Lazer Epilasyon Alexandrite + Gerçek Soprano Ice (Buz) Lazer

Merhaba bende soprano platinum cihazı çok araştırdım yaptırmakta istiyorum memnun kaldınız mı tabsiye eder misiniz lütfen cevaplarsanız çok sevinirim 🙋🏻‍♀️

Merhabalar. Şimdilik memnunum. Büyük bi oranda dökülme oldu. Daha üçüncü seansıma gideceğim. Şimdilik memnunum dedim çünkü asıl memnuniyetimi 8 seans bitip de tekrardan çıkmazsa o zaman paylaşırım :KK66:

Buz lazerde ikinci seansımı da yaptırdım. Yine az bi acı oldu genitalde. Süre olarak çok çok rahat. Hemen bitiveriyo :) anlamıyorum bile. Batıklarım bakalım, 3 4 seans sonra tamamen geçer mi bakıcam. Yine bi 10 15 gün içinde dökülme görürüm artık :)
Bu yüzden üye oldum izmirde yaşıyorum şuan serena polikliniğine gidiyorum ama dökülme yaşanmadı. Dr. Soner uyanıkta yüz için lazer yaptırdınız mı ? Yaptırdıysanız anlatabilir misiniz?

Serena polikliniginde hangi bölgelere gidiyorsunuz ve kaçıncı seanstasiniz ben de geçen gün görüştüm hem serena poliklinigiyle hem de Dr.Soner Uyanik klinigiyle ama kararsız kaldım hangisine başlasam ya da güvensem. Bana serena poliklinigi daha bilgili ve samimi geldi ama gerçekten de öyle mi?memnun kaldınız mi?

Bu yüzden üye oldum izmirde yaşıyorum şuan serena polikliniğine gidiyorum ama dökülme yaşanmadı. Dr. Soner uyanıkta yüz için lazer yaptırdınız mı ? Yaptırdıysanız anlatabilir misiniz?
Serena polikliniginde hangi bölgelere gidiyorsunuz ve kaçıncı seanstasiniz ben de geçen gün görüştüm hem serena poliklinigiyle hem de Dr.Soner Uyanik klinigiyle ama kararsız kaldım hangisine başlasam ya da güvensem. Bana serena poliklinigi daha bilgili ve samimi geldi ama gerçekten de öyle mi?memnun kaldınız mi?

bende istanbulda bakırköyde bir kliniğe gittim dün soprano ice platinium cihazları ama çok acı çektim ya bacaklarım bile acıdı kıl yapısından mı acaba anlamadım

Merhaba mesajınızı şimdi gördüm. Çok batıklı bacaklarda acı oluyormuş. Siyah batıklar ışını çektiği için yakıyor oraları

Merhabalar. Yüz için gitmedim. Ama ben olsam yüz için iyi bi iğneli epilasyon yapan yere giderdim.

Ben de tüm kadınların derdi gibi düştüm bi lazer derdine :) Bilen bilir, bu işte titizleniyorsan ve kandırılmak istemiyorsan tonla araştırman gereken şey oluyor. Araştırmalarım sonucunda, doktorlu bi güzellik kliniği buldum ve bana çok mantıklı geldi.

Okuduğum ve araştırdığım kadarıyla buz lazer yaptıranlar önce memnun olsa da, sonra tekrar çıkanlar olmuş vs. Buz lazer daha çok ince tüyler üzerinde etkin olan bir epilasyon türü anladığım kadarıyla. Bu yüzden gittiğim yerde önce alexandrite ile kalın tüyler yapılıp, ince tüylü yerlerde soprano ice buz ile yapılacak. Kombine bir tedavi olacak yani. Çok aklıma yattı.

Fiyatlar oldukça değişken.

İçinde uzman doktor bulunan klinikler orjinal Alma Soprano Platinum, Alma Soprano Titanium aletleri orjinal buz lazer markaları. Bu cihazları bulunduran yerler genelde nakit olarak 2.200, taksitli olarak 2.750 gibi fiyatlar arasında.

Bakalım. Hayırlısı :) Başlarsam ya da başladığımda paylaşacağım 🤗

Merhabalar, ben de Dr. Soner Uyanık kliniğine gitmeyi düşünüyorum ve benzer araştırma süreçlerinden geçtim :) 3. veya 4. seansa girdiniz mi acaba? Tüylerin dökülmesinde artış acılarda ise azalma vardır umarım. :))

Merhabalar, ben de Dr. Soner Uyanık kliniğine gitmeyi düşünüyorum ve benzer araştırma süreçlerinden geçtim :) 3. veya 4. seansa girdiniz mi acaba? Tüylerin dökülmesinde artış acılarda ise azalma vardır umarım. :))

Merhabalar :) dökülmelerim çok iyi gidiyo. Ben de çok araştırma yaptım cidden evet :) bir sonraki seansım 5. seansım olacak. Acı şöyle, işlem süresi seanslar ilerledikçe artıyor. Makinenin de sona doğru ısısı artıyor. Ve biraz yakmaya başlıyo 🙈 birkaç saniye durup tekrar başlıyor. Dayanılmayacak bir yanma hissi değil.

Merhabalar 🙋🏻‍♀️ Konumu görüp mesaj atanlar, lazerden memnun olup olmadığımı soran çok oluyor. Malum yeni bir sistem ve ben de deneyen bulamamıştım sormak için.

4 seans yatırabildim sadece ve 4 seansım kalmıştı ki korona başladı. Ara verildi. O arada bacaklarım hariç diğer iki bölgem eskiye döndü desem yeridir. Ama normal olduğunu düşünüyorum çünkü henüz seanslarımın sadece yarısını yaptırabilmiştim. Şimdi 4 seansım kalmıştı ama muhtemelen + 2 seans daha ihtiyacım olacak. Bitirme olarak anlaşmıştık. Seanslar devam ettikçe buradan yazmaya devam edeceğim. Malum güzellik merkezleri açılacak artık. Hepinize sağlıklı günler 🙋🏻‍♀️

Merhabalar 🙋🏻‍♀️ Konumu görüp mesaj atanlar, lazerden memnun olup olmadığımı soran çok oluyor. Malum yeni bir sistem ve ben de deneyen bulamamıştım sormak için.

4 seans yatırabildim sadece ve 4 seansım kalmıştı ki korona başladı. Ara verildi. O arada bacaklarım hariç diğer iki bölgem eskiye döndü desem yeridir. Ama normal olduğunu düşünüyorum çünkü henüz seanslarımın sadece yarısını yaptırabilmiştim. Şimdi 4 seansım kalmıştı ama muhtemelen + 2 seans daha ihtiyacım olacak. Bitirme olarak anlaşmıştık. Seanslar devam ettikçe buradan yazmaya devam edeceğim. Malum güzellik merkezleri açılacak artık. Hepinize sağlıklı günler 🙋🏻‍♀️
Merhaba bilgi verir misiniz şu an ne durumda tüyleriniz

Merhaba bilgi verir misiniz şu an ne durumda tüyleriniz

Merhabalar. 4 seanstan sonra pandemi süreci araya girdiği için tüyler eski haline gelmişti. Arada jilet de yaptım tabi o süreçte. Şimdi durum bu olduğu için gittiğim merkez herkesin seanslarını sıfırdan başlattı. Şimdi 1.seansıma gittim yine. Koltukaltı döküldü. Genitalde az bi dökülme oldu. Sonraki seanslarda daha da artıyo dökülmeler. Bu şekilde

Merhabalar. 4 seanstan sonra pandemi süreci araya girdiği için tüyler eski haline gelmişti. Arada jilet de yaptım tabi o süreçte. Şimdi durum bu olduğu için gittiğim merkez herkesin seanslarını sıfırdan başlattı. Şimdi 1.seansıma gittim yine. Koltukaltı döküldü. Genitalde az bi dökülme oldu. Sonraki seanslarda daha da artıyo dökülmeler. Bu şekilde
Teşekkürler

Merhabalar ben de saprona ice olana gidiyorum yüzümde de gitmek istedim ama iğneli önerdiler cildim aşırı hassas olduğu için ona cesaret edemiyorum sizde durumlar nasıl sizce yüz icin buz lazere gitsem etkisini görür müyüm?

Merhabalar ben de saprona ice olana gidiyorum yüzümde de gitmek istedim ama iğneli önerdiler cildim aşırı hassas olduğu için ona cesaret edemiyorum sizde durumlar nasıl sizce yüz icin buz lazere gitsem etkisini görür müyüm?
Hayır gitmeyin, kılları kalınlaştırabiliyor. Kalınlaştırmaz diyorlar ama yapıyor. Yüze iğneliden başka bir şey yaptırmayın. Vücut için lazer yaptırın, kalanları iğneliyle bitirinz

X