Adet öncesi test negatif adet gecikmesinden sonra pozitif olan var mı ?

Tuuubii

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2022
724
526
Adetime 2 gün var idrar testi negatif ama kasıklarım ağrıyor belim ağrıyor normalde adetime bir gün kala ağrılarım başlar ve adet olurum bu farklı gibi. İdrar testi adet öncesi negatif olup afet gecikmesinden sonra pozitif olan hamile olduğunu öğrenen var mı 😒😒 önceki gebeliğimde üç dört kala pozitif silik çizgi görmüştüm her gebelik aynı olcak diye birşey yok tabi

Adetime 2 gün var idrar testi negatif ama kasıklarım ağrıyor belim ağrıyor normalde adetime bir gün kala ağrılarım başlar ve adet olurum bu farklı gibi. İdrar testi adet öncesi negatif olup afet gecikmesinden sonra pozitif olan hamile olduğunu öğrenen var mı 😒😒 önceki gebeliğimde üç dört kala pozitif silik çizgi görmüştüm her gebelik aynı olcak diye birşey yok tabi
Bunlar regl belirtisi aynı zamanda. Beklemekten başka bir yol yok

Kimse de böyle birşey olmadı sanırım idrar testi negatif olan sonra kan da pozitif gören var mı ?

Kimse de böyle birşey olmadı sanırım idrar testi negatif olan sonra kan da pozitif gören var mı ?
Bende bugün adet günümdeyim aynı durumu yaşıyorum testler negatif hafif karın ağrısı var ama gelen giden yok.. yarına adet olurum büyük ihtimalle..çok yoruldum..

Regly oldunuz mu
Hayırr cildiricam karnım aşırı ağrıyor ama testim negatif.. yarın doktor randevum var bir de adetin 3.günü kan testi verip hsg randevusu alacaktım yarın adet olursam 1.günü olacağından 3.günü haftasonuna denk geleceği için iptal olacak mecbur.Hsg randesu da haftasonuna denk gelecek 1 ayım daha gider böylelikle of hshdhdh..

Ben hamile olduğumu da düşünmüyorum canım bu ay tiroid hapına başlamıştım adetlerim düzenlidir ama onun etkisi olabilir büyük ihtimalle.Bir de gebelik belirtisi yok bende.2 ay önce kimyasal geçirmiştim adete 8 gün kala göğüs ağrısından şüphelenip test yapmıştım öyle beta yüksek çıkmıştı sonra düştü tabi.Şimdiyse normal adet günümden önceki akşam aşırı bir göğüs ağrım oldu adetim geliyo dedim ama şimdi hiç ağrımıyor nerdeyse.Kısacası Hsg öncesi vücudum oyun oynadı benimle sinirlerim bozuldu :) yarına olurum büyük ihtimalle..

Ben hamile olduğumu da düşünmüyorum canım bu ay tiroid hapına başlamıştım adetlerim düzenlidir ama onun etkisi olabilir büyük ihtimalle.Bir de gebelik belirtisi yok bende.2 ay önce kimyasal geçirmiştim adete 8 gün kala göğüs ağrısından şüphelenip test yapmıştım öyle beta yüksek çıkmıştı sonra düştü tabi.Şimdiyse normal adet günümden önceki akşam aşırı bir göğüs ağrım oldu adetim geliyo dedim ama şimdi hiç ağrımıyor nerdeyse.Kısacası Hsg öncesi vücudum oyun oynadı benimle sinirlerim bozuldu :) yarına olurum büyük ihtimalle..
Ben bugün doktora gittim değilim hamile. Ultrason ile muayene etti kistimden dolayı olma ihtimali olsa söylerdi yani yarın sabah kan vermeye gidicem bugün aç karnına gitmediğim için almadılar. İnşallah önümüzde ki ay hamile olduğunuzu öğreniriz Allah tan Ümit kesilmez 🙏🏽♥️

Benim de ilk gebeliğimde erken testler de dahil yaklaşık 10 test de negatifti. adet gecikmesinin 3 veya 4. gnüydü kanda pozitif çıkmıştı :)
Keşke benimde öyle olsaydı ama bugün doktor a gittim kan testi yapmadı da usg ile baktı birşey görse söylerdi sanırım rahim duvarında kalınlaşma oluyor hamilelik oluştuğunda benim normal regly dönemi boyutlarında hayırlısı 🙏🏽😇♥️

Adetin ilk günü kaset test negatif çıktı.3gun gecikti şuan test pozitif yarın kan vereceğim umarım sizin içinde güzel sonuclar olur.

Adetin ilk günü kaset test negatif çıktı.3gun gecikti şuan test pozitif yarın kan vereceğim umarım sizin içinde güzel sonuclar olur.
Hala regly olmadım bugün doktorda genel muayene randevum vardı ultrason ile baktı zannetmiyorum olsa söylerdi kan testi yarın

Bende yarın kan verecem belkide test hatalı bilemiyorum yarın bakıp göreceğiz 🙂

Bugün yaptığım test

Eklentiler

• IMG_20220929_104843.jpg
    IMG_20220929_104843.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 1.211
Aynen hemen oluştu halbuki adetin ilk günü negatifti.Yarin sonuç bildiririm inşallah

X