21 gün şekersiz diyet yapıyoruuuzz! Hadi sen de gel! 🥳

Kızlar ben dün gece biraz bozdum nişanlımla, haftada 1 gün illaki yapıyoruz böyle. Ama devam ediyorumm🥰🥰

Merhaba bende şekersiz 21 yapıyorum 9. Günüm bitti diyebiliriz. İlk mesajda yenmemesi gerekenler içinde pekmez yazmışsınız ben diyete başlamadan önce biraz araştırma yapmıştım bal ve pekmez yiyebileceğimiz yazıyordu çok tükettiğim bişey değil gerçi ama bi kerede olsa yanlış bişey tüketmek istemem. Emin misiniz pekmez olmadığından

Merhaba bende şekersiz 21 yapıyorum 9. Günüm bitti diyebiliriz. İlk mesajda yenmemesi gerekenler içinde pekmez yazmışsınız ben diyete başlamadan önce biraz araştırma yapmıştım bal ve pekmez yiyebileceğimiz yazıyordu çok tükettiğim bişey değil gerçi ama bi kerede olsa yanlış bişey tüketmek istemem. Emin misiniz pekmez olmadığından

pekmez ve bal doğal besinler olduğu İçin şekersiz diyetlerde tercih edilebiliyor. Fakat ben genelde danışanlarımın bal pekmezi de tüketmemesini söylüyorum. Bunun nedeni damak tadının şekerden uzak kalmaya alışması. 21 gün sonra yavaş yavaş ekliyorum diyetlerine. Ama siz yine de bal pekmez tüketmek isterim derseniz siz bilirsiniz. Ama benim tavsiyem en azından 21 gün bunlardan da uzak durmak. 🌺❤️

:KK9:Bende heveslendim bende yapayım hamilelik kilolarimi vermem gerek meyve yiyebiliyoruz ama degil mi bende bugun den sonra baslayayim yarin sekersiz 21 gun baslangici benim icin

Müsaade ederseniz genel olarak kendi tükettiklerimi yazmak istiyorum
Şeker ve şeker olan hiç bir ürünü yemiyorum
Çay kahve yanında tatlı ihtiyacımı kuru meyve ve çiğ kuruyemişerle geçiştiriyorum
Beyaz un makarna prinç tüketmiyorum
Ekmek olarak evde yapılmış ekşi mayalı siyez unlu ekmek yiyorum oda nadiren çünkü sabahları smoothie makınasında sebze suları sıkıyorum
Hiç bir içecek içmiyorum fakat su tüketimim kendimi bildim bileli çok az :KK43:
pekmez ve bal doğal besinler olduğu İçin şekersiz diyetlerde tercih edilebiliyor. Fakat ben genelde danışanlarımın bal pekmezi de tüketmemesini söylüyorum. Bunun nedeni damak tadının şekerden uzak kalmaya alışması. 21 gün sonra yavaş yavaş ekliyorum diyetlerine. Ama siz yine de bal pekmez tüketmek isterim derseniz siz bilirsiniz. Ama benim tavsiyem en azından 21 gün bunlardan da uzak durmak. 🌺
Anladım çok teşşekür ederim açıklama için :KK200:

Müsaade ederseniz genel olarak kendi tükettiklerimi yazmak istiyorum
Şeker ve şeker olan hiç bir ürünü yemiyorum
Çay kahve yanında tatlı ihtiyacımı kuru meyve ve çiğ kuruyemişerle geçiştiriyorum
Beyaz un makarna prinç tüketmiyorum
Ekmek olarak evde yapılmış ekşi mayalı siyez unlu ekmek yiyorum oda nadiren çünkü sabahları smoothie makınasında sebze suları sıkıyorum
Hiç bir içecek içmiyorum fakat su tüketimim kendimi bildim bileli çok az :KK43:

Anladım çok teşşekür ederim açıklama için :KK200:
Rica ederim ❣️
su tüketiminizi arttırmak İçin evde bile yanınızda sürekli olarak şişe bulundurabilirsiniz. Çünkü su içmek bi alışkanlık meselesidir 🌸

Çok çok geçmiş olsun. Babamın rahatsızlığından ötürü 2 gündür dikkat etmiyorum. Şu süreçten sonra tekrar başlayacağım inş.

Merhaba ben de mesajları okuyup sessizce dahil ettim kendimi bugün itibariyle :halay:5,5 aylık bebeğim var.Hamilelik kilolarımdan kurtulmak istiyorum.If e başladım bir aydır.Şekeri bırakmadığım için istediğim kadar kilo veremedim.

Merhaba ben de mesajları okuyup sessizce dahil ettim kendimi bugün itibariyle :halay:5,5 aylık bebeğim var.Hamilelik kilolarımdan kurtulmak istiyorum.If e başladım bir aydır.Şekeri bırakmadığım için istediğim kadar kilo veremedim.
Şekersize devam edin, mutlaka faydasını göreceksiniz 😍🥳

X