Alkol ve cumartesi geceleri

Her cumartesi alkol alma azminize hayran kaldım. Kafayı buluyormuşsunuz bazen, o kafayla bebek uyanınca bakımını nasıl yapıyorsunuz o da ilginç. Akşamdan sütünüzü sağın bari. Her zaman bir kadehle kalkmak istemeyebilirsiniz çünkü. Fazla tüketirseniz bebeğe zarar.

Doktora sordum sorun yok dedi kullandığım saatler belli miktarı belli ek gıda alıyor bebeğim herşey yiyor zaten hatta acılı şeyler bile yiyiyor vermemeye çalışıyoruz da alıp yemeye çalışıyor
Bebege de bi acili salgam acin size eslik etsin. :işsiz:

Her cumartesi alkol alma azminize hayran kaldım. Kafayı buluyormuşsunuz bazen, o kafayla bebek uyanınca bakımını nasıl yapıyorsunuz o da ilginç. Akşamdan sütünüzü sağın bari. Her zaman bir kadehle kalkmak istemeyebilirsiniz çünkü. Fazla tüketirseniz bebeğe zarar.
Ben en geç 4 de uyuyorum bebegim 9 buçuk 10 da kalkar en geç o saate kadar uyumak yetiyor sonra kalkıyorum bebegin bezini değiştiriyom ilk sonra kahvaltıya götürüyorum bebeğimin karnını doyuruyorum çizgi film açıyorum ona o çizgi film izlerken ben kahvaltımı yapıyorm sonra emziriyorum faln

Ben en geç 4 de uyuyorum bebegim 9 buçuk 10 da kalkar en geç o saate kadar uyumak yetiyor sonra kalkıyorum bebegin bezini değiştiriyom ilk sonra kahvaltıya götürüyorum bebeğimin karnını doyuruyorum çizgi film açıyorum ona o çizgi film izlerken ben kahvaltımı yapıyorm sonra emziriyorum faln
11 aylık çocuğa çizgi mi film 🤔

Emzirirken çok nadiren iki kahedi geçmediği sürece alabilirsin demişti doktorum, her hafta sarhoş olacak kadar içiyorsunuz ve sonra bebeği emziriyorsunuz. Sigarayla aynı etkiye sahip.

Emzirirken çok nadiren iki kahedi geçmediği sürece alabilirsin demişti doktorum, her hafta sarhoş olacak kadar içiyorsunuz ve sonra bebeği emziriyorsunuz. Çok yanlış, sigarayla aynı etkiye sahip.
Bebeği ertesi günün öğleni buluyor emzirmem kahvaltısını yapmadan emzirmiyorum baya saat geçiyor doktora danıştım normal dedi

Uyanırım. Uykum hafiftir uyku arasında uyanıp ayağımda salladığım çok oldu
Uykunuzun hafif olmasıyla alakası yok, yılların içkicisi olarak alkolün beyninize etkilerini bilmiyorsunuz anlaşılan. Reflekslerinizi yavaşlattığını falan.

Bu sırada eş kişisi ne yapıyor bu arada 4 aylıkken TV izletilen bebek, sızan annenin yanında?

Çocugum ek gıdaya geçtikten sonra içmeye başladım şu zamanlar tek sorun diş çıkarıyor bir gece ateşi çıktı bundan dolayı sabaha kadar başında bekledim

X