25 haftalık gebelik

af000

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2023
649
381
Kızlar 25 haftalık gebelikte bebek hareketleriniz nasıldı sürekli mi hissediyordunuz güçlü hareketler miydi üç gündür gün içinde hareketlerini hissediyorum ama sanki güçsüz gibi

En ufak şüphede git bi acile baksınlar mutlaka. Benim ki çok çok hareketliydi. Hiç durduğunu düşünmedim nerdeyse gebelik boyunca.

En ufak şüphede git bi acile baksınlar mutlaka. Benim ki çok çok hareketliydi. Hiç durduğunu düşünmedim nerdeyse gebelik boyunca.
Bugün hissettim aslında hareketlerini ama çok mu güçlü olması gereki bu haftada hareketlerin o beni korkuttu

Kızlar 25 haftalık gebelikte bebek hareketleriniz nasıldı sürekli mi hissediyordunuz güçlü hareketler miydi üç gündür gün içinde hareketlerini hissediyorum ama sanki güçsüz gibi
Yarın 24 haftalık olacağız insaAllah ayakta çok durduğum gün hareketlerini çok güçsüz ve az hissediyorum dinlendiğim gün top gibi döner durur. Mesela bugün fazla ayakta durdum hareketlerini az hissettim dinlenince o da canlanıyor.

Bugün hissettim aslında hareketlerini ama çok mu güçlü olması gereki bu haftada hareketlerin o beni korkuttu
Her bebek farklı çok ileriki haftalarda bile sakin bebekelr gördüm. Bi arkadaş doktora gidip duruyodu hareket etmiyodu bebesi. 🤗

X