Gebeliğe Hazırlık Adete 7 gun kala gelin beraber bekleyelim kızlar belirtileriniz?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Linanin annesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2017
298
160
30
Benim adetime 7 gun var suan sadece belimde agri ve arada gelip giden sol kasik sancim var kendimi adet olucakmis gibi hissediyorum suan goguslerimde tik bile yok bu ayda basarisiz galiba

benim de herşey adet olacakmışım gibi 2 yıldır hep aynı hafif kasık sancısı bel sancısı hafiaf göğüslerimin yanlarında agrı sivilveler falan...bu ay da olmadı mecbur doktor yoluna...:KK43:

benim de herşey adet olacakmışım gibi 2 yıldır hep aynı hafif kasık sancısı bel sancısı hafiaf göğüslerimin yanlarında agrı sivilveler falan...bu ay da olmadı mecbur doktor yoluna...:KK43:
Insallah olur ya bu kadar karamsar olma lutfen bende cok istiyorum ALLAH'ım isteyen herkese tez zamanda nasip eder insallah

Kızlar merhaba. Benimde adetime 9 gün var bagırsaklarım acayip hareketli ve belimdr ağrı var. Normalde bu kadar erken bel ağrısı çekmezdim adet için. Psikolojik sanırım. Bu ay daha ilk defa deniyorum. Hayırlısı:KK12:

İlk hamileliğimde yumurtalama testi kullanmıştım ve 2 ayda hamile kalmıştım. Bu ay ilk defa deniyoruz olmazsa yine bu testlerden almayı düşünğyorum.

Benimde bata 6 gun var erken gebelik testi yaptim cikmadi acaba erken mi yaptim biraz daha mi beklemem gerekti olur mu acaba daha ilerleyen gunlerde cikabilir mi kizlar

Benim adetim 3.gunu 10 mm yumurta vardı. Onun büyüyüp catladigini düşünüyorum. Adetime 10 gün var ama kasık ağrım uyku ve akıntı var. Ayrıca adetimin 16.gunu 15 mm yumurtam vardı persembe gibi o da catladi bilmiyorum hamile olduğumu hissediyorum sanki.

Benim adetim 3.gunu 10 mm yumurta vardı. Onun büyüyüp catladigini düşünüyorum. Adetime 10 gün var ama kasık ağrım uyku ve akıntı var. Ayrıca adetimin 16.gunu 15 mm yumurtam vardı persembe gibi o da catladi bilmiyorum hamile olduğumu hissediyorum sanki.
İki yumurta mı oluştu? İlaçsız mı merak ettim? Benimde adetin 10uncu günü 15mm di ama bakalım benim umudum yok pek. İnşallah olmuştur bebiş

İki yumurta mı oluştu? İlaçsız mı merak ettim? Benimde adetin 10uncu günü 15mm di ama bakalım benim umudum yok pek. İnşallah olmuştur bebiş
Klomen glifor inofolik kullanıyorum canım geçen ay 3 yumurtam vardı bu ay adetliyken 10mm vardı 16.gun kontrole gittik o kaybolmuş 15mm başka yumurta vardı 5 gün sonra tekrar gittik o da kaybolmuş sıvı vardı doktor çatlamış dedi. Bakalım eğer bu ay olmazsa iğne tedavisine gececigiz

Klomen glifor inofolik kullanıyorum canım geçen ay 3 yumurtam vardı bu ay adetliyken 10mm vardı 16.gun kontrole gittik o kaybolmuş 15mm başka yumurta vardı 5 gün sonra tekrar gittik o da kaybolmuş sıvı vardı doktor çatlamış dedi. Bakalım eğer bu ay olmazsa iğne tedavisine gececigiz
İnşallah tutmuştur canım Rabbim güzel haberler almayı nasip eder inşallah bakalım benim de son 5 hayırlısıyla

Benim 9 ama ilk yumurtam tuttuysa yakında beli olur. Kasık ağrısı akıntı uyku filan var ama umutlanmakta istemiyorum. Daha önce hamile kaldım ama maalesef kötü sonuclandi
Ben de iki kez kimyasal yaşadım. İnşallah tutmuştur aynen ilk yumurta tuttuysa şuan kanda belli olabilir

X