Aşılama Aşılama yaptıranlar 2021 Aralık bakar mısınız

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Betus50

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
131
56
29
Merhaba 4 yılı doldurduk evliliğimiz de 5 e yol aldık söylerken bile ne kadar uzun olmuş diyorum. 3 klomen tedavim 1 aşılama 1 de boş gebelik kürtajim var. Hsg rahim filmim temiz eşimin sperm sonucu temiz. Yaklaşık 6 aydır kontrole dahil gitmiyordum ara vermek istedim vicdanım rahat etmedi Rabbim çabamızı görmek istiyor belki de dedim beklemek birşey kazandırmıyor. Adetimin 3. Günü gittim hormonlarima bakıldı çok şükür temiz çıktı. Klomene yanıt vermemiş vücudun Femara başlayalım dedi doktorum. 5 gün kullan 2 gün ara ver cuma günü gel dedi gittim bir 19 iki tane arkasından gelen 18 er yumurtam vardı çok iyi dedi aşılama düşünmyo musun dedi olur hocam dedim çünkü ne dese evet diyeceğim yeterki olsun. Tamam dedi pazar günü ovitrelle gece 12 de vur salı günü yani yarın için gel 12 de aşılama yapalım dedi inşallah güzel olur herşey 🤲 bu ay veya öncesinde moral olacak birileri var mı destek olalım. Uzun oldu kusura bakmayın

Merhaba 4 yılı doldurduk evliliğimiz de 5 e yol aldık söylerken bile ne kadar uzun olmuş diyorum. 3 klomen tedavim 1 aşılama 1 de boş gebelik kürtajim var. Hsg rahim filmim temiz eşimin sperm sonucu temiz. Yaklaşık 6 aydır kontrole dahil gitmiyordum ara vermek istedim vicdanım rahat etmedi Rabbim çabamızı görmek istiyor belki de dedim beklemek birşey kazandırmıyor. Adetimin 3. Günü gittim hormonlarima bakıldı çok şükür temiz çıktı. Klomene yanıt vermemiş vücudun Femara başlayalım dedi doktorum. 5 gün kullan 2 gün ara ver cuma günü gel dedi gittim bir 19 iki tane arkasından gelen 18 er yumurtam vardı çok iyi dedi aşılama düşünmyo musun dedi olur hocam dedim çünkü ne dese evet diyeceğim yeterki olsun. Tamam dedi pazar günü ovitrelle gece 12 de vur salı günü yani yarın için gel 12 de aşılama yapalım dedi inşallah güzel olur herşey 🤲 bu ay veya öncesinde moral olacak birileri var mı destek olalım. Uzun oldu kusura bakmayın
Çok şükür yumurtlamam da yumurta sayım da falan hiçbir sıkıntımız yok elhamdülillah zamanı vakti gelmeden çiçek açmıyor işte Rabbim büyük. Böyle bir serüven arkadaşlar benim gibi bir sürü insan var burda Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun güzel haberleri alalım en kısa zaman da da. Burada paylaşalım umut olalım

Ben de 3. kez aşılama yaptırdım sonuç bekliyorum günler geçmiyo ☺ İnşallah hayırla sonuçlanır, gebelik haberinizi burdan alırız :)
Yaa inşallah 🤲🥰 kaç gün oldu yaptirali iğneyle mi hap ile mi tedavi başladı

Benimde ilk aşılamam 10gün sonra belli olacak. Ne gibi belirtiler yaşadınjz aşılamadan sonra kızlar

Benimde ilk aşılamam 10gün sonra belli olacak. Ne gibi belirtiler yaşadınjz aşılamadan sonra kızlar
Benim henüz yarın yapılacak aşılamam hap ile büyüdü yumurtam iğne de vurdum yarın öğlen aşılama gerçekleşecek inşallah

Merhabalar canlarım bende ilk defa yaptıracağım 4 yıllık evliyiz en baştan beri tedavi görüyorum ama aşılama için kafam karışık fakültede yaptırıp daha az ücret odemekmi yoksa kendi ozeldeki doktorumla devam etmek mi diye hsg de sol tüp ameliyat a bağlı olarak kapalı görünüyor 21mm miyomum var hepsi kafamın içinde dönüyor sürekli ara verip duruyorum ama yoruldum hastaneler ve travma yarattı bende artık sizler özelde mi yoksa devlette mi dusunuyorsunuz kizlar 😊❤️

Merhaba umut olsun diye yazıyorum , özel bir klinikte bir aşılama birde tüp bebek tedavisi gördüm ve negatif sonuç aldım . 2021 Mart ayında devlet hastanesi üniversite hastanesinde aşılama ile gebe kaldım çok şükür yavruma çok yakın zamanda kavustum , darısı siz evlat bekleyen tüm anne adaylarına olsun inşallah

Merhabalar canlarım bende ilk defa yaptıracağım 4 yıllık evliyiz en baştan beri tedavi görüyorum ama aşılama için kafam karışık fakültede yaptırıp daha az ücret odemekmi yoksa kendi ozeldeki doktorumla devam etmek mi diye hsg de sol tüp ameliyat a bağlı olarak kapalı görünüyor 21mm miyomum var hepsi kafamın içinde dönüyor sürekli ara verip duruyorum ama yoruldum hastaneler ve travma yarattı bende artık sizler özelde mi yoksa devlette mi dusunuyorsunuz kizlar 😊❤️
Ben Marmara Araştırmada aşılamalarımı yaptırdım. Sonuncusu da negatif olursa tüp bebeği de yine orada denemeyi düşünüyorum. Özeller biraz cep yakıyor 😃 Beklemeye tahammülünüz varsa devlet, uğraşamam valtim yok diyorsanız özel 😃

Ben yaşadığım şehirde devlet hastanesinden memnun kalinmadigi için her zaman özel tercih ettim daha iyi ilgilendiklerini düşünüyorum ama sizin yaşadığınız şehirde devlet Hastanesi'nde ki doktor da iyiyse araştırın aynı işlem nasılsa doktora bağlı ona da yaptırabilirsiniz

Merhaba umut olsun diye yazıyorum , özel bir klinikte bir aşılama birde tüp bebek tedavisi gördüm ve negatif sonuç aldım . 2021 Mart ayında devlet hastanesi üniversite hastanesinde aşılama ile gebe kaldım çok şükür yavruma çok yakın zamanda kavustum , darısı siz evlat bekleyen tüm anne adaylarına olsun inşallah
İnşallah bize de nasip olur 😍

Maşallah maşallah ne güzel 🤎 hayırlı evlat olsun size inşallah. İğne ile mi tedaviniz ilerler ilaç ile mi peki ? Hangi ilaç ?

Maşallah maşallah ne güzel 🤎 hayırlı evlat olsun size inşallah. İğne ile mi tedaviniz ilerler ilaç ile mi peki ? Hangi ilaç ?
Benim ki iğneyle devam etti sayılır çünkü igenleri yanlışlıkla buzluğa koyup bozmustum ve doktorum 3 günlük 3 dozluk iğne bir şekilde temin etti çok az dozda idi o da tek yumurta gelişti benim hiç umudum yoktu çünkü özelde 4 yumurtam gelişip 4 de kaliteli olup negatif olunca , tek yumurta ile.bisey olacağını düşünmemiştim ancak Allah nasip etti çok şükür... dediğim gibi sonra da tüp bebek tedavisi gördüm onda da sonuç negatifti ama sonrası dualarimin kabulü idi . Çok teşekkür ederim ♥️🙏🏻🥰 sizlere de nasip olsun inşallah

Merhaba benim de evliliğimin 4.yılı ilk aşılamam tuttu çok şükür 15 haftalık hamileyim umut olsun diye yazdım💕

X