Agda ile Bacagimdaki Tyler Yok Oldu !

B

Beltin

Ziyaretçi
Ya arkadaşlr ben agda yapardım ama sık sık degil yane bakarsan en fazla 2-3 kere yapmışımdır

3-3.5 ay önce bacaklarıma degilde dizimden itibaren yaptım hiç bi tür çıkmadı hala gerçi tmam güzel bişey ama korktumda yne hiç böyle olmazdı Koltuk altımda çıktı ama bacaklarımda hala tüyden eser yok doktoramı gitsem sizce ne yapamam gerek

Hım başlıga yok oldu yazcaktım yanlış yazmışı düzeltsin biri.

Belanı mı istiyorsun kaaaarrrrdeeeeeşşşiiiim sen biz tüyleri yok edelim diye uğraşırken sen çıkartayım diye uğraşıyorsun:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

Ya ondan degil Kardeşim hane bi hastalık filan olmasın ondan korkum kim ister kılları ıy :KK70:

Ya arkadaşlr ben agda yapardım ama sık sık degil yane bakarsan en fazla 2-3 kere yapmışımdır

3-3.5 ay önce bacaklarıma degilde dizimden itibaren yaptım hiç bi tür çıkmadı hala gerçi tmam güzel bişey ama korktumda yne hiç böyle olmazdı Koltuk altımda çıktı ama bacaklarımda hala tüyden eser yok doktoramı gitsem sizce ne yapamam gerek

arkadaşım benimki daha ilginç
ben jilet yaptım.tek tük çıkmaya başladı 2 ay kadar sonra.
hormon testi yaptırcam.

ne guzel ıste kurtulmussun kıllardan bende gıdıyorum bende memnunum hhemde ucuz nısantası gıbı bır yerde,3 seans oldu nerdeyse bıttı 2 ay aramıstım orayı bulana kadar

Daha ne istiyorsun canım.Benim gibi her aldığında hiç azalma görmemek bence problem.

bende komple ağda yaptırdım sonra bacagım haric heryerde cıkmaya basladı bacagımda en fazla 5 -6 tane falan var bacakda anırım daha gec cıkıyor

Ağda zaten kılları azaltıyo..makina gibi değil :))lülülülülülü

ben ağda yaptıyordum mosmor oluyordu banaclarım bayadır makine kullanıyorum hem azaldı hem de rahat.....

ya tamam seviniyorum ama hastalıktan korktum anlayın beni.. :KK70:

ne guzel ıste kurtulmussun kıllardan bende gıdıyorum bende memnunum hhemde ucuz nısantası gıbı bır yerde,3 seans oldu nerdeyse bıttı 2 ay aramıstım orayı bulana kadar

gülayse lazere mi gidiyorsun yoksa iğneli epilasyon mu

Beltin tüylerini tam olarak nezaman aldın adet gününden öncemi yoksa sonramı gününü hatırlıyosan yazarmısın

arkadaşlar bu tüy dökme için yumurta yağı mı sütü mü bişey var.reklamlarını görüyorum.kullanan ya da fikir sahibi olan var mı?

agdanin en guzel yani uzun süre cikarmamasi ve seyreltmesi arkadaslar yerimseniben

bence kötü bişey yok ne güzell
ben ağda yaptıktan sonra minik minik kızarıklar oluyor..kıllar çıkarkende baldır kısımda tüy çıkacağı yere derinin içine kalıyor ağlamak istiyorum hiç güzel durmuyor..jilet hariç bütün yöntemleri denedim...lütfen bana da bi yardım kardeşler piskolojim bozuluyo

hormon düzeninle ilgili korkacak birşey yok hatta düzene girmiş diyebiiliriz bence keyfini çıkarın ne güzelll çıkmıyorlar...

bnm de bacaklarım çok geç ve seyrek çıkıyo.....aynı şekilde koltuk altım seyrek çıkıyo ve ince.......ama bi bikini bölgesinde durum değişmiyo çok az seyrekleşti ve aynı kalınlıkta çıkıyo.....lazer epilasyona da gitmeyi düşündüm ama şu tüyler hakkında yok edici hiç bişi yooooooooooooooookkkkkkkkkkk ......karınca yumurtasıda kullandım bıraktıktan sonra yine aynı oldu tüylerim.....benneyaptımkibenneyaptımkiÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

X