Arkadaşlar 2 gün önce dermapen yaptırdım ama sol tarafım da izmi kalıcak anlamadım yaptıranlar bana yardımcı olabilir mi çok gerildim foto koyucam

minelyty

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2024
36
-8
21
Güneş kremi sürüyorum evde bile

Eklentiler

• IMG_0627.jpeg
    IMG_0627.jpeg
    55 KB · Görüntüleme: 352
  • IMG_0621.jpeg
    IMG_0621.jpeg
    74,9 KB · Görüntüleme: 325
Güneş kremi sürüyorum evde bile
Eşim düğünden bir hafta önce yaptırmıştı, onun da böyle izler vardı. Ama şu anda hiç iz yok. Yaptırdığı merkez bir merhem vermişti. Onu düzenli kullanınca iyileşme süresi kısaldı. Şimdi bakıcam bulursam resmini atayım size..

Eşim düğünden bir hafta önce yaptırmıştı, onun da böyle izler vardı. Ama şu anda hiç iz yok. Yaptırdığı merkez bir merhem vermişti. Onu düzenli kullanınca iyileşme süresi kısaldı. Şimdi bakıcam bulursam resmini atayım size..
Sadece o taraf böyle diğer yerler küçük küçük soyuluyor yarın 3 gün olmuş olucak inşallah geçer

Dermapen işlemi yaptırırken bilinenin aksine kan akıtacak kadar derin yapılmaması gerekiyor,sadce ölu hücreleri canlandıracak kadar minik delikler açılmalı ama bizim insanımız kan akıtacak kadar çok derin çalıştığı için izler bu şekilde oluyor zamanla geçer bu izler ama mutlaka küçük 0,25 mm üçlü iğneyle çalışılmalı ve hafif bir kan demeyelimde sızıntı olabilir ama çok fazla kanatmadan yaptirmaya dikkat edin

Dermapen işlemi yaptırırken bilinenin aksine kan akıtacak kadar derin yapılmaması gerekiyor,sadce ölu hücreleri canlandıracak kadar minik delikler açılmalı ama bizim insanımız kan akıtacak kadar çok derin çalıştığı için izler bu şekilde oluyor zamanla geçer bu izler ama mutlaka küçük 0,25 mm üçlü iğneyle çalışılmalı ve hafif bir kan demeyelimde sızıntı olabilir ama çok fazla kanatmadan yaptirmaya dikkat edin
Dermapen işlemi yaptırırken bilinenin aksine kan akıtacak kadar derin yapılmaması gerekiyor,sadce ölu hücreleri canlandıracak kadar minik delikler açılmalı ama bizim insanımız kan akıtacak kadar çok derin çalıştığı için izler bu şekilde oluyor zamanla geçer bu izler ama mutlaka küçük 0,25 mm üçlü iğneyle çalışılmalı ve hafif bir kan demeyelimde sızıntı olabilir ama çok fazla kanatmadan yaptirmaya dikkat

Bu geçer mi acaba böyle kalır mi

Soyulma kaç gün sonra geçiyor
4.5. Günlerde soyulma tamamlanmıştı bende, bol bol nemlendirin. Ellemeyin. İlk seferde korkuyor insan yaşadığınız his normal. Ben 3 seans gittim. Madecasol iyileşmeyi hızlandırıyor, önermemiş olmalarına şaşırdım, siz önerdikleri ürünleri kullanın, 2 3 güne hiçbir şeyiniz kalmaz. Şu an çok hassas, dokununca bu hassasiyet sizi rahatsız ediyor biliyorum ama az sabır, sonuç güzel oluyor, ben memnun kalmıştım.

X