Doğuma Hazırlık 39 hafta 3 günlük hamileyim sancım yok

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

meltoivo

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
11
0
32
39 hafta 3 gün oldum hiç sancım yok normal doğum istiyorum.. Bebeğim 3.800 olmuş doktorum 40. Haftya kadar bekliyelm dedi sancı olmassa suni sancı veririz oda olmassa sezeryan yaparız dedi.. Acaba suni sancı almadan direk sezeryan mı olsam bilemedim. İlk doğumum

39 hafta 3 gün oldum hiç sancım yok normal doğum istiyorum.. Bebeğim 3.800 olmuş doktorum 40. Haftya kadar bekliyelm dedi sancı olmassa suni sancı veririz oda olmassa sezeryan yaparız dedi.. Acaba suni sancı almadan direk sezeryan mı olsam bilemedim. İlk doğumum
Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağıniza almayi nasip etsin
42. Haftaya kadar normal doğum olabilir siz sabredin egzersiz hareketleri yapın merdiven çıkın inin bol bol hurma yiyin kolaylikla dogurursunuz

Benim de 39+0 ım 3 gün önce bebek 3800 dü benimde . Sancım falan da yok . Önümüzdeki pazartesiye kadar bekleyelim o zamana kadar gelmezse 4 kiloyu geçmiş olur seswryan yaparız dedi doktor . Size de 4 kiloyu geçerse sezaryan dendi mi yoksa bekleyecek misiniz yine de normal doğumu

X