Aşılama AŞILAMA SONRASI GÜNDEN GÜNE SÜREÇ

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bugün 6.gunum 12.günde bi kan vermeyi dusunuorm kan çünkü kesin sonuç verir die düşünüorm cunki önce kana sonra idrarda çıkar gebelik ama beklemek zor gercekden günler geçmio hiç m gelecek cumaya sağlık ocağına kan vermeye gidecgim Bi kaç kişinin yorumu okumuştum 11.gün göğüslerde sızlama ve ağrı olduğunu kasıklarda ağrı ve ilk asilamasi pozitif bana umit oldu resmen tabi rabbim ne derse o olur tabiki
Canim merhaba yorumunu gordum bugun umutsuzdum sevindim biraz ben asilamanin 11.gunundeyim ve sabah 1 saat içinde artan biranda bir gogus hassasiyeti ağrısı basladi koltuk altindan itibaren, regl belirtisi diye cok uzuldum çünkü benim reglden 10 gun önce falan hep gogsum ağrır şişer hassaslasirdi simdi bu güne kadar agrimayinca sevinmistim ama simdi biranda ağrımaya başladı. Sen 11. Gun bu belirtisi söyleyip pozitif olan var dedin değil mi ?

Aşılamanın 1.gunu hafif kasigimda ağrı oldu
2.gunu bel ve bacakta
3.Gün pek bisey yoktu
4.gün yine kasik ağrısi hel ağrısı karında gaz ve siskinlik
5.gün şiddetli kasik ağrısi çektim bi anda girdi gaz sancisi gibi
6.Gün hafif kaşık ağrısı kahve leke gibi değişik bi renk akıntı göğüs uçlarında hafif ağrı var regl olmama 11 gün var
Kanda 12.gün rahat çıkar. Hadi inş iyi olur sonuçlarınız❤️

Kanda 12.gün rahat çıkar. Hadi inş iyi olur sonuçlarınız❤️
Canim merhaba yorumunu gordum bugun umutsuzdum sevindim biraz ben asilamanin 11.gunundeyim ve sabah 1 saat içinde artan biranda bir gogus hassasiyeti ağrısı basladi koltuk altindan itibaren, regl belirtisi diye cok uzuldum çünkü benim reglden 10 gun önce falan hep gogsum ağrır şişer hassaslasirdi simdi bu güne kadar agrimayinca sevinmistim ama simdi biranda ağrımaya başladı. Sen 11. Gun bu belirtisi söyleyip pozitif olan var dedin değil mi

Canim merhaba yorumunu gordum bugun umutsuzdum sevindim biraz ben asilamanin 11.gunundeyim ve sabah 1 saat içinde artan biranda bir gogus hassasiyeti ağrısı basladi koltuk altindan itibaren, regl belirtisi diye cok uzuldum çünkü benim reglden 10 gun önce falan hep gogsum ağrır şişer hassaslasirdi simdi bu güne kadar agrimayinca sevinmistim ama simdi biranda ağrımaya başladı. Sen 11. Gun bu belirtisi söyleyip pozitif olan var dedin değil mi ?
Canım hanim efendinin 6.gününde aşırı kasik ağrısi olmuş yerinden kaldırmış yani sanci 11.günü göğüs uçlarında ve gögusunde ağrısı olms 12.günü pozitif çıkmış
Bence yarın bi kan ver rabbim inşallah nasip etmiştir

Canım hanim efendinin 6.gününde aşırı kasik ağrısi olmuş yerinden kaldırmış yani sanci 11.günü göğüs uçlarında ve gögusunde ağrısı olms 12.günü pozitif çıkmış
Bence yarın bi kan ver rabbim inşallah nasip etmiştir
Canim korkuyorum cok korkuyorum oyuzden 27 nişanı 14. Günü beklicem galiba :KK43:(

Biz 2 yıl olcak baştan beri hep istiyoruz fakat olmuyordu evliliğimizin 4.5.ayında artık doktora gidip gelmeye başladık polikistik over sendorumu olduğumu söyledi fakat belirtisini görmüyordum adet düzensizliği falan hiçbir şey yok küçük küçük kistler yani olur ama zamanla olur demişti ve ver gittiğimde aynı şeyleri söyleyip gönderiodu ve sonunda 1 senem dolu ve rahim filmi çektirdim sağ tupum kapalı sol açık olarak teşhisi koydu doktor rahim filminden sonra ilk 3 ay olma olasılığı yüksektir dedi ve yine olmadi en sonunda kendimi hastanenin prof doktoruna aldırdım ve aşılama yaptırmak istediğimi söyledim muayne etti yumurtalıklarin gayet güzel ve çoklar dedi öneride açık dedi aşılamalık bi durumun yok dedi esimin değerlerine gelecek olursak sonuçları çok güzel 88 milyon sperm den %45 milyonu ileri hareketli olduğunu öğrendik ve ben daha çok aşılama olmak istedim çünkü artık beklemek istemiordum doktorla görüşüp karar verdik bana klomen kullandırdı adetin 3.gününden günde 2 defa 5 gün kullandm sol tarafda en büyük yumurta 17 mm olmuş değerlendirelim dedi cumartesi günü gece 11 de catlatma iğnesi vurundum pazartesi 11 de aşılamam yapıldı ve yarim saat 40 dakka yattım ilk 4 5 gün dinlendim ağır ıs yapmadım asılalım 2 gününden itibaren kasiklarimda ağrılar batmalar oldu hatta 5.günü beni yerimden hoplattı çok kötü gaz sancisi gibi ağrı girdi ve geçti karnımda siskinlik ve bitmeyen gaz var şuanda bugün 6.Günü aradan 12 gün falan geçsin bi kan vermeyi dusunuorm inşallah hayırlı sonuçlar alırız rabbim isteyene nasip etsin Ravvim ol der ve olur doğru zaman bu zamandır inşallah
Bende gecen sali aşılama oldum ogun bugundur kabızlık karında sislik ve gaz var yururken bile zorlaniyorum sizinde oylemi ? ☹️

Bende gecen sali aşılama oldum ogun bugundur kabızlık karında sislik ve gaz var yururken bile zorlaniyorum sizinde oylemi ? ☹️
Bende ilk zaman olmuştu şişlik şuan sadece baya bi gaz var bBugün 8.gün catlatma ignesinden sayarsak 10 gün değişik bi renk akıntım olms sarıya kahveye çalan bide göğüs uçlarında ağrı var sırt ve bel agrisida var biraz bu çarşamba gidip bi kan vermeyi düşünüyorum yasaklar giriyor malûm

Ben herturlu yasaklarw denk geliyorum asilama gununu sayarsak yarin 7. Gun oluyor 5 mayisa denk geliyor test gunum ama sislik beni mahfetti insallah hayirli haberler aliriz hepimiz nerde varsa 🙏🌺

Ben herturlu yasaklarw denk geliyorum asilama gununu sayarsak yarin 7. Gun oluyor 5 mayisa denk geliyor test gunum ama sislik beni mahfetti insallah hayirli haberler aliriz hepimiz nerde varsa 🙏🌺
Çatlatma iğnenizin etkisinden olabilir dilerim hayırlara vesiledir ❤️🙏

Sizin adınıza sevındım gözünüz aydın. Sanırım herkeste işe yaramayan birsey bu ayda gebelık olmazsa iğneye gecıp asılama olcam tekrardan
Aslında iğne ve ilacın amacı aynıymış yumurtayı büyütmek sen bilirsin tabiki ama benim bu olmasaydı yine ilaç ile devam edecektim çünkü 2 tane yumurtam olmuştu

Aslında iğne ve ilacın amacı aynıymış yumurtayı büyütmek sen bilirsin tabiki ama benim bu olmasaydı yine ilaç ile devam edecektim çünkü 2 tane yumurtam olmuştu
Benım de 2 yumurtam oluyor ama hapla sonuca varamadıgımız ıcın iğneye gececgız dedı doktorum . Okuduguma gore yumurta kalıtesını artırıyor femara

Benım de 2 yumurtam oluyor ama hapla sonuca varamadıgımız ıcın iğneye gececgız dedı doktorum . Okuduguma gore yumurta kalıtesını artırıyor femara
Doğrudur canım benim doktorum çatlatma iğnesi vurulacagim zaman benden kan testi istiyor ordan da yumurtanın kalitesine bakıyor öyle vurduruyor iğneyi

Doğrudur canım benim doktorum çatlatma iğnesi vurulacagim zaman benden kan testi istiyor ordan da yumurtanın kalitesine bakıyor öyle vurduruyor iğneyi
Canım karısıklık oldu galiba 🙈 benım bahsettıgım catlatma iğnesi degıl benım yumurtam kendılıgınden catlıyor o konuda sorun yokta fazla yumurta elde etmek için yapılan bir iğne olacagım burdan bır üyeye sordum 10 gün iğne olunuyormuş duruma gore artıyor azalıyor biraz da maliyetliymıs iğneler öyle dedi hayırlısı hakkımızda . Bana dua edersen sevınırım insallah iğne tedavısıne gerek kalmadan olur bebiş😊

Canım karısıklık oldu galiba 🙈 benım bahsettıgım catlatma iğnesi degıl benım yumurtam kendılıgınden catlıyor o konuda sorun yokta fazla yumurta elde etmek için yapılan bir iğne olacagım burdan bır üyeye sordum 10 gün iğne olunuyormuş duruma gore artıyor azalıyor biraz da maliyetliymıs iğneler öyle dedi hayırlısı hakkımızda . Bana dua edersen sevınırım insallah iğne tedavısıne gerek kalmadan olur bebiş😊
Gonalf f olabilir mi ismi acaba emin değilim ama rabbim en kısa zamanda kucağını doldursun

Bende ilk zaman olmuştu şişlik şuan sadece baya bi gaz var bBugün 8.gün catlatma ignesinden sayarsak 10 gün değişik bi renk akıntım olms sarıya kahveye çalan bide göğüs uçlarında ağrı var sırt ve bel agrisida var biraz bu çarşamba gidip bi kan vermeyi düşünüyorum yasaklar giriyor malûm
Ktest yaptımız mı somuc ne acaba merak ettim

X