Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    11
Kusura bakmayın,arkadaşlar ben şimdi üye oldum.ve nasıl yorum yazilir,nereden yazılır inanın bilmiyorum.bende Ocak 15 te anne olacağim allahizin veririse.4 +5 günlük ancak kese falan görünmedi.ınsallah bir sıkıntı çıkmaz.hepinize tebrik ederim Benim de Ilk Bebegim olacak bak

beni de Ekleyin 🤗
Cok tesekkür ederim.insallah hepimiz saglikla kucagimiza aliriz.kese görmedim erken oldugundandir heralde Ama sag Sol kramplarim cok fazla

Kreker iyi geldimi acaba ben kahvaltıyı yaptım afedersiniz istifrar ettim ilk defa bugün böyle oldu 😅
Kraker iyi geldi gerçekten doktor öylr yap demişti bende başarılı oldu kraker yedim 3-5 tane hemen bileyler yemedim üstüne sonra domates peynir ekmek yedim şimdi iyiyim
Doktor bana midem bulanırsa yemek yeme 2 saat falan dedi krakerle biraz bastır falan demişti bakalım umarım çözeriz bulantıları
Hazıran 7 de tatile gidicem ondan korkuyorum tatilde nasıl olacak diye🙏🏼

Kraker iyi geldi gerçekten doktor öylr yap demişti bende başarılı oldu kraker yedim 3-5 tane hemen bileyler yemedim üstüne sonra domates peynir ekmek yedim şimdi iyiyim
Doktor bana midem bulanırsa yemek yeme 2 saat falan dedi krakerle biraz bastır falan demişti bakalım umarım çözeriz bulantıları
İnşallah tatiliniz güzel geçer. Ben tatili iptal etmek zorunda kaldım hiç istemeden. Hamileliği sıkıntısız geçen, hamileyken kaç ülke değiştiren insanlar var. Maalesef benimki öyle olmadı.
Dün mide bulantısından çok istesem de akşam yemeği yiyemedim.

Bu sabah başladı bulantım 3-5 tame çubuk kraker yedim midemi bastırsınn diye ama kahvaltı hala yapmadım cesaretimi toplayınca yapcam😂
Kreker iyi geldimi acaba ben kahvaltıyı yaptım afedersiniz istifrar ettim ilk defa bugün böyle oldu
Bende bugün kreker stoğu yapayım ozaman ☺️

Annişler doktoruz sizlere ne gibi yasaklar koydu? Bana bir sürü yasak koydu. Eğilmek yasak iş yapmak, ağır kaldırmak, egzersiz yasak. İlişki 3 ay yasak. Uzun yolculuk bana da yasaklandı. Kendimi yormam yasak bol bol dinlen dedi. Zaten hemen nefes nefese kalıyorum sanırım çocukken astım geçirdim ben onun etkisi olabilir. Doğumda sorun olmaz inşallah.

Annişler doktoruz sizlere ne gibi yasaklar koydu? Bana bir sürü yasak koydu. Eğilmek yasak iş yapmak, ağır kaldırmak, egzersiz yasak. İlişki 3 ay yasak. Uzun yolculuk bana da yasaklandı. Kendimi yormam yasak bol bol dinlen dedi. Zaten hemen nefes nefese kalıyorum sanırım çocukken astım geçirdim ben onun etkisi olabilir. Doğumda sorun olmaz inşallah.
Insallah Sorun olmaz ancak az az yürüyüse ciksan iyi banada cig bir sey yeme dedi.

kızlar bazı doktorlar dikkat edilmesi gereken şeyler için liste veriyormuş doktorundan öyle bir liste alan varsa bizimle paylaşabilir mi 🌺

Eklentiler

• IMG_4603.jpeg
    IMG_4603.jpeg
    136 KB · Görüntüleme: 30
bana normal rutinine devam et eskisinden ne az ne fazla bi şey yap dedi öyle devam ediyorum canim. çiğ yeme diye bana da dedi kuruyemiş(çiğ olması şartıyla) ve sağlıklı beslen dedi bu kadar

X