Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Bu ustteki organizer cok guzelmis
Kece gibi olanların agzi burnu yamuluyor
Bende vardi🤓
Bi tanede boyle guzel bisi alasim var
Gercekten cok guzel topluyor bezidir kremidir
Yurtdışından geldiği için gümrük vergisi oluyomuş ama 1000 tl ve üzerinde ilk alışverişe olmuyomuş sanırım . Biraz öğreneyim alırsam paylaşırım ☺️

Geçmiş olsun cnm ablamda son aylarda böyle çıkardı herşeyi safra kesesinde taş olduğu içindi. Böyle bi durumun olabilirmi karın iyice şişince etkiliyormuş
2-3 ay öncesinden doktor beni uyarmıştı zaten, reflün varsa mide yynamalarına hazır ol diye. Tabii o da bir ihtimal, peki tedavi olabildi mi hamileyken bişey yapabildiler mi taş için?

Eki Görüntüle 3429354 Eki Görüntüle 3429354
Kızlar bu SHEIN sitesinde kayboldum resmen çok güzel şeyler var 🥰 daha önce hiç alışverş yapmadım yapan var mı ? Ben sanırım burdan alıcam çanta organizer vs.
Canım bende hep burdan alışveriş yapıyom
Dikkat ettiğim şeyler kıyafet alırken kumaş kalitesi onun dışında alan kişiler fotoğraf atıyor onlara da bak ben sorun yaşamadım hiç şimdiye kadar

Canım bende hep burdan alışveriş yapıyom
Dikkat ettiğim şeyler kıyafet alırken kumaş kalitesi onun dışında alan kişiler fotoğraf atıyor onlara da bak ben sorun yaşamadım hiç şimdiye kadar
Ben sürekli alışveriş yapıyorum, yurtdışında yaşıyorum ortalama 10 günde geliyor buraya. Ürünler genelde güzel oluyor resimde gözüktüğü gibi geliyorlar.
Ay çok sevindimm iyi çıkmasına ☺️ dikkat edicem dediklernize elbsise gömlek modelleri de çok güzel cidden😁

Yok denemedim ama susam daha çok yakar gibi geldi, yine de deneyeceğim bi :)
Bende de reflü var nerdeyse 10 yıl olacak, beyaz un çok tetikliyor beni. Bence sütün rahatlatması kalsiyum içerğinden çünkü susamda da çok kalsiyum varmış. Süt bende şişkinlik yaptıgı için tek kavrulmuş tahini denedim , insan bu çok yağlı mahveder beni diyor ama gavisgon gibi yutunca birden sakinleştiriyor ben de öyle oldu yani ☺️üstüne çok az su da içmiştim ben

Bebeginiz ne zaman döndü diye sormussunuz kizlar kim hatirlayamadim
29. Haftada donmustu
O hafta döndüğünü anladım zaten
Cok acitti
Dr a gittigimde sordum donmus mu diye dönmüş dedi
Son haftalara kadar dönme şansı var
Benimkide 29 da dönmüştü ama 31 de gittiğimde tekrar yana dönmüştü 😅 34 e kadar döner tekrar dedi banada

Bende de reflü var nerdeyse 10 yıl olacak, beyaz un çok tetikliyor beni. Bence sütün rahatlatması kalsiyum içerğinden çünkü susamda da çok kalsiyum varmış. Süt bende şişkinlik yaptıgı için tek kavrulmuş tahini denedim , insan bu çok yağlı mahveder beni diyor ama gavisgon gibi yutunca birden sakinleştiriyor ben de öyle oldu yani ☺️üstüne çok az su da içmiştim ben
Ekmeği de komple kesmek istiyorum aslında, 2-3 gün onu deneyip test edeceğim. Eğer gerçekten faydası olursa hiç gerek yok yani, çünkü mide yanması ve kusma çok kötü 🥹 tahini de ilk fırsatta deneyip yorumlarımı yazacağım.

X