Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    6
Tebrikler sağlıcakla gelsin bebişiniz 😍 Adetiniz geçmiş miydi kaçıncı gün tahlil yaptırdınız
Amin canım 🙏🏻 benim ki tüp bebek adet ile pek alakam yok o yüzden 😂🌸 ama normalde test yapmam gereken tarih 11 mayıstı ben erken test yaptırdım ☺️
Yaa çok sevindim canımm gözün aydın 🥰🥰🥰😍😍
Teşekkür ederim canım , sağlıkla ilerlesin inşallah hamileliklerimiz 🌸

Amin canım 🙏🏻 benim ki tüp bebek adet ile pek alakam yok o yüzden 😂🌸 ama normalde test yapmam gereken tarih 11 mayıstı ben erken test yaptırdım ☺️

Teşekkür ederim canım , sağlıkla ilerlesin inşallah hamileliklerimiz 🌸
Yaa erkenden almış oldunuz güzel haberi 🌺 Kan tahlili verenleri gördükçe benim de yaptırasım geliyor ama beta artışını takip etmek de çok stresli geliyor bakalım hangi duygum baskın gelecek 😄

Yaa erkenden almış oldunuz güzel haberi 🌺 Kan tahlili verenleri gördükçe benim de yaptırasım geliyor ama beta artışını takip etmek de çok stresli geliyor bakalım hangi duygum baskın gelecek 😄
Evet beta artışını takip etmek gerekiyor ben perşembe ve cumartesi de kan vereceğim 😅 kaset test alıp çizginin koyulaşmasını da takip edebilirsin ☺️ senin adetin gecikmişmiydi?

Evet beta artışını takip etmek gerekiyor ben perşembe ve cumartesi de kan vereceğim 😅 kaset test alıp çizginin koyulaşmasını da takip edebilirsin ☺️ senin adetin gecikmişmiydi?
Adete 4 gün kala silik çizgiyle başladım tekrarladım koyulaşmaya başladı cumartesi adet olmam lazımdı olmadım testi tekrarladım baya koyulaştı ilk ve son testin görselleri de ekledim

Eklentiler

• IMG_7212.jpeg
    IMG_7212.jpeg
    68,9 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_7291.jpeg
    IMG_7291.jpeg
    60,1 KB · Görüntüleme: 21
Ooo
Adete 4 gün kala silik çizgiyle başladım tekrarladım koyulaşmaya başladı cumartesi adet olmam lazımdı olmadım testi tekrarladım baya koyulaştı ilk ve son testin görselleri de ekledim
baya kızarmış senin çizgin , bence artık kan verebilirsin erken değil 😅 kese görünür muhtemelen sende

Kaçıncı haftadasınız acaba
Orasını henüz tam olarak bilemiyorum. Yani İnternet hesaplama sitelerine göre 4+6. Ama bugün doktora sorduğumda bebeği görüp ölçüp ona göre net bilgi verebilirim şu an bir şey söylemek için erken dedi. Hani tutunma tarihi falan değişebiliyor ya tüp bebekte o sebeple sanırım henüz net değil.

ne gibi belirtilerin oldu? çok tebrik ederim bu arada

Merhaba, ben düzenli regl tarihleri olan biriyim. Regl başlamadan 10 gün önce adet olacakmışım gibi karın alt bölgesinde ufak kramp ve sancılar başladı. Adet gününe kadar ara ara ama her gün olunca beni şüphelendirdi. Daha önce böyle bi durum yaşamamıştım. Adet olmam gereken günün ertesi günü test yaptım. Net bir şekilde çift çizgi çıktı. Hala kan vermedim, doktora gitmedim. 5.haftaya girmeyi bekliyorum. Bu cuma doktora gideceğim.

X