Saç Rengi ve Saç Boyama 9 numara (sarı) saç boyası - resimli

kitty28

Nirvana
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2007
1.544
570
45
$image.jpg

Arkadaşlar dipleri doğal rengim olan 6 tonu, ortaları 8 numara boyalı ve uçlarda eski röfleler olan saçımı 9 numara loreal excellence ile boyadım, sonuçtan çoook memnun kaldım.boyamadan önce forumda 9 numara boyayan resmi çok aramama rağmen bulamamıştım.benim gibi arayanlara fikir olması açısından ekliyorum.doğal rengi farklı olup da bu boyayı kullananlar da resim eklerse boyamak isteyen arkadaşlarımız faydalanırlar.sevgiler

Son düzenleme:
Bir sonraki boyamda igora royal 9 numara kullandım, saçım daha koyu oldu.boyaya bağladığımdan tekrar loreal excellence 9a boyadım, bekliyorum şu an.kafama bişey takıldı: üstüste 9 numaraya boyandıkça saç rengi açılır mı koyulaşır mı? Ya da 9 numarayı saçımızda önerilenden uzun süre bekletsek renk daha açık mı daha koyu mu olur? Lütfen kızlar cevap bekliyorum :)

Son düzenleme:
:KK43:(( geçmiş olsn

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bir sonraki boyamda igora royal 9 numara kullandım, saçım daha koyu oldu.boyaya bağladığımdan tekrar loreal excellence 9a boyadım, bekliyorum şu an.kafama bişey takıldı: üstüste 9 numaraya boyandıkça saç rengi açılır mı koyulaşır mı? Ya da 9 numarayı saçımızda önerilenden uzun süre bekletsek renk daha açık mı daha koyu mu olur? Lütfen kızlar cevap bekliyorum :)

ben bir kere koleston 9 numaraya boyamıştım. Önce güzel bir sarı oldu ama birkaç hafta sonra turunculaşmıştı.
doğal rengim 7 tonu, kumral benimde.

Son düzenleme:
ben bir kere koleston 9 numaraya boyamıştım. Önce güzel bir sarı oldu ama birkaç hafta sonra turunculaşmıştı.
doğal rengim 7 tonu, kumral benimde.
Cevap için teşekkür ederim :) demek ki bu akma-turunculaşma kolestonda da oluyor.loreal excellence de olmuyor, tekrar 9 tonlarında boyamaya karar verirseniz aklınızda bulunsun :)

Eki Görüntüle 974338

Arkadaşlar dipleri doğal rengim olan 6 tonu, ortaları 8 numara boyalı ve uçlarda eski röfleler olan saçımı 9 numara loreal excellence ile boyadım, sonuçtan çoook memnun kaldım.boyamadan önce forumda 9 numara boyayan resmi çok aramama rağmen bulamamıştım.benim gibi arayanlara fikir olması açısından ekliyorum.doğal rengi farklı olup da bu boyayı kullananlar da resim eklerse boyamak isteyen arkadaşlarımız faydalanırlar.sevgiler
Sac renginiz cok guze

Benim sacim rofleli ama diplerim geldi.kendim evde boyamak istiyorum. Ama karar verwmiyorum koleston 12.0 ilemi boyasam yoksa açıcı kutu boyayla açıp palette 10.1 i mi kullansam nolur deneyenler yardimci olsun istedigim sac tonu 9 numara sari

Benim sacim rofleli ama diplerim geldi.kendim evde boyamak istiyorum. Ama karar verwmiyorum koleston 12.0 ilemi boyasam yoksa açıcı kutu boyayla açıp palette 10.1 i mi kullansam nolur deneyenler yardimci olsun istedigim sac tonu 9 numara sari
ben daha önceden röfleli saçımı 12.0 ile boyuyodum dur resim vardı atıyım

[QUOsevinirim benim bi tanidigimda boyuyorum dedi ilk boyadiginda açık kahve gibi oluyor mus ikinci kez ayni yeri boyayinca sari oluyormuş ama ben acaba altinada acicimi yapiyoda bana söylemiyor diye guvenemedimrbet, post: 39692419, member: 378280"]ben daha önceden röfleli saçımı 12.0 ile boyuyodum dur resim vardı atıyım[/QUOTE]
Cok sevini

kitty28 igora turunculaştırdı mı diyorsun ya.. bir de 9 koyu oldu diyorsun... ben de açık altın karamel elde etmek için igora 8.65 kullanacaktım... kullanmasam mı? ya da 9.65 mi kullansam?

X