Aşılama Aşılama sonrası test

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Aynen ondan kuşkulanıp diğerini yaptım onda da silik çizgi var ne sevinebiliyorum ne olmadı diyebiliyorum cumaya kadar bekleyeceğim 🥲
Çok yorum okudum o gebelik testi markası için yanlış sonuç çıkardı yazmışlar hep şimdi gördüm. sizin kaçıncı gün aşılamadan sonra

Benim ilk aşılamam 3 tane yumurtam olmuşmuştu ama eşimin sonuçları çok iyi gelmedi doktorum idare eder dedi daha önce 3 kere klomen ovitrelle kullandım olmadı pcos var bende ama genelde düzenli adet olurum
Benimde ilk ben bir kist ameliyatı oldum ilk aşılamamam özel de mi oldunuz devlette mi

Çok yorum okudum o gebelik testi markası için yanlış sonuç çıkardı yazmışlar hep şimdi gördüm. sizin kaçıncı gün aşılamadan sonra
Yarın 13. Gün olacak canım cuma kan vereceğim idrar testine güvenilmiyor zaten beni 2 sefer kandırdı

İkili oaln reeimde üstteki bugüne ait hatta sonra üst kapağı çıkarıp çektim bak onu da attım altta olan 2 gün öncesine ait iğne etkisi geçmişti yani ama yine de güvenemiyorum bu testlere sen naptın

Eklentiler

• IMG20230406115437.jpg
    IMG20230406115437.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG20230406115310.jpg
    IMG20230406115310.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 75
İkili oaln reeimde üstteki bugüne ait hatta sonra üst kapağı çıkarıp çektim bak onu da attım altta olan 2 gün öncesine ait iğne etkisi geçmişti yani ama yine de güvenemiyorum bu testlere sen naptı
İkili oaln reeimde üstteki bugüne ait hatta sonra üst kapağı çıkarıp çektim bak onu da attım altta olan 2 gün öncesine ait iğne etkisi geçmişti yani ama yine de güvenemiyorum bu testlere sen naptın
çift gözüküyor ama inşallah doğrudur. Kan ver istersen 💙 Bende en son perşembe günü test yaptım negatif çıktı iğnenin etkisi perşembe bitti bir daha test yapmadım. Salı günü adet gözüküyor bekliyorum

Bugünkü de bu şekilde ilk 5 dk da değil ama 13 15 dk ca çıktı bu şekilde bilemiyorum kafam çok karışık çünkü adet ağrısı gibi arada bir ağrım oluyor o kadar benim adet tarihime daha 7 8 gün var inşallah pozitife döner testlerin

Eklentiler

• IMG20230407095918.jpg
    IMG20230407095918.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 75
Bugünkü de bu şekilde ilk 5 dk da değil ama 13 15 dk ca çıktı bu şekilde bilemiyorum kafam çok karışık çünkü adet ağrısı gibi arada bir ağrım oluyor o kadar benim adet tarihime daha 7 8 gün var inşallah pozitife döner testlerin
Benim hiç bir belirtim yok. Gebelik içinde adet içinde ne ağrım var ne başka bir şey. Senin Aşılama erken mi yağışlı adetlerimiz arasında baya gün farkı var

Benim hiç bir belirtim yok. Gebelik içinde adet içinde ne ağrım var ne başka bir şey. Senin Aşılama erken mi yağışlı adetlerimiz arasında baya gün farkı var
Adeti bitiminden 1 hafta sonra yapıldı ben hem iğne hem hap kullandığım için 1 haftada gelişti yumurtalarım

İnşallah canım gercekten çok istiyorum anne olmak her Kadın gibi sürekli uykum var sanki günlerdir uykusuz gibi hisssediyorum allahım bu mübarek günlerde sesimizi duysun inşallah dualarımızı kabul etsin
CC0BC313-153F-4F4A-9242-35E17AA0AA2B.jpeg
bu testide dün yapmiştim sizce iyiyi mi

Benim ilk aşılamam 3 tane yumurtam olmuşmuştu ama eşimin sonuçları çok iyi gelmedi doktorum idare eder dedi daha önce 3 kere klomen ovitrelle kullandım olmadı pcos var bende ama genelde düzenli adet olurum
Benim bugün aşılamanın 10 günü YARIN 11 olucak çok stresliyim kasiklarimda sancılar var suan da oluyor bacaklarimda da sanci var belki ağrım hafif var Gazim oluyor belirtilerin bunlar memelerim ağrımıyor ya da Sari ve hafif pembemsi akintim. Yok sadece beyaz akıntı hafif oluyor sizce varmiyimdir çok HEYECANLIYIM ya korkuyorum da sanirim hiç test yapmak istemiyorum😥

Benim bugün aşılamanın 10 günü YARIN 11 olucak çok stresliyim kasiklarimda sancılar var suan da oluyor bacaklarimda da sanci var belki ağrım hafif var Gazim oluyor belirtilerin bunlar memelerim ağrımıyor ya da Sari ve hafif pembemsi akintim. Yok sadece beyaz akıntı hafif oluyor sizce varmiyimdir çok HEYECANLIYIM ya korkuyorum da sanirim hiç test yapmak istemiyorum😥
Benimde bugün 10. Gün adet olacak gibiyim karnım şişti gaz yaptı her adette böyle olurum. Adetime 3 gün var ama olacak gibiyim 😞

X