Amasya///05

selam hemşolarımmmmmmmmmmm.uzun bir aradan sonra buradayım.nasılısnız bakalım.aramıza yeni arkadaşlar katılmış.onlara hoşgeldiniz diyorum.topiğimiz çok gerilerde kalmış yaaa.hadi ses verin canlandıralım burayı:KK66::KK55::KK31::KK19::KK25::KK39::KK19::KK75:

bende amasyadayım hala birileri varsa slm herkese aynı memlekette birbirini tanımayanlar olarak burası güzel olmuş gerçekten..

ben şuan ankaradayım ama bu yaz evlenip amasyaya gelicem :) yeni bi hayat yeni bi şehir...umarım herşey çook güzel olur amasyada

ben şuan ankaradayım ama bu yaz evlenip amasyaya gelicem :) yeni bi hayat yeni bi şehir...umarım herşey çook güzel olur amasyada

tebrik ederim arkadaşım,hayırlı olsun,bir yastıkta yaşlanmanız dileğiyle.Amasya'ya hoşgeliyorsun:KK71: Amasya şirin mi şirin bir yer.Ankara'dan geliyormuşsun.Ankara'^da bir süre yaşadım.Zamanı hesaplayarak bir koşturmaca içinde hayat geçiyor.Ama Amasya'da sanki zaman yavaşlamış,daha çok bol vakit var gibi geliyor insana:)
Ben de Amasya Eğitim Fakültesi civarında oturuyorum.

Son düzenleme:
tebrik ederim arkadaşım,hayırlı olsun,bir yastıkta yaşlanmanız dileğiyle.Amasya'ya hoşgeliyorsun:KK71: Amasya şirin mi şirin bir yer.Ankara'dan geliyormuşsun.Ankara'^da bir süre yaşadım.Zamanı hesaplayarak bir koşturmaca içinde hayat geçiyor.Ama Amasya'da sanki zaman yavaşlamış,daha çok bol vakit var gibi geliyor insana:)
Ben de Amasya Eğitim Fakültesi civarında oturuyorum.

sanıırm bizde o ciwarda olucaz :) nişanlım şuan orda oturuyo.eğitimin hemen karşısında.eğer o ew olursa ordayız.bahçeleriiçide olablirmiş.dileklerin için çok teşekür ederim :)amin....çok güzel olduğunu nişanlımda sölüyo sürekli.hatta bi an onunla konuşuyorum gibi geldi.bi yere gidiceksen 5 dk önce çık ewden fln dio :) ben ankarada çok bunaldım.trafik bi sürü insan.hatta ciddi ciddi delircek noktaya geldim.kargaşa çok bunalttı beni.hep derim ankarayı sewmiyorum büyük şehir sewmiyorum diye.allah gönlüme göre werdi.inşallah çok mutlu olurum.tabii bi heyecan bi tedirginlik war.yeni bi yşam yeni bi şehir :)

...nişanlım şuan orda oturuyo.eğitimin hemen karşısında.eğer o ew olursa ordayız.bahçeleriiçide olablirmiş...

eğitimin karşısında pembe bloklar var orası mı acaba? düğün ne zaman? nişanlının bir köyü var mı? burası küçük yer neredeyse herkes birbirini tanır.kimbilir belki düğününüze bile gelmiş oluruz da haberimiz olmaz :)

Herkese merhabalar...amasya 'dan 2 kez geçtim. Gezme fırsatım olmadı.ama küçük biyer olduğu belli..şimdi ise bizimde amasya ya yerleşme durumumuz var.amasya merkezde yaşayan arkadaşlar nasıl biyerdir amasya.neler yapılır?bilgi verin.benim içime sıkıntılar giriyor doğrusu yaşadığım şehiri bırakmak istemiyorum:KK43:(((((((((((((((((((

eğitimin karşısında pembe bloklar var orası mı acaba? düğün ne zaman? nişanlının bir köyü var mı? burası küçük yer neredeyse herkes birbirini tanır.kimbilir belki düğününüze bile gelmiş oluruz da haberimiz olmaz :)

yok pembe bloklarda değiliz.ew bulamadık we eğitimin ordaki ewdeyim şuanda :) alışmaya çalışıyorum amasyaya.ramazanla birlikte pek ewden çıkamıyrm.eşim amasyal değil aslında.izmirli.burda çalşıyor.memur :) ama daha önce amasyada 8 sene kalmış.çok sewiyor amasyayı.bende çok sewdim.dağların görüntüsünü kimse sewmesede ben çok sewdim.masal şehri gibi:)

Herkese merhabalar...amasya 'dan 2 kez geçtim. Gezme fırsatım olmadı.ama küçük biyer olduğu belli..şimdi ise bizimde amasya ya yerleşme durumumuz var.amasya merkezde yaşayan arkadaşlar nasıl biyerdir amasya.neler yapılır?bilgi verin.benim içime sıkıntılar giriyor doğrusu yaşadığım şehiri bırakmak istemiyorum:KK43:(((((((((((((((((((

böyle peşin hükümlü olursan zor olur alışmak arkadaşım.nereden geldiğinle alakalı tabi.büyük şehirden geliyorsan ve gezmeye,alışveriş yapmaya da alışkınsan Amasya seni tatmin edemez.çünkü küçük,kendi halinde sakin bir şehirdir:) gezilecek piknik yerleri,cafeler vardır.ama alışveriş yapacak bir ortam,çeşit pek yok.Samsun yakın yaklaşık 1,5 saat uzaklıkta.yakın anlayacağınız.oraya da gidebilirsiniz:) belediyesi yeni yeni programlar yapmaya başladı.insanları komşuluğu,gelip gitmeyi sever.yazın gece 1 e kadar dışarlarda özellikle ırmak kenarındaki yürüyüş yolunda insanlar vardır.turistlerde çok gider gelir Amasyaya.pazarda çok çeşitli otlar ve meyve sebzeler almaya alışmışsanız,Amasyada çok çeşitli sebze meyve bulamazsınız.Ama Amasyaya insan hemen alışır,itici bir şehir olduğunu düşünümüyorum,Ankara'da,istanbul'da,Tokat'ta yaşamış bir insan olarak :)

1 ay oldu.ben sewdim.arkadşlarım oldu.apartmanda pek komşum yok.o konu canımı sıkıyo.çünkü apartmanda sıkıştığımda kapısını çalcağım birileri olsun isterim.malesef şuan yok.bi teyze sağolsun buyur gel fln dedi işte.başkada kimseyle karşılaşmadım seslerini ble duymadım.
bide pazar olayı war negatif.yani çeşit bol ucuz domatesler güzel mis gibi kokuyo ama yeşillik yok :KK43: naneyi dereotunu zor buldum.yaz ayı olmasına rağmen.roka tere fln zaten yok.yeşil soğanın bi bağı oda azıık 1,5 lira :KK43: bide bu konu canımı sıktı otçul biri olarak.
bunlar haricinde herşey süper.ulaşım ohh misss 5 dkda git istediğin yere.karmaşa yok.sewdim ben :)

ne kadar cok varmıs ya amasyalıı :) taşovalıyım bende ama samsunda yasıyoruz 10 senedir...varmı tasovadan arkadaslar ??? :nazar:

Merhaba, Amasya'da kuaför tavsiye edebilir misiniz? Eşimin yakın arkadaşı evleniyor. Kız tarafını yakından tanımadığım ve yanlış anlayacaklarını düşünerek onlara sorma şansım yok. :KK50: Düğün için saçımı yaptıracağım, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Aşkımın memleketi yaa... Artık benimde memleketim.
Çok sevdim ben Amasyayı, çok ama çok güzel bir şehir.. Nede olsa Balım'ın şehri.

merhaba amasyalılar bende 6 yıldır amasyadayım sevdim ve yaşıyorum.........aslen mersinliyim ............kimse yokmu

yaklaşık 4 ay sonra amasyaya taşınıyorum..bunu düşünmek bile karnıma ağrı girmesine neden oluyor....

nidenki çok seversin amasyayı çok güzel sevimli yaşanası görülesi bir memleket amasyamız :KK53::KK53:

yaşadığım şehirden çok çok küçük biryer imkanları sınırlı:KK43:( dağlar var her tarafta üstüme düşecek gibi...bilmiyorum nasıl vakit geçer ordaa???mağaza bile yok fazla:KK43:(((

slm hemşolar nasılsınız çok özlemişim hem burayı hem amasyayı yazı iple çekiyorum....kuaför arayan arkadaş istasyonda nejla kuaför var kuaför müjgaz yazıo ona git hatta benimde slmımı söle rüyanaz desen bilir...endişeye düşen arkadaşlar panik yapmayın derim çok güzel memlekettir amasyam sıcacıktır hem şehir hem insanları alışınca ayrılmak öle zor gelirki hepinizeee...

X