Amh düşüklüğü

Cok sagol canım ım benim 🥰❣️🙏🏻 çok şükür. tek bebek bir tanesi tuttu canım şükürler olsun🧿 ben 1aylık takviye ve advictor adalis kullandım ben kendim kullandım sadece 3 ay kullandım. Aminn inşallah sanada isteyen herkesede nasip eder bu duyguları inşallah🙏🏻
Mfk’nin reserve annh diy bir takviyesi var canım acaba düşük amh için mi sence? Bunu ve senin kullandıklarını almayı düşüniyorum 1 ay sonraya elimdeki fitoterapi kapsüllerinin bitmesini bekliyorum

Eklentiler

• IMG_0759.png
    IMG_0759.png
    142,4 KB · Görüntüleme: 36
Mfk’nin reserve annh diy bir takviyesi var canım acaba düşük amh için mi sence? Bunu ve senin kullandıklarını almayı düşüniyorum 1 ay sonraya elimdeki fitoterapi kapsüllerinin bitmesini bekliyorum
Evet canım düşük amh için bu takviye yeni cıktı önceden olsaydı bende bunuda alırdım ama yeni cıkardı ve dedim gibi düşük amh için bunu ve benim dediklerimi alıp kullanabilirsin ilaçların bitince.

amh 0,24 le ilk denemede şükür ki pozıtıf.Doktorum 1 in altında olan tüm değerler aynı bızım ıcın anlamsız,bizim için ekranda gördugumuz önemlı demıstı.4-5 yumurtayla tedaviye basladım 7 yumurta toplantı.3 ü 3.güne geldı 2.si transfer edildi bir iyi bir orta kalıte.Bırı tuttu cok sukur.benm de fshım 14 e yakındı.37 yasındayım o yuzden kafanızı bulandırmayın ıyı bır doktorla tup bebege baslayın beklemeden.
Taze transfer mi

Fitoterapi’de birkaç bitkiyi kapsüle sıkıştırıyorlar doğal yollarla kadın hastalıklarında kanserlerde erkeklerin problemlerinde kullanılıyor. Yapan birçok doktor var ben de kendi şehrimde buldum kullanıyorum ama mfk ürünlerine başlayacağım 1 ay sonra. Regenesis, d vitamini, yağ karışımları, b12 kullanıyorum ben de ama doktor önermedi çünkü onlara kalırsa hamile kalmam imkansız adet söktürücü yazıp yolluyorlar ben de kendi kendime araştırıp aldım takviyeleri canım. 16 yaşımdan beri Çocuğun olmaz cümlesini duymaktan öyle sıkıldım ki :KK43: umarım çabalarımız boşa gitmez
Kulaklarını tıka diyeceğim ama kendimden biliyorum çok zor herkese gülüyorsun ama arkanı dönünce hüngür hüngür ağlayasın geliyor kimsede anlamıyor Allah'tan başka bosveremiyoruzda ama hep olacak umuduyla yaşıyoruz dert etme dua et diyorlar umudun baki olsun canım benim olacak inşallah demiştim ya sana opudan sonra tek yumurtam kalmıştı ama oda ilerlemesi durdu 5.gune ulaşmadı ve iptal çok üzüldüm bir an isyan edecek gibi oldum az ağladım sızladım ama geçti şimdi adeti bekliyorum ki yine gidebileyim doktora bizde burda yazacağız inşallah hamileyim diye inanalım yeter ki

Kulaklarını tıka diyeceğim ama kendimden biliyorum çok zor herkese gülüyorsun ama arkanı dönünce hüngür hüngür ağlayasın geliyor kimsede anlamıyor Allah'tan başka bosveremiyoruzda ama hep olacak umuduyla yaşıyoruz dert etme dua et diyorlar umudun baki olsun canım benim olacak inşallah demiştim ya sana opudan sonra tek yumurtam kalmıştı ama oda ilerlemesi durdu 5.gune ulaşmadı ve iptal çok üzüldüm bir an isyan edecek gibi oldum az ağladım sızladım ama geçti şimdi adeti bekliyorum ki yine gidebileyim doktora bizde burda yazacağız inşallah hamileyim diye inanalım yeter ki
Kesinlikle öyle hep kalbim acıyor ama gülmek zorundayım önceden tektim şimdi bir de eşim var onun için umudumu diri tutuyorum. Ben kendi kendime adet bile olamıyorum düşün :KK43: inşallah olur canım inşallah…

Kesinlikle öyle hep kalbim acıyor ama gülmek zorundayım önceden tektim şimdi bir de eşim var onun için umudumu diri tutuyorum. Ben kendi kendime adet bile olamıyorum düşün :KK43: inşallah olur canım inşallah…
Olacak inşallah en azından eşin arka çıkıyor çok şükür en büyük destekcimiz eşimiz iyiki varlar ve inşallah olacak

Moral bozmak yok ben mfk takviyesi kullandım benim 1 yumurtadan 4 yumurtaya cıktı hatta en son toplanan 4 yumurtanın 4 de döllendi 4de embiriyo oldu 2 si transfer oldu 2 si 6 gün donduruldu suan hamileyim.
Merhaba,
Umarim hersey yolundadir. Nerede yaptirdiniz? Dr ismi paylasirminiz? Amh cok dusuk geldi benimde.

Merhaba,
Umarim hersey yolundadir. Nerede yaptirdiniz? Dr ismi paylasirminiz? Amh cok dusuk geldi benimde.
Hersey yolunda demek isterdim ama diyemiyorum bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum ama 4 embiriyom daha var suan tekrar transfer olmak için hazırlık yapıyoruz. Doktorum Volkan Emirdar ben kendisinden cok memnunum ben izmirde medical point de yaptırdım ordada devam ediyorum. Amh kaç geldi sizin.

Hersey yolunda demek isterdim ama diyemiyorum bebeğimin kalbi durdu kürtaj oldum ama 4 embiriyom daha var suan tekrar transfer olmak için hazırlık yapıyoruz. Doktorum Volkan Emirdar ben kendisinden cok memnunum ben izmirde medical point de yaptırdım ordada devam ediyorum. Amh kaç geldi sizin.
Cok uzuldum duyduguma. Bir dahakine hersey cok yolunda gitsin umarim.
Ben Istanbulda yer bulmaya calisiyorum. Yurt disindan gelmeyi planliyorum. AMH 0.24 FSH 36. Benim durumum cok vahim. Cok uzgun umutsuz gunler geciriyorum.
Tesekkur ederim paylasiminiza.

Ben Istanbulda yer bulmaya calisiyorum. Yurt disindan gelmeyi planliyorum. AMH 0.24 FSH 36. Benim durumum cok vahim. Cok uzgun umutsuz gunler geciriyorum.
Aminn inşallah🙏🏻 durumunuza sakın vahim diyip üzülmeyin benim durumum daha vahimdi şöyle söyleyeyim benim amh 0.01 üstelik son evre umut kesilen kanser yakalandım 20 gün hastanede yattım sayısız tedavi ilaç serum ve 12 kür kemoterapi aldım çok şükür kanseri yendim iyileşme sürecini gectim hiç cocugum yok tedaviye baslıyım dedim benim 1 yumurtam dahi olmuyordu benden umudu kesti dr yüzüme bakıp cocugun olmaz dedi ama işte en son yumurta toplamada 4 yumurtam cıktı 4 de döllendi embiriyo oldu ondan öncede 2 embiriyom olmustu hamile de kaldım bebegim büyüdü de ama nasibi yokmuş kalbi durdu ama ben pes etmedim vazgecmedim simdi de tedaviye transfer olmak için tekrar cabalıyorum inşallah güzel haberler alıcam benve isteyen herkes güzel haberler alması dileğiyle hep pozitif olmaya gayret.

Adet düzensizliği varmi

Aminn inşallah🙏🏻 durumunuza sakın vahim diyip üzülmeyin benim durumum daha vahimdi şöyle söyleyeyim benim amh 0.01 üstelik son evre umut kesilen kanser yakalandım 20 gün hastanede yattım sayısız tedavi ilaç serum ve 12 kür kemoterapi aldım çok şükür kanseri yendim iyileşme sürecini gectim hiç cocugum yok tedaviye baslıyım dedim benim 1 yumurtam dahi olmuyordu benden umudu kesti dr yüzüme bakıp cocugun olmaz dedi ama işte en son yumurta toplamada 4 yumurtam cıktı 4 de döllendi embiriyo oldu ondan öncede 2 embiriyom olmustu hamile de kaldım bebegim büyüdü de ama nasibi yokmuş kalbi durdu ama ben pes etmedim vazgecmedim simdi de tedaviye transfer olmak için tekrar cabalıyorum inşallah güzel haberler alıcam benve isteyen herkes güzel haberler alması dileğiyle hep pozitif olmaya gayret

Aminn inşallah🙏🏻 durumunuza sakın vahim diyip üzülmeyin benim durumum daha vahimdi şöyle söyleyeyim benim amh 0.01 üstelik son evre umut kesilen kanser yakalandım 20 gün hastanede yattım sayısız tedavi ilaç serum ve 12 kür kemoterapi aldım çok şükür kanseri yendim iyileşme sürecini gectim hiç cocugum yok tedaviye baslıyım dedim benim 1 yumurtam dahi olmuyordu benden umudu kesti dr yüzüme bakıp cocugun olmaz dedi ama işte en son yumurta toplamada 4 yumurtam cıktı 4 de döllendi embiriyo oldu ondan öncede 2 embiriyom olmustu hamile de kaldım bebegim büyüdü de ama nasibi yokmuş kalbi durdu ama ben pes etmedim vazgecmedim simdi de tedaviye transfer olmak için tekrar cabalıyorum inşallah güzel haberler alıcam benve isteyen herkes güzel haberler alması dileğiyle hep pozitif olmaya gayret.
Tesekkur ederim. Kendimi bugun biraz daha topralamaya basladim. Doktor bakiyorum hemen kontrolden gecmem gerekli oldugunu farkindayim.
Sizin hikayeniz basarilarla dolu. Cok guzel cok umut verici. Masallah. Hersey yolunda gidecek.

Tesekkur ederim. Kendimi bugun biraz daha topralamaya basladim. Doktor bakiyorum hemen kontrolden gecmem gerekli oldugunu farkindayim.
Sizin hikayeniz basarilarla dolu. Cok guzel cok umut verici. Masallah. Hersey yolunda gidecek.
Aminn inşallah hersey güzel olucak böyle düşünelim böyle olsun. İnşallah sizin içinize sinen doktoru bulur ve kontrole tedaviye baslarsınız. Umut verdiysem ne mutlu bana İnş güzel sonuclar alıcaz yolunda gidicek hersey. Birde yukarıda arkadas sormus yazmışsınız bende cevap veriyim adet gecikmesi olmanın sebebi rahim duvarı kalınlaşmadıgı için sökülemiyor.

Hayir ilk defa 40 gundur olmadim. Hala olmadim. Gozyaslari icerisindeyim. Doktor randevusu bulamiyorum buludugum yerde. Ustune birde o beni cok uzuyor.

X