Aşılama Aşılama olup sonuç bekleyenler görelim.

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
İlk günler kasık ağrısı göğüslerde hassasiyet daha coktu şuan okadar yok. Ve pazartesiden beri çatlatma iğnesi etkisini ne zaman kaybetcek diye test yapıyorum hala çift çizgi cıkıyo.kan tahlili yapmamak için zor turuyorum kendmi. Sende var mı belirti

İlk günler kasık ağrısı göğüslerde hassasiyet daha coktu şuan okadar yok. Ve pazartesiden beri çatlatma iğnesi etkisini ne zaman kaybetcek diye test yapıyorum hala çift çizgi cıkıyo.kan tahlili yapmamak için zor turuyorum kendmi. Sende var mı belirti
Akıntım var ve adet olucakmşm gbi kasıklarım ağrıyor. İnş olmam

Yrn 11.günüm bnm aramzda 1 gun var sanırım.. Pazar mı oldun geçen hafta

Yrn 11.günüm bnm aramzda 1 gun var sanırım.. Pazar mı oldun geçen hafta
ins olmazsin olmayiz.yok cnm catlatma ignesi pazar gecesi asilamam saliydi

Sen nerde oldun buarada

Benimde ptesiydi çatlatmayıda ctsi gece 2 de yapmştım. Ayy inş yuzumuz guler hamilr kalırız. 2 yıldır uğraşıyorum artık tup bebeğe geçicem aşılama olmazsa

Benimde ptesiydi çatlatmayıda ctsi gece 2 de yapmştım. Ayy inş yuzumuz guler hamilr kalırız. 2 yıldır uğraşıyorum artık tup bebeğe geçicem aşılama olmazsa
Hadi ins son olur bu benim okadar olmadi aslnda tamamen tesadufi kadin dogum doktorunun hormon tahlili istemesyle bazi hormonlarm cok dusuk cikti daha fazla ertelemeyin dedi 6 aydirda ugrasiyoruz bakalim.belki bir defa daha asilama deneriz olmadi bizimde tup gecen hafta okadar unutsuzdmki tup bebek merkezleri doktorlari bile arastirdim

Aynen idrar kesin degil ben bu sabahta yaptm her sabah oldgu gibi hala cift cizgi,hala atilmamis catlatma ignesinin etkisi vucudumdan. doktorum kan icin 12 gun dedi bana
çift çizgi çok mu belrgin resim atsana. kız bazılarında hiç çkmıyor idrarda bile iğnen etkisi bile olsa çıkmıyor.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    164,9 KB · Görüntüleme: 174
Soldakiler sabah sagdakiler aksam idrariyla yaptigim testler giderek dusmesi gerekirken artti ama bu sabahki sanki dunkunden silik herkes catlatma ignesinin etkisi olcagini soyluyor bukadar erken cikmazmis idrarda.kafam cok karisik

evet adet gecikince anca çıkar o bile silik çıkar idrarda. ama bellide olmaz bazılarında idrarda iğnenn etkisi bile çkmıyo. hamilesindr inş. hamileymdr inş.

X