtecekler 😂

Dondurulmuş 5. Gün embriyo transferi olan var mı? İlk denemem ocak ayındaydı taze transfer negatif oldu. Dondurulmuş transfer edeceğiz ama süreci henüz bilmiyorum. Nasıl oluyor? Dondurulan embriyo çözülüp bekletiliyor eğer parçalanmazsa yani canlı kalırsa mı transfer ediliyor? Bir de süreç aşağı yukarı kaç gün içinde tamamlanıyor? Tekrar iğne kullanılıyor mu? 🌸❤️🙏🏻

Merhaba buralardayım transferim güzel geçti çok şükür iki embriyo konuldu hayırlısı olsun inşallah güzel haberler alırız trombofili testi yaptırmıştım da iki genim mutasyonlu çıkmış kan sulandırıcı kullanmalı mıyım kullanmamalı mı onun derdine düştüm kendi kadın doğumcum kullan diyor tüp bebekçim hayır diyor beni delirtecekler 😂
Tüp bebek uzmanın ne dediyse onu yap canm benim gende bir sorun yok ama coraspin kanı sulandiriyor kan pihtilasma sorunuda yok yinede doktorum gebelik belli olana kadar kullan dedi kadın dogumcu ile tüp Bebek uzmanı aynı deil tüp bebek uzmanları daha bilgili ve sadece infertilite üzerinde öğrenim almışlar hayırlısı olsun inşallah bebislerimiz bizimledir

Tüp bebek uzmanın ne dediyse onu yap canm benim gende bir sorun yok ama coraspin kanı sulandiriyor kan pihtilasma sorunuda yok yinede doktorum gebelik belli olana kadar kullan dedi kadın dogumcu ile tüp Bebek uzmanı aynı deil tüp bebek uzmanları daha bilgili ve sadece infertilite üzerinde öğrenim almışlar hayırlısı olsun inşallah bebislerimiz bizimledir
Amin canım . Senin kaçıncı gün embriyosuydu skoru neydi? Bir de hiç belirtin bişey var mı😂

Dondurulmuş 5. Gün embriyo transferi olan var mı? İlk denemem ocak ayındaydı taze transfer negatif oldu. Dondurulmuş transfer edeceğiz ama süreci henüz bilmiyorum. Nasıl oluyor? Dondurulan embriyo çözülüp bekletiliyor eğer parçalanmazsa yani canlı kalırsa mı transfer ediliyor? Bir de süreç aşağı yukarı kaç gün içinde tamamlanıyor? Tekrar iğne kullanılıyor mu? 🌸❤️🙏🏻
Benim dondurulmuş 5. Gün A kalite bir tane transfer edildi ve embriyolugum dondurdumuz ilk an gibi çözüldü kalitesinde düşüklük olmadı dedi. Senin dediğin kalitesinde düşme olabilir bozulma vs nadir olur eğer kalitesi iyi ise hiç korkmana gerek yok sağlıklı yumurtan olur inşallah endişe etme 2.3. gün embriyo transferi olup tutanlarda çok

Amin canım . Senin kaçıncı gün embriyosuydu skoru neydi? Bir de hiç belirtin bişey var mı😂
Benim 5. Gün dondurulmuş 1. Kalite dedi doktorum belirti olarak bugün kabızlık var tabi belirti denmez de birde ateşlenme terleme oluyor. Rabbim emeklerimizi boşa cikartmasin inşallah 😇🙏

X