Araba , ev , altın.. ?

civcivsin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
1.357
1.228
26
Kızlar fikrinize ihtiyacim var kiradayiz başka ilde evimiz var depremden dolayı taşındık evimizin kirası ile üstüne az ekleyip kiracısı olduğumuz evi ödüyoruz miras yolu ile 2+1 ev var müstakil benim 40 yıllık içi çok kötü 950 bin istiyor usta peşin diğeri taksit olur dedi ama icini daha kötü yapıyor
Arabayı satıp evi mi yaptirmali ?
Araba mi kalmalı veya satip altına mi çevirmeli üstüne biriktirip ev mi almalı diğer ev hemen satılmıyor maalesef fiyatı düştü baya deprem bölgesi diye
ben de kiradan çıkalım 1 oda bile olsa ev olsun diyorum kararsız kaldık.

fikirleriniz neler akıl akıldan üstündür :) 🙏

Kızlar fikrinize ihtiyacim var kiradayiz başka ilde evimiz var depremden dolayı taşındık evimizin kirası ile üstüne az ekleyip kiracısı olduğumuz evi ödüyoruz miras yolu ile 2+1 ev var müstakil benim 40 yıllık içi çok kötü 950 bin istiyor usta peşin diğeri taksit olur dedi ama icini daha kötü yapıyor
Arabayı satıp evi mi yaptirmali ?
Araba mi kalmalı veya satip altına mi çevirmeli üstüne biriktirip ev mi almalı diğer ev hemen satılmıyor maalesef fiyatı düştü baya deprem bölgesi diye
ben de kiradan çıkalım 1 oda bile olsa ev olsun diyorum kararsız kaldık.

fikirleriniz neler akıl akıldan üstündür :) 🙏
hakkınızda hayırlısı olsun inş canım eğer kendn oturacak isen kiradan kurtulmak tabii ki mantıklı ama kiraya vereceğim dersen şuan kiracılar aşırı zorluk çıkarıyor ekonomik koşullardan dolayı sürekli uğraşmak zorunda kalıyor insan. altın şuan için düşmüşken altın yapması çok mantıklı çünkü artacak

X