Alkolsüz otel?

ayyygul

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2023
15
8
Alkolsüz, ekonomik, denize sıfır, havuzu olan bir otel arıyorum. Konum farketmez. Butik otel de olur.

Devamli tesettür otele giden biri olarak söylüyorum gercekten para tuzağı sirf rahat etmek icin gidiyoruz ve bunu kullaniyolar verdigimiz para normal otellere gore cok daha fazla ama alinan hizmet vasat. Anca pahali olanlara gideceksiniz ki onlarinda 6 geceleri 100bini buluyor ve normal otel hizmeti anca aliyosunuz. Marmariste mavi deniz var bi dereceniyi. Alanyada tugra suit var bayanlar kompleksi guzel denizi asiri dalgali hic giremedik ama biz pandemide gittik calisanlari cok kabaydi hizmet cok iyi değildi. Izmir ozderede club sideris var yanindan bile gecmeyin. Alanyada yine grand akca var orasi güzel. Angel Marmaris, Alanya Bera falan var ama cok pahali

Tuğra suite gitmeyin odaları berbat her yer lağım kokuyor. Denizi dalgalı ve kirli. Kumlucada bir tane vardı o iyiydi. halalbooking sitesinden rezervasyon yaparsanız sadece alkolsüz oteller çıkıyor. Eğer oradan yapacaksaniz referans kodu vereyim. Size 20 dolar indirim bana da puan veriyor

X