Aşılama Aşılama süreci

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Eklentiler

• 830A74AA-BEDA-4132-B465-568C08106688.jpeg
    830A74AA-BEDA-4132-B465-568C08106688.jpeg
    158,2 KB · Görüntüleme: 67
Hayır yapmadım. Bugün 11.gün 14. Günde yapacağım. Ya bu arada vajinal akıntım var ve farklı olarak kokulu . Bir bilginiz var mı bu konu hakkında
Bebişiniz hayırlı olsun. Akıntı ne zaman başladı. Bende asilama günü ve sonrasında ki sabah dışında hiç akıntı yok.

B

bugüu böyle bir sonuç aldım ☺️Ama hala inanamıyorum gerçekten . Allahım isteyen herkese nasip etsin çok zor bir süreç yaşayan bilir. Allah hepimizi istediğimize kavuştursun 🙏🙏🙏🙏🙏
Aminn hayırlı olsun canım Allah kucagına almayı nasip etsin inşallah. Kaç tane yumurtan vardı kaç mm idi hatırlıyormusun

Bebişiniz hayırlı olsun. Akıntı ne zaman başladı. Bende asilama günü ve sonrasında ki sabah dışında hiç akıntı yok.
Teşekkür ediyorum darısı size inşallah. Gün gün aşılama başlıklı konu açmıştım oraya 14 gün boyunca belirtilerimi yazdım . Benim çok olmadı öyle akıntım az az geldi.

Aminn hayırlı olsun canım Allah kucagına almayı nasip etsin inşallah. Kaç tane yumurtan vardı kaç mm idi hatırlıyormusun
Allah razı olsun cümlemize inşallah . 2 yumurtam vardı birisi 14 birisi 21 di en son öyle hatırlıyorum. O güne kadar ne olmuştur tabi bilmiyorum :)

Ve şuan resmen hamileyim… inşallah hepinize. Umut olurum ben bu sitede kendime hep bir umut aradım . Şuan sizlere bir umut olduğum için çok mutluyum .Allahım hepinizi istediğiniz duaya bir an önce kavuşturur. Konularıma yazan tüm kardeşlerime teşekkür ederim.. unutmayın umut hep var .. yeter ki Allahtan sabırla isteyin ..🙏🙏🙏🙏🙏

Ve şuan resmen hamileyim… inşallah hepinize. Umut olurum ben bu sitede kendime hep bir umut aradım . Şuan sizlere bir umut olduğum için çok mutluyum .Allahım hepinizi istediğiniz duaya bir an önce kavuşturur. Konularıma yazan tüm kardeşlerime teşekkür ederim.. unutmayın umut hep var .. yeter ki Allahtan sabırla isteyin ..🙏🙏🙏🙏🙏
Tebrik ederim
Hayırlı ,sağlıklı ,mutlu bir bebek olsun 😁 Sonrası için ilaç falan verdiler mi

Merhaba ben geçen ay 23 Mayıs'ta aşılama yaptirmistim tutmadı. Şimdi 2. Aşılamaya hazırlık yapıyorum. 1. Aşılamada sol tarafta büyümüştü yumurtam ama sol tulum tikaliydi. Tutmaması bu yüzden olabilir mi? Bu ay sağ da yumurtam büyüdü. 11. Gün yumurta kontrolune gittim 17 mm iş bugün yani 12. Gün tekrar gittim 19.5 mm idi çatlatma iğnesi verdi pazartesi günü (20 06 2022) aşılamam var dualarınızı bekliyorum 🌸🌸🌸🙏🙏🙏

Merhaba ben geçen ay 23 Mayıs'ta aşılama yaptirmistim tutmadı. Şimdi 2. Aşılamaya hazırlık yapıyorum. 1. Aşılamada sol tarafta büyümüştü yumurtam ama sol tulum tikaliydi. Tutmaması bu yüzden olabilir mi? Bu ay sağ da yumurtam büyüdü. 11. Gün yumurta kontrolune gittim 17 mm iş bugün yani 12. Gün tekrar gittim 19.5 mm idi çatlatma iğnesi verdi pazartesi günü (20 06 2022) aşılamam var dualarınızı bekliyorum 🌸🌸🌸🙏🙏🙏
Merhaba.benim de sol tüpum tıkalı ve bu ay aşılama tedavisine başladık ilk deneme.sagda 2 tane güzel giden yumurta var ama soldaki 11 mm olanı da sayıyor Dr ve üçü de gelişirse aşılama iptal olur dedi yarın ultrason sonucuna göre belli olacakmış.sol kapalı ama dedim sağdaki soldakini yakalayabiliyor falan dedi.o zmn solun kapalı olmasının bı anlamı kalmıyor ki kafam çok karıştı
Merhaba.benim de sizin gibi sol tüpum tıkalı,bu ay aşılama tedavisine başlandı, sağda 2 tane gelişen yumurta var solda 1 tane 11 mm var ama Dr onu da sayıyo ve aşılama iptal olabilir dedi yarın ultrason sonucuna göre belli olcak.hocam sol kapalı ama dedim olsun sağdaki diğer tuptekini yakalayabiliyor falan dedi kafam çok karıştı.o yüzden 3 yumurta sayıyor ve üçüz olursa diye iptal diyo.o zmn solun kapalı olmasının bı önemi yokki

X