Aşılama Anestezili aşılama iki yumurta

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
11.gunu kaç çıkmıştı acaba ? Ben bugün rahatsızlandım kan aldılar 9.gunum 2 76 çıktı iğnenin 11.gunu
Benim 11.gun 31 çıkmıştı . Ama herkesin farklı oluyor tAbiyki . Belki sizin 11. Gün 10 cikicak ve hızlı katliycak bilemeyiz. Çok zor bir bekleyiş ama yapicakta birşey yok . İnşallah çok hızlı bir şekilde artar ve bebisinize kavusursunuz

İğnenin 11.gunu bugün. Doktor yazarkn gebeliğe uygun yazdım dedi. Bı parol bir antibiyotik antibiyotiği daha almadım ama dediğin gibi yarın arayayım ya. Hiç bu değeri görmemiştim negatifken bile ins artar can ya

Test içinde günümü beklicem erkenden yapmak istemiyorum benim doktorum adetin geçince beş gün sonra yap dedi ama adet gününü beklerim ins
Canım herkesin değeri de bir olmuyor işte. Bnm komşum dediğim gibi ilk aşılamayla hamile kalmıştı adet günü 500 çıkmış hatta çoğul demisler ama tek. Her aşılama yaptıranin mesela adet günü 500 çıkmaz o kişiden kişiye değişiyor sen doktorunu ara ilacı söyle kullan derse kullanırsın, enfeksiyon da etkileyebilir bazı şeyleri o yüzden gebeliğe uygunsa kullan mutlaka ve 2 gün sonra testini tekrarla

Çok teşekkür ederim Allah hepimizin kucağını doldursun inşallah. Ben 11.gunumde beta hcg ye baktırdım. Çünkü aşılama oncesi iğne yada hapların etsiki 9 günde vücuttan atılıyor. 11.gun kan sonucum pozitifti ama biliyorsunuz ki sürekli sayının katlanması gerekiyor. Asilamamin 13.gunu tekrar beta hcg ye baktırdım neredeyse 3 katı artmisti.benim hiç umudum yoktu çünkü adet olucakmisim gibi sürekli karnım ağrıdı belim kopucak sandık ve halen agriyor . Benimde aynı şekilde sağ kaşığın çok ağrıdı ve onunda ağrısı devam ediyor. Allahım inşallah sana ve isteyen herkese nasip eder. Sonucunuzu buradan yazarsanız çok sevinirim 🙏
İnşallah olursa yazarım canım. Hayırlı olsun tekrardan Allah kucağına almayı nasip etsin komşum da ayni şeyi dedi adet olucam gibi kasiklarim patliyordu adet günü çok agrim vardı ama 500 çıktı diye .ona çoğul demisler hatta ama tek. Herkesin değeri farklı oluyor o yüzden. Allahim isteyen herkesin yüzünü güldürsün insallaaahh

İğnenin 11.gunu bugün. Doktor yazarkn gebeliğe uygun yazdım dedi. Bı parol bir antibiyotik antibiyotiği daha almadım ama dediğin gibi yarın arayayım ya. Hiç bu değeri görmemiştim negatifken bile ins artar can ya
Bu arada iğneye bakma canim sen aşılama olduğun güne göre bak

İnşallah olursa yazarım canım. Hayırlı olsun tekrardan Allah kucağına almayı nasip etsin komşum da ayni şeyi dedi adet olucam gibi kasiklarim patliyordu adet günü çok agrim vardı ama 500 çıktı diye .ona çoğul demisler hatta ama tek. Herkesin değeri farklı oluyor o yüzden. Allahim isteyen herkesin yüzünü güldürsün

Amin cok teşekkür ederim . Sakın tedirgin olma düşünmemeye çalış güzel haberlerini bekliyorum 😊
Ağustostan beri erteleniyor aşılamam iş dolayısıyla hep dedim üzülme geç olsun tutsun diye. Simdi de negatif çıkarsa diye endişeliyim 😮‍💨 hep hazırdım eşimin görevleri sebebiyle ertelendi durdu çok üzülmüştüm o zaman ama kendimi böyle avuttum. İster istemez çok umutlanmisim Allah çabamızın karşılığını göstersin inşallah 🤲

Kizlar bugün 13.gunum kan testi yaaptirdim 0.52 çıktı. 9.gunu 2.76 ydi. Bugün 13.gun negatif ama kahverengi leke vardi. Böyle olup sonradan pozitif olan var mı acaba

Penis rahatca sonuna kadar girmeli. Tam iliskide bu gerekli. Sifir aci olmali. Duvar hissi olmamali. Bacaklar rahat olmali. Bunlar tamamsa sorun yoktur
merhabalar sevgiler nasılınız. mesajların içinde bilgilendirmelerinizi görünce rahatsız etmek istedim. oldukça dolu ve açıklayıcı idi. öncelikle vajinismus geçmişi olan biri olarak daha da cok sevgilerimi gönderiyorum. vajinismusu yenmiş olsam da halen muayene de rahatsızım. doktorum şahane biri gerçekten çok anlayıslı. fakat bu muayene korkumu atamıyorum bu ay aşılama planladık haydiiii spekulum nasıl olacak diye günlerdir kendimi kanırttım. bir öneriniz bir tavsiyeniz olursa çok sevinir memnun olurum.

merhabalar sevgiler nasılınız. mesajların içinde bilgilendirmelerinizi görünce rahatsız etmek istedim. oldukça dolu ve açıklayıcı idi. öncelikle vajinismus geçmişi olan biri olarak daha da cok sevgilerimi gönderiyorum. vajinismusu yenmiş olsam da halen muayene de rahatsızım. doktorum şahane biri gerçekten çok anlayıslı. fakat bu muayene korkumu atamıyorum bu ay aşılama planladık haydiiii spekulum nasıl olacak diye günlerdir kendimi kanırttım. bir öneriniz bir tavsiyeniz olursa çok sevinir memnun olurum.
Merhaba, hiç korkmayın. Smear muayenesi olmadığı için kayganlastirici kullanacaktır hekiminiz. Penisten daha küçük ve daha ince bir yapıda. İçeride açılıyor. Yabancı hemşire tiktokerlar videolar çekiyor. Bulabilirsem size link vereyim. Izleyip rahatlayin.

Merhaba, hiç korkmayın. Smear muayenesi olmadığı için kayganlastirici kullanacaktır hekiminiz. Penisten daha küçük ve daha ince bir yapıda. İçeride açılıyor. Yabancı hemşire tiktokerlar videolar çekiyor. Bulabilirsem size link vereyim. Izleyip rahatlayin.

ah çok ama çok teşekkür ederim o kadar önemli bir bilgi paylaşmıssınız ki çok teşekkürler

ah çok ama çok teşekkür ederim o kadar önemli bir bilgi paylaşmıssınız ki çok teşekkürler
Rica ederim. 💕 Ne sıkıntınız olursa yazabilirsiniz. Özel mesajım kapalı ama siz özel konuşabilir miyiz derseniz size mesaj atabilirim. Rahat olun, kasılmayın. Spekulumun takıldığını hissetmeyeceksiniz bile.

X