Arkadaşlar basen belasından hep beraber kurtuluyoruz...

Kizlar bugün bittim .nöbetciydim.eve kendimi zor attim.sporum kaldi.ama butun gun ayaktaydim cok enerji sarfettim:KK16:

Tesekkurler canim..ama benim yolum sizinki gibi kısa değil..sizin kilolar benden az...
Ama şöyle düşün. Ben mesela 10 kilodan fazla verdim o arada basenim yavaş yavaş küçüldü. Ama sonra doğal sınırlarına ulaştı :KK48: doğal olarak artık çaba gerekiyo. Yani ben 2 aşamada anca istediğim fiziğe kavuşucam ama sen şimdiden başladığında ikisini aynı anda yürütmüş olucaksın ve bence bu daha avantajlı :halay:

Cuma giremedim galiba ben buraya. Cumartesi günü de engellenmişim. Bi konuyla ilgili bi sıkıntı vardı, muhtemelen o yüzden. Anca dönebildim. Iki gündür ben de spor yapamadım ama zaten haftasonları benim muaf günlerim. Yarından itibaren tam gaz devam ediyoruuuuz :halay:

Ben de gelemedim bir turlü kizlar.benim ufaklık hastaydı...soguk alginligı.bugün tartildim moralim cok bozuldu.10 gunü aştı sporumu ve diyetimi aksatmiyorum.arkadaslarım bile incelmeye başladiğimi söylediler.gözle görünmeye başladı.ama tartıda 64.9 olan kilom 65 cıktı.cıldırıcam.vücudum benimle inatlasıyor sanirım:KK17:ilk 10 kilomu verirken de böyleydi 3 hafta gitmedi gitmedi.sonra herhafta min.900 gr gitmisti.umarım öyle olur.:KK61:sinirlerim bozuldu.:cry:1 saate kalmaz bugünkı sporuma başlıycam moralim bozuk bir şekilde

Cuma giremedim galiba ben buraya. Cumartesi günü de engellenmişim. Bi konuyla ilgili bi sıkıntı vardı, muhtemelen o yüzden. Anca dönebildim. Iki gündür ben de spor yapamadım ama zaten haftasonları benim muaf günlerim. Yarından itibaren tam gaz devam ediyoruuuuz :halay:
Ne diyim bilemedim gecmiş olsun canım...umarım sıkıntılı konu kapanmistır:kahve:çok uğrayamasakta burda olman motive ediyor beni:KK19:tam gaz devam :KK55:pes etmek istemiyorum

Ne diyim bilemedim gecmiş olsun canım...umarım sıkıntılı konu kapanmistır:kahve:çok uğrayamasakta burda olman motive ediyor beni:KK19:tam gaz devam :KK55:pes etmek istemiyorum
Aynen öyle. Burdayız, birlikteyiz :halay: Dün gece çok sık uyandım. Hatta bi ara kötü kötü rüyalar görünce uyku tutmadı. O yüzden öğlen uyandım. Uyku düzenim bozulunca tadım da olmuyo benim. Kahvaltı edemedim, bi kahve içtim sadece :KK35: yaptığım şey iyi değil ama ne bileyim içim almıyo. Birazdan Mari ve plank yapıp, evde yarım saat adımsayarla birlikte yürüyüo duşa giricem. Evde yürümek biraz komik oluyo ama Ankara bana soğuk geldi :) Sonra da arkadaşlarımla buluşcam. İnşallah günün geri kalanı hepimiz için güzel olur :dua:

Ben de gelemedim bir turlü kizlar.benim ufaklık hastaydı...soguk alginligı.bugün tartildim moralim cok bozuldu.10 gunü aştı sporumu ve diyetimi aksatmiyorum.arkadaslarım bile incelmeye başladiğimi söylediler.gözle görünmeye başladı.ama tartıda 64.9 olan kilom 65 cıktı.cıldırıcam.vücudum benimle inatlasıyor sanirım:KK17:ilk 10 kilomu verirken de böyleydi 3 hafta gitmedi gitmedi.sonra herhafta min.900 gr gitmisti.umarım öyle olur.:KK61:sinirlerim bozuldu.:cry:1 saate kalmaz bugünkı sporuma başlıycam moralim bozuk bir şekilde
Çok geçmiş olsun canım benim. İnşallah bi an evvel iyileşir yavrun. Hep öyle oluyo inan bana. Ben de sana benzer şeyler yaşıyorum. Diyet ve spora her başladığımda ilk 2 hafta enfes eksiler görüyorum, sonraki 2 hafta duruyo. Ondan sonra düzene giriyo. Sen vücudunu öğrenmişsin. Hiç moralini bozma.

Dün akşam dışarda olunca yazmayı unutmuşum ama sanmayın ki boşladım :)

12 kasımın Mari Winsor ve plankı yapıldı. Yürüyüş konusunda sıkıntılarım var ama. 7500 adım oldu yalnızca... :KK43: En azından kendi evime dönene kadar kardiyo niyetine evde yapabileceğim bişey bulmam gerekiyo...

Kızlaaaaar, havalar karardı diye sizin de içiniz mi karardı? C cranial nerelerdesin? Iyi misin, hoş musun?

13 Kasım Salı
Mari Winsor ve 30 sn plank yapıldı... :21:

Yürüyüş yapamıyorum ama basenlerimde ve iç bacaklarımda incelme varmış gibi geliyo. Bugün pantolunumu giyip kendimi inceleyince öyle olduğunu düşündüm en azından. Tabi bize gerçekleri 5 Aralıkta santimler söylicek :KK49:

Selam kızlar. Basenlerini sevenler, sevmeyenler. Sevip de kabullenenler, sevmeyip de depresyona girenler... 5 Aralık'a kadar 1700 gram verip kalça, basen, göbek, göğüs ve belden toplam 10 cm incelme hedefim devam ediyo. Her bir bölgeden en az 2 cm incelmeyi istiyorum. Minicik bi hedef koydum önüme. Ulaşabildiğim takdirde daha bir azimle çabalayacağımı düşünüyorum...

Hangi sayfayı incelesem başlanan egzersizler hedefine ulaşmadan mesaj sahipleri ortadan kayboluyodu. Doğal olarak hedefledikleri rakamlara ulaştılar mı, ne kadar sürede ulaştılar, bu sürede kilo verebildiler mi öğrenemedim. Zira en son mesajlarından sonraki iletileri aylar sonra en başa dönmüş şekilde giriliyodu. Bu bende moral bozukluğuna ve "sanırım kimse yapamıyo, bunu benim kaderim" düşüncelerine sebep olmuştu. Ama sonra vazgeçtim. Başkalarını izleyerek görüntümde bi değişiklik yapıp yapmamaya çalışmaya karar veremezdim. Herkesin yaşantısı, dayanma gücü, azmi farklı.

İşte bu düşünce beni harekete geçirdi. Kendi devrimimi yapmaya geldim :rapci:

15, 16, 17, 18 Kasımda Mari Winsor ve plank yapılmadı. Onun yerine 17 Kasımda köprü, mekik, donkey side kick, donkey kick, sumo squat, triceps dips, mountain climber+push up, arm extansion hareketlerini 30 dakika boyunca tekrarladım. 19 kasımda evime dönüyorum. Böylelikle Mari Winsor'a ve yürüyüşlerime devam edebileceğim. Henüz kilomda bi değişiklik yok. Ölçümler için 5 Aralık'ı bekliyorum ama umutluyum :halay:

Selamlar. Ben 10 günlük bi aradan sonra evime döndüm. Tekleyen düzenimi artık kolaylıkla uygulayabileceğim...

20 Kasım
Mari Winsor ve 35 sn plank yapıldı
10.000 adım atıldı :rapci:

X