68 kiloyla diyete başlıyorum. Yakın kiloda isek beraber zayıflayabiliriz :)

Oydar Oydar Eliptik 40 dakika super.
Ben de de var 5 dakikayi gecemem sıkılırım.
Yuruyus bandini da kullanamiyorum sıkılmaktan.
Corbayi 2 ogun mu ictin, kahvalti normal mi?
Su an nasilsin, dayanabiliyor musun 🫠

Oydar Oydar Eliptik 40 dakika super.
Ben de de var 5 dakikayi gecemem sıkılırım.
Yuruyus bandini da kullanamiyorum sıkılmaktan.
Corbayi 2 ogun mu ictin, kahvalti normal mi?
Su an nasilsin, dayanabiliyor musun 🫠
Valla sabah da içtim. Biraz baydı maalesef ve akşam çok az içtim sonra da çok acıktım. o yüzden bi saat kadar önce yoğurda salatalık doğrayıp yedim az bişey. Eliptik yapıyorum valla inşallah faydası oluyordur yani diyeti salsam bile ona devam etmek istiyorum.

Valla sabah da içtim. Biraz baydı maalesef ve akşam çok az içtim sonra da çok acıktım. o yüzden bi saat kadar önce yoğurda salatalık doğrayıp yedim az bişey. Eliptik yapıyorum valla inşallah faydası oluyordur yani diyeti salsam bile ona devam etmek istiyorum.
Yaş,boy,kilo nedir simdi sende?
Cok iyi yapiyorsun, yapmissin😀 bravo👏
Beni de gaza getirsene ya cok dustu modum diyet konusunda.

Yaş,boy,kilo nedir simdi sende?
Cok iyi yapiyorsun, yapmissin😀 bravo👏
Beni de gaza getirsene ya cok dustu modum diyet konusunda.
31 yaşındayım 158 boy artık 69 kiloyum 😅
boyum kısa olduğu için baya tombiğim yani. Bir sürü güzel kıyafetim var giyemiyorum aynaya bakıyorum mutsuz. Şimdiye kadar yediklerim yetti dedim artık. İstediğim kiloya gelince yine yerim.
Ha canım istemiyor mu aşırı istiyor bazen ümitsizliğe düşüyorum ölme eşeğim ölme kaç hafta sürecek böyle diyorum ama kendimi toparlıyorum sonuca odaklanıyorum.
Seni de illaki gaza getiren bir şeyler vardır. Mesela çok sevdiğin ama şuan dar gelen bi kıyafetini dolabın en görünen yerine as mümkünse yazlık olsun😅

31 yaşındayım 158 boy artık 69 kiloyum 😅
boyum kısa olduğu için baya tombiğim yani. Bir sürü güzel kıyafetim var giyemiyorum aynaya bakıyorum mutsuz. Şimdiye kadar yediklerim yetti dedim artık. İstediğim kiloya gelince yine yerim.
Ha canım istemiyor mu aşırı istiyor bazen ümitsizliğe düşüyorum ölme eşeğim ölme kaç hafta sürecek böyle diyorum ama kendimi toparlıyorum sonuca odaklanıyorum.
Seni de illaki gaza getiren bir şeyler vardır. Mesela çok sevdiğin ama şuan dar gelen bi kıyafetini dolabın en görünen yerine as mümkünse yazlık olsun😅
Benim butun dolabim dar kiyafet oldugu icin ona oranla gaza gelsem oghohohihih😀
Ben de 35 yasindayim.

Bak ne diyecegim. Ben seni gaza getireyim.
Işim geregi klasik giyiniyorum.
Su anki kilomda ilk kez kumas pantolon ve jeans kemerleri aldim gold tokalari olan.
Simdiye kadar giyinmiyormusum ben yaaa.
Gomlegi,bluzu ustune salmaktan.
Icine koyup kemer takinca ne şık oluyormus😀 1haftadir her turlu seyi pantolon icine koyuyorum cok komik.
Ay tekrar gaza geldim 😀

Benim butun dolabim dar kiyafet oldugu icin ona oranla gaza gelsem oghohohihih😀
Ben de 35 yasindayim.

Bak ne diyecegim. Ben seni gaza getireyim.
Işim geregi klasik giyiniyorum.
Su anki kilomda ilk kez kumas pantolon ve jeans kemerleri aldim gold tokalari olan.
Simdiye kadar giyinmiyormusum ben yaaa.
Gomlegi,bluzu ustune salmaktan.
Icine koyup kemer takinca ne şık oluyormus😀 1haftadir her turlu seyi pantolon icine koyuyorum cok komik.
Ay tekrar gaza geldim 😀
Ben de tesettürlüyüm iyi bi markadan çok beğenerek tunik aldım baya para bayılıp ki her zaman almam. Sonra hop hamile kaldım derken iki kere falan giydim şimdi nasıl aklımda o tunik. Kilo verip giyicem onu. Şuan zayıflayınca alırım diye yeni kıyafet de almıyorum. Kısıtlı şeyle kaldım. Bunlar falan çok etkili oldu diyet kararımda 😄

Günaydın kızlar, dünkü detox sonucunu paylaşmaya geldim. 600 gram gitmiş. Üstelik söylemesi ayıp hiç büyük tuvalete çıkmadım yani çıkmış olsam daha çol giderdi bence. Yani bence başarılı. Denemek isteyenlere duyurulur

Ben de tam gaz gidiyorum bu akşam misafirliğe gitcem ama biraz kontrollü lahmacun vs yiyebilirim

Bu sabah 73,8 dim 😁
Yarın yine 74 olurum farkındayım ama önemli olan haftalık kilo

Selamlar dünki menüm

Sabah
Haşlanmış yumurta avakado lor peyniri ceviz zeytin

Ara
Kahve

Akşam
Börek çikolata filan yedim 😬 ama benim için cheat day idi 😅

Bugün devam ediyorum
Tek eksiğim spora başlayamadım

Bugünki devam eden menümü yazayım da sonra bozmayım 😬

Sabah
2 haşlanmış yumurtalı salata
1 dilim peynir
5 zeytn
1 activa
1 ceviz

Ara
Badem sütlü kahve

Akşam 18:00 planlıyorum
Kabak yemeği susuz yarım tabak
1 kase yoğurt

Su 1litre oldu hedef 🎯 2,5 litre

Dün güzel diyete uygun başladım ama akşam döner yedim 🥲 bugün sabah da yine diyete uygun bi omlet peynir yeşillik falan yedim. Akşam detox çorbamdan kalmıştı onu içicem. Yarın da tarihi çok önceden ayarlanmış bi pikniğe gidicem pasta börek falan olacak orda da yerim maalesef. Artık cuma da dengelemeye çalışacağım.

Dün güzel diyete uygun başladım ama akşam döner yedim 🥲 bugün sabah da yine diyete uygun bi omlet peynir yeşillik falan yedim. Akşam detox çorbamdan kalmıştı onu içicem. Yarın da tarihi çok önceden ayarlanmış bi pikniğe gidicem pasta börek falan olacak orda da yerim maalesef. Artık cuma da dengelemeye çalışacağım.
Dun detoks corbasi ile sabah 600 gr gitmis demistin, o aksam mi doner yedin?
Doner sagliksiz degil gerci ekmek yoksa.protein artirmak icin yiyorum ben de arada.
Onunla birlikte 600 gittiyse daha iyi😀

Herkese selam.
Ben de dun ve bugun menu paylasmadim.
Her 4 kilo verince bende bir bikkinlik oluyor.
Alisveris yapmiyorum o ara pazardan marketten,birakiyorum hep.
Bu 2 gun de disaridan beslendim pek abartmadim ama sagliksizdi.
Yarin sabah alisverisimi yapip dönüyorum insallah diyete,bu kadar dinlenmek yeter bana.

Dun detoks corbasi ile sabah 600 gr gitmis demistin, o aksam mi doner yedin?
Doner sagliksiz degil gerci ekmek yoksa.protein artirmak icin yiyorum ben de arada.
Onunla birlikte 600 gittiyse daha iyi😀
Evet ya o akşam, ani kararla dışarı çıktık alışveriş falan sonra çok acıktık. Aslında kalori hesabına göre kalorimi aşmadım makro besinlerde de sorun yoktu ama işte döner yani kaçamak. Lavaşa sarılıydı ekmekten ince diye kendimi acutuyorum 🥲

X