Menopoz Amh 0.26

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

Sosman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2018
719
1.148
39
2 sene once amh 1.34 du gecen ay 0.26 cikti menepoza ne zaman girerim acaba

2 sene once amh 1.34 du gecen ay 0.26 cikti menepoza ne zaman girerim acaba
Dusunmeyin oyle şeyi. Tek amh kesin bilgi vermez. Yaninda menopozun en onemli hormonu fsh.dir baya baya yukseliyor. Çocugunuz varsa sorun yapmayin. Yoksa ileri hormonlariniza baktirin. Bekarsaniz yumurta dondurma ile ilgili bilgiler edinin

Dusunmeyin oyle şeyi. Tek amh kesin bilgi vermez. Yaninda menopozun en onemli hormonu fsh.dir baya baya yukseliyor. Çocugunuz varsa sorun yapmayin. Yoksa ileri hormonlariniza baktirin. Bekarsaniz yumurta dondurma ile ilgili bilgiler edinin
Kesinlikle katılıyorum size , ve evli ise regl 2-3 günü vajinal ultrason ile bakılırsa da anlaşılır.

Bu ay 5 yumurtam vardi bakildi reglin 3.gunu evliyim tup bebek 1 cocugum var Allah bagislasin 2.ciyi denedik persembe gunu transfer oldum bekliyorum suan test gününü
Rabbim hakkınızda hayırlısını versin inşallah. Çok şükür bir tane evladınız var.benim çocuğum olmadı yine de şükürler olsun rabbime.

Bu ay 5 yumurtam vardi bakildi reglin 3.gunu evliyim tup bebek 1 cocugum var Allah bagislasin 2.ciyi denedik persembe gunu transfer oldum bekliyorum suan test gününü
Haydi inşallah iyi haberler alırsnz

Elhamdülillah tup bebekle 1 cocugum oldu 2 sene once tedavi gordum o zaman amh 1.34 falandi 2 senede 0.26 ya dusmesi cok hizli olmus

Aynen perşembe transfer olmuştum bakalim ınslalah tutar tutmazsa dondururum tesekkurler cevap icin
İnşallah tutar, çok yatmayın günlük hayatınıza devam edin. Ben amh 0.01 ile ikizlere hamile kaldım. 25 haftalık olduk bile 😇

İnşallah tutar, çok yatmayın günlük hayatınıza devam edin. Ben amh 0.01 ile ikizlere hamile kaldım. 25 haftalık olduk bile 😇

Saglikla dünyaya gelsinler insallah..amh o kadar dusukken hormon degerleriniz nasildi?

X