Anneler günü için hediye alacağım? Sizce hangisi? Renkli mi? Yoksa Beyaz Mı?

nermin501

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2023
13
6
34
Selamlar herkese! Anneme, anneler günü için yemek takımı hediye almak istiyorum. Sürpriz yapacağım için kendisine doğrudan soramıyorum ama sizin de görüşlerinizi almak istedim sizce renkli bir yemek takımı mı almalıyım yoksa beyaz bir takım mı? Beğendiğim bazı ürünlerin resimlerini koyuyorum. Benim aklımda 2. sıradaki beyaz var çay takımı da bunun o yüzden sonra da tamamlayabilirim diye düşünüyorum ama eminde olamadım, siz ne dersiniz? Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Renkliler:
1)
lymon_home_yemek_takimi_supreme-02.jpg

2)
lymon_home_yemek_takimi_blue-2.jpg

3)
lymon_home_yemek_takimi_infinity-2.jpg

Beyazlar:
1)
lymon_home_yemek_takimi_tessera-2.jpg

2)
lymon_home_yemek_takimi_elegance-02.jpg

3)
lymon_home_yemek_takimi_gleam-2.jpg

Eklentiler

• lymon_home_yemek_takimi_rome-2.jpg
    lymon_home_yemek_takimi_rome-2.jpg
    177,7 KB · Görüntüleme: 62
Bunlar seramikse almayın. En ufak çatal izi bıçak izi kalıyor. Çirkinleşiyor takım.
Hayır değiller, ona özellikle dikkat ettim. Seramik de değil stoneware de değil. Bunların tamamı fine porselen. Standart porselenden daha üstünmüş. Profesyonel mutfak kullanımı için özel yapılmış ürünlermiş, o yüzden zaten bu ürünleri tercih ettim. 3000 yıkamaya kadar dayanıklı oluyormuş bu tip profesyonel ürünler. Perakende mağazalarında gördüğümüz standart porselenler gibi de değiller, pek alışık olduğumuz tarzda ürünler değil gibiler.

Ben nedense tabakların içi beyaz olmasını istiyorum. Renkli olunca pek hoşuma gitmiyor
Yemekleri daha ön plana çıkarıyor beyaz renk değil mi? Sunum açısından daha güzel bir görüntü yakalamış oluyorsun, sanki. Haklısın aslında.

Selamlar herkese! Anneme, anneler günü için yemek takımı hediye almak istiyorum. Sürpriz yapacağım için kendisine doğrudan soramıyorum ama sizin de görüşlerinizi almak istedim sizce renkli bir yemek takımı mı almalıyım yoksa beyaz bir takım mı? Beğendiğim bazı ürünlerin resimlerini koyuyorum. Benim aklımda 2. sıradaki beyaz var çay takımı da bunun o yüzden sonra da tamamlayabilirim diye düşünüyorum ama eminde olamadım, siz ne dersiniz? Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Renkliler:
1)
Eki Görüntüle 3239094
2)
Eki Görüntüle 3239101
3)
Eki Görüntüle 3239102

Beyazlar:
1)
Eki Görüntüle 3239096
2)
Eki Görüntüle 3239097