38+5 Hamileyim sorun kardeşim

Hukuklununguncesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2016
113
80
Merhabalar ben ankarada yaşıyorum 38+5 gebeyim gerçekten artık eğilip kalkmak bile zor. Kardeşimse gölbaşında üni okuyor her hafta sonu bana gelir ona her türlü şeyler yapar yollardım hiçbir şeyini eksik etmem. Ama artık her şeyde zorlanıyorum o geldiğinde bir bardak dahi kaldırmaz. Geçen hafta geldi muzlu rulo pasta istedi gerçekten hiç halim olmamasına rağmen yaptım üzülmesin diye. Şimdi de arıyor yarın konser varmış yurt saati uymuyormuş arkadaşıyla bizde kalacakmış. Gerçekten ben her an doğumu bekliyorum hamileliğin de etkisiyle çok ağırlaştım. Ona da dedim ki ben uyumuş olurum istemediğimi anladı yüzüme kapattı. Şimdi de açmıyor telefonu. Sizce haksız mıyım ayıp mı ettim kızın arkadaşına

Kardeşiniz küçük değil bazı şeyleri anlayabilecek yaşta eğer anlamıyorsa da söyleyin. Uyumuş olurum demek yerine ablacığım biliyorsun hamileyim doğumu bekliyoruz misafir ağırlayacak durumda değilim diye açıklama yapın artık bunu da anlamıyorsa sizin yapacak bir şeyiniz yok kendinizi ve bebeğinizi düşünmek zorundasınız

Valla beyfendi üniversite okuyan kazık kadar adam artık insani konularda adap bilmesi lazım. Kendi yetmemiş birde arkadaşımla geleceğim demiş. Ayıp yani siz neden aradınız geri haklısınız ve yaptığınızın arkasında durun

Haksız değilsiniz de neden açık açık söylemiyorsunuz? Ağırlaştım artık yapamıyorum, bana yardımcı ol demeye çekiniyor musunuz?
Ben sadece uyuyor olabileceğimi söylediğinde böyle trip attı ağırlaştım falan desem neler yapar kim bilir. Biliyorum uzaktan bakılınca çok saçma geliyor ama mağdur olan hep o. Okuyor yurtta kalıyor çok zor durumda falan hep spot ışık istiyor. Öyle yetiştirdiğimiz için.

Merhabalar ben ankarada yaşıyorum 38+5 gebeyim gerçekten artık eğilip kalkmak bile zor. Kardeşimse gölbaşında üni okuyor her hafta sonu bana gelir ona her türlü şeyler yapar yollardım hiçbir şeyini eksik etmem. Ama artık her şeyde zorlanıyorum o geldiğinde bir bardak dahi kaldırmaz. Geçen hafta geldi muzlu rulo pasta istedi gerçekten hiç halim olmamasına rağmen yaptım üzülmesin diye. Şimdi de arıyor yarın konser varmış yurt saati uymuyormuş arkadaşıyla bizde kalacakmış. Gerçekten ben her an doğumu bekliyorum hamileliğin de etkisiyle çok ağırlaştım. Ona da dedim ki ben uyumuş olurum istemediğimi anladı yüzüme kapattı. Şimdi de açmıyor telefonu. Sizce haksız mıyım ayıp mı ettim kızın arkadaşına
Eşşek kadar kardeşine halimi görmüyor musun diyemedin mi? Muzlu rulo pastaymış bir de bi işin ucundan tutmadığı gibi. Anlayşsız şey. Arama daha bırak o senden özür dileyene kadar

Ben sadece uyuyor olabileceğimi söylediğinde böyle trip attı ağırlaştım falan desem neler yapar kim bilir. Biliyorum uzaktan bakılınca çok saçma geliyor ama mağdur olan hep o. Okuyor yurtta kalıyor çok zor durumda falan hep spot ışık istiyor. Öyle yetiştirdiğimiz için.
Nesi zor durumda? 😅 okuyor olmak da mı mağduriyet artık? :KK70: zaten hatanız o, uyuyor olurum gibi bahaneler arkasına saklanmak yerine bu zamana kadar dümdüz söyleseydiniz o da alışırdı bu tavrınıza, siz ondan çekineceğinize o sizden çekinirdi ablam istemez şimdi derdi.

Eşşek kadar kardeşine halimi görmüyor musun diyemedin mi? Muzlu rulo pastaymış bir de bi işin ucundan tutmadığı gibi. Anlayşsız şey. Arama daha bırak o senden özür dileyene kadar
Oda arkadaşlarından biri haftasonları teyzesine gidiyor. O da geldiğinde x in teyzesi şunu yapacak getirecek falan deyince o da eli boş gitmesin diye yapmıştım. Zaten her geldiğinde birşeyler yaparım ama düşünülmemek zoruma gidiyor artık.

Ay sanki anaokulu çocuğu da doğumu yakın hamile ablasından pasta istemiş, bir de istediği olmayınca küsmüş telefonu yüzüne kapatmış. Kaç yaşına gelmiş üni öğrencisinin hareketlerine bak.
Lütfen sadece kendinizi ve bebeğinizi düşünün. Onun sizi düşünmesi gerekirken, yanında olurum ablamı yalnız bırakmam demesi gerekirken siz onun hizmetini görüyorsunuz. Bardak bile kaldırmamak ne demek ya

Erkek değil kardeşim kız

Arkasını toplamayan birine kardeş falan demem kovarım. Bir de kız kardeş olacak. size yardımcı olması gerekirken keyfinin derdine
düşmüş üstene birde trip atıyor. Bencillik ve düşüncesizliğin kaçıncı seviyesi acaba?
Asla üstüne düşmeyin, bir daha da gelmesin size. Böyle kardeşlik olamaz.

X