Menopoz 40 yaş üstü tüp bebek yaptıranlar

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Arkadaşlar nerhaba tüp bebek ilacı iğne ihtiyacınız olursa bana ulaşabilirsiniz ( tüp bebek tedavim yeni bitti transfer bekliyorum ) elimde kalan ilaçlar var satış fiyatından daha uyhuna veririrm reçeteli hepsi

Arkadaşlar nerhaba tüp bebek ilacı iğne ihtiyacınız olursa bana ulaşabilirsiniz ( tüp bebek tedavim yeni bitti transfer bekliyorum ) elimde kalan ilaçlar var satış fiyatından daha uyhuna veririrm reçeteli hepsi
Merhaba estroferm var mı elinizde acaba

Aret Kamar ile görüştüm ilk olarak. 43 yaşındaydım. İzmir istanbul zor oldu, yolda iki yumurtamı düşürdüm. İzmir de israel eruh ile devam ettim. Donmuş embriyolarım var, henüz transfer yaptırmadım

Hayırlı olsun tedaviniz.
Bende ilk muayeneye gittim geçen ay.
Bir kaç güne adet olucam onu bekliyorum tedaviye başlamak için.
teşekkürler. sizin de hayırlı olsun bana telinizi atar mısınız ben de kararsızım çağdaş aslan mı aret kamar mı. sizden ön bilgi alayım.

Ben 43 yaşındayım beş gün önce iki embriyo transferi yapıldı. Sonucu bilmiyorum henüz erken. İstanbul’da Mehmet Reşit Asoğlu’na gidiyorum. Sizlerin durumu ne aşamada şu an?

Ben 43 yaşındayım beş gün önce iki embriyo transferi yapıldı. Sonucu bilmiyorum henüz erken. İstanbul’da Mehmet Reşit Asoğlu’na gidiyorum. Sizlerin durumu ne aşamada şu an?
Merhaba bende 21 inde mehmet beyde transfer oldum sizin gibi bende sonuç beklemedeyim bakalım 😊

Öyle mi☺️hakkımızda hayırlısı olsun. Bende hiç bir belirti yok 🙄 bugün dokuzuncu günüm. Sizde belirti var mı?
Valla bende de öyle belirti pek yok bitek adet olucakmışım gibi ara ara kasıklarımda ağrı oluyor onun dışında hiç bir belirtim yok inşallah belirti vermeden tutunuyordur bebişlerimiz 🤲😊

Antalya Ivf Murat Berkkanoğlu. 42 yaşında tüp bebek ile evlat sahibi oldum 🙏🏻

X