AŞILAMA SÜRECİM 2024

Çok pahalı ya Allah yardımcımız olsun
Karışmak istemem ama yaşadığınız şehir de herkesin gittiği önerdiği iyi Bi doktora gidin doktorunuz belki iyidir bilmiyorum ama söylemek istedim yine de rabbim sizi hiç bunlarla uğraştırmadan evlat nasip etsin inşallah 🤲

Karışmak istemem ama yaşadığınız şehir de herkesin gittiği önerdiği iyi Bi doktora gidin doktorunuz belki iyidir bilmiyorum ama söylemek istedim yine de rabbim sizi hiç bunlarla uğraştırmadan evlat nasip etsin inşallah 🤲
Adana da yaşıyorum doktor değiştirdim zaten bakalım

Bu arada doktorunuz size bu tedaviye başlamadan önce film istemesi lazım mantık olarak yani tüpler tıkanık ise zaten alınan iğneler yapılan tedaviler işe yaramaz ki siz hayatınızda hiç çektirdiniz mi rahim filmi bide sizin de kist yumurta kisti ise tüpler de sorun yapmış olma ihtimali var küçük Bi ihtimal de olsa
Pko var evet ben de

Merhaba,bende bu ay aşılama olacağım.dr gonal f verdi 75 ml. Kullanıyorum birde çatlama iğnesiyle birlikte raporlu 1700 tl tuttu

Cuma günü kontrole gittim yumurtaların büyüklüğüne baktı 14 ml sağda ve solda iki adet yumurta var dedi,pazar yani sabah yine gideceğim kontrole,yeterli büyüklüğe ulaştıysa p.tasi yada salı aşılamayı yaparız dedi

X