Anksiyete fiziksel ağrılar

Kubra Seker

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2023
55
13
24
Merhabalar cevap verirseniz çok sevinirim. Büyük bir çıkmazdayom. Doğumdan bu yana geçmeyen baş ağrısı ve denge kaybı ile uğraşıyorum 11 aydır tek başıma dışarı çıkamaz oldum. Bütün tahlil tetkikler temiz ama kafamı sürekli sanki sıkıştırıyorlar. İnanılmaz etkiliyor beni. Yürürken sanki kafamın içinde birşey ler sallanıyor asla odaklanamıyorum bişeylere. Yürürken sanalda yürüyor gibiyim. Hayat kalitem sıfıra indi. Bunları yaşayıp çözüm bulan varmı hastaneye gidcrm demeye utanıyorum artık. Antidepresan başladım. Ama yok iyi değilim. Ben eski ben olmayı çok özledim

Merhaba, bütün tetkikler derken ne yaptırdınız? Belki eksik bir şey vardır, hangi bölüm doktoruna ne tetkikler yaptırdınız? Biyokimyacıyım bilgim doğrultusunda yardımcı olayım

Merhaba, bütün tetkikler derken ne yaptırdınız? Belki eksik bir şey vardır, hangi bölüm doktoruna ne tetkikler yaptırdınız? Biyokimyacıyım bilgim doğrultusunda yardımcı olayım
Nörolojiye gittim mr egg ilaçlı mr bunları çektirdim hepsi temiz. Göz doktoruna gittim sıkıntı yok KBB ye gittim vertigo şüphesiule onda da sıkıntı yok. Dahiliyeye gittim onda da sıkıntı yok. Vitaminlerde de sıkıntı yok. Yani daha nereye gideceğimi bilmiyorum

1 ay kadar iyiydim baş ağrımda az çok sinmişti denge kaybım da hafiflemişti şimdi başladı tekrar. Olabikrş belki yükseltmek gerekir

Merhabalar cevap verirseniz çok sevinirim. Büyük bir çıkmazdayom. Doğumdan bu yana geçmeyen baş ağrısı ve denge kaybı ile uğraşıyorum 11 aydır tek başıma dışarı çıkamaz oldum. Bütün tahlil tetkikler temiz ama kafamı sürekli sanki sıkıştırıyorlar. İnanılmaz etkiliyor beni. Yürürken sanki kafamın içinde birşey ler sallanıyor asla odaklanamıyorum bişeylere. Yürürken sanalda yürüyor gibiyim. Hayat kalitem sıfıra indi. Bunları yaşayıp çözüm bulan varmı hastaneye gidcrm demeye utanıyorum artık. Antidepresan başladım. Ama yok iyi değilim. Ben eski ben olmayı çok özledim
Bu yaşadıklarınızı ben de yaşıyorum sanki boşluktayım böyle insanlar konuşuyor yürüyor ama ben rüya alemindeyim gibi algılamıyorum gözlerim acıyordu sürekli üstüm de bi ağırlık yorgunluk sersemlik başta sürekli geçmeyen bir ağırlık bende ilaç kullanıyorum benim de hamilelikte başladı bu 10 aydır falan var eskisi kadar değil ama yüne de yokluyor stres ve yorgunluk çok tetikliyor anksiyeteniz den dolayı oluyor

Kafam komple uyuşuk bu alemde değilim gibi resmen. Aybay geçse de rahatlasam ya yolda yürüyemez oldum nasl bir illetse ya. Baş ağrısı beni mahf etti. Her gün bir insanın başı nausk ağrır ya

Çözüm bulabildiniz mi

X